Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
igi wrote:(Jelenleg Suse 11.0-t használok, a böngésző Opera).gabaman wrote:Nem kell ehhez linuxos szoftver, használj Firefox kiegészítőt.
Operához nincs ilyen kiegészítő, hamár Operára szoktatta rá a lányát?
igi wrote:(Jelenleg Suse 11.0-t használok, a böngésző Opera).gabaman wrote:Nem kell ehhez linuxos szoftver, használj Firefox kiegészítőt.Operához nincs ilyen kiegészítő, hamár Operára szoktatta rá a lányát?
Szóval úgy gondolod, hogy a net káros lehet a lányod szexuális fejlődésére? 😉
Vannak különféle parent-szűrők, vagy mik is. A gugliban be is lehet állítani egy ilyen keresési módot (ami gondolom sütiben tárolja a beállítást, tehát a lányod „nevében” kell beállítani).Szóval úgy gondolod, hogy a net káros lehet a lányod szexuális fejlődésére? 😉
Vannak különféle parent-szűrők, vagy mik is. A gugliban be is lehet állítani egy ilyen keresési módot (ami gondolom sütiben tárolja a beállítást, tehát a lányod „nevében” kell beállítani).Viszont zárójelben ott van, hogy milyen kellene neki (GNUTLS_1_3), gondolom, valamilyen opcióval, verzióval, stb. fordított. A többit próbáld megtalálni, melyik csomagban vannak, és azokat telepítsd.
Viszont zárójelben ott van, hogy milyen kellene neki (GNUTLS_1_3), gondolom, valamilyen opcióval, verzióval, stb. fordított. A többit próbáld megtalálni, melyik csomagban vannak, és azokat telepítsd.
A legtöbbje a verzióváltás miatt csak figyelmeztetés, hogy elavult függvények. Majd te is meglátod, ha nekiesel a 3.1-nek 😛
A legtöbbje a verzióváltás miatt csak figyelmeztetés, hogy elavult függvények. Majd te is meglátod, ha nekiesel a 3.1-nek 😛
l_lorincz wrote:A monopoly és a kapitaly között van valami komolyabb különbség? Mert a kapitalyt kipróbáltam és ahogy a monopoly képeit nézem nekem ugyanannak tűnik mindkettő.Mármint a programra vagy magára a társasjátékokra gondolsz?
l_lorincz wrote:A monopoly és a kapitaly között van valami komolyabb különbség? Mert a kapitalyt kipróbáltam és ahogy a monopoly képeit nézem nekem ugyanannak tűnik mindkettő.Mármint a programra vagy magára a társasjátékokra gondolsz?
-
SzerzőBejegyzés