uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: keresőszavas tartalomszűrés #2178374
    uzsolt
    Felhasználó
      igi wrote:
      (Jelenleg Suse 11.0-t használok, a böngésző Opera).

      gabaman wrote:
      Nem kell ehhez linuxos szoftver, használj Firefox kiegészítőt.

      Operához nincs ilyen kiegészítő, hamár Operára szoktatta rá a lányát?

      Hozzászólás: keresőszavas tartalomszűrés #2178375
      uzsolt
      Felhasználó
        igi wrote:
        (Jelenleg Suse 11.0-t használok, a böngésző Opera).

        gabaman wrote:
        Nem kell ehhez linuxos szoftver, használj Firefox kiegészítőt.

        Operához nincs ilyen kiegészítő, hamár Operára szoktatta rá a lányát?

        Hozzászólás: keresőszavas tartalomszűrés #2178368
        uzsolt
        Felhasználó

          Szóval úgy gondolod, hogy a net káros lehet a lányod szexuális fejlődésére? 😉
          Vannak különféle parent-szűrők, vagy mik is. A gugliban be is lehet állítani egy ilyen keresési módot (ami gondolom sütiben tárolja a beállítást, tehát a lányod „nevében” kell beállítani).

          Hozzászólás: keresőszavas tartalomszűrés #2178369
          uzsolt
          Felhasználó

            Szóval úgy gondolod, hogy a net káros lehet a lányod szexuális fejlődésére? 😉
            Vannak különféle parent-szűrők, vagy mik is. A gugliban be is lehet állítani egy ilyen keresési módot (ami gondolom sütiben tárolja a beállítást, tehát a lányod „nevében” kell beállítani).

            Hozzászólás: Li npus Missing Dependency #2178342
            uzsolt
            Felhasználó

              Viszont zárójelben ott van, hogy milyen kellene neki (GNUTLS_1_3), gondolom, valamilyen opcióval, verzióval, stb. fordított. A többit próbáld megtalálni, melyik csomagban vannak, és azokat telepítsd.

              Hozzászólás: Li npus Missing Dependency #2178343
              uzsolt
              Felhasználó

                Viszont zárójelben ott van, hogy milyen kellene neki (GNUTLS_1_3), gondolom, valamilyen opcióval, verzióval, stb. fordított. A többit próbáld megtalálni, melyik csomagban vannak, és azokat telepítsd.

                Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147307
                uzsolt
                Felhasználó

                  A legtöbbje a verzióváltás miatt csak figyelmeztetés, hogy elavult függvények. Majd te is meglátod, ha nekiesel a 3.1-nek 😛

                  Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147308
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    A legtöbbje a verzióváltás miatt csak figyelmeztetés, hogy elavult függvények. Majd te is meglátod, ha nekiesel a 3.1-nek 😛

                    Hozzászólás: Társasjátékok linuxra #2178208
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      l_lorincz wrote:
                      A monopoly és a kapitaly között van valami komolyabb különbség? Mert a kapitalyt kipróbáltam és ahogy a monopoly képeit nézem nekem ugyanannak tűnik mindkettő.

                      Mármint a programra vagy magára a társasjátékokra gondolsz?

                      Hozzászólás: Társasjátékok linuxra #2178209
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        l_lorincz wrote:
                        A monopoly és a kapitaly között van valami komolyabb különbség? Mert a kapitalyt kipróbáltam és ahogy a monopoly képeit nézem nekem ugyanannak tűnik mindkettő.

                        Mármint a programra vagy magára a társasjátékokra gondolsz?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 9,618