Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mit? Azért a jövő generációjával megoszthatnád, hogy hogyan sikerült megoldani!
Sohase hagyj félbe topikot: ha megoldódott a probléma, akkor írd le hogyan; ha nem, akkor írd le, mit tettél meg eddig. Gondolj azokra, akik ráismernek a saját problémájukra, de csak egy „kösz, megoldódott”-ot találnak.
Mit? Azért a jövő generációjával megoszthatnád, hogy hogyan sikerült megoldani!
Sohase hagyj félbe topikot: ha megoldódott a probléma, akkor írd le hogyan; ha nem, akkor írd le, mit tettél meg eddig. Gondolj azokra, akik ráismernek a saját problémájukra, de csak egy „kösz, megoldódott”-ot találnak.
Megfelelő betűtípus telepítése, gondolom.
Megfelelő betűtípus telepítése, gondolom.
Tony Magic wrote:A 11.0-t szeretném úgy frissíteni, hogy DVD lemezre szeretném kiírni, majd elvini arra a gépre, ahol nincsen net. Megoldható? Hogyan?Pontosan mit akarsz? Az egész rendszert akarod frissíteni vagy csak néhány új csomagot?
Tony Magic wrote:A 11.0-t szeretném úgy frissíteni, hogy DVD lemezre szeretném kiírni, majd elvini arra a gépre, ahol nincsen net. Megoldható? Hogyan?Pontosan mit akarsz? Az egész rendszert akarod frissíteni vagy csak néhány új csomagot?
vector wrote:Mennyit ér meg neked egy 15.4″-es Bright kijelző ?H Miki wrote:(Kb 15 ezer forintig)vector wrote:Mennyit ér meg neked egy 15.4″-es Bright kijelző ?H Miki wrote:(Kb 15 ezer forintig) -
SzerzőBejegyzés