Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A hosszú, unalmas esték ideje nem most van 😉
gcc (PLD-Linux) 4.3.2 20080911 (release)
gcc (PLD-Linux) 4.3.2 20080911 (release)
kisbetu wrote:Te valami warez linugzot használsz, warez gcc-vel.Csatlakoztam a klubhoz.
kisbetu wrote:Te valami warez linugzot használsz, warez gcc-vel.Csatlakoztam a klubhoz.
Megkeresed, hogy a /dev-ben hol van az eszközöd, mi a neve. Szerintem egy
Code:dmesg | grep [hs]dkimenetből rá kell, hogy ismerj. Nem ismerem se azt, hogy milyen vinyóid hol vannak, se a vinyókon levő partícóidat.
(ha az fdisk -l esetleg nem menne)
Megkeresed, hogy a /dev-ben hol van az eszközöd, mi a neve. Szerintem egy
Code:dmesg | grep [hs]dkimenetből rá kell, hogy ismerj. Nem ismerem se azt, hogy milyen vinyóid hol vannak, se a vinyókon levő partícóidat.
(ha az fdisk -l esetleg nem menne)
És mit ír ki a mount? Azok vannak felcsatolva.
mount /dev/eszköz_neve /ahova/akarod/csatolni módon kézzel is csatolgathatsz partíciókat. Gondolom, valami sda1 vagy ilyesmi lesz az eszközöd neve.És mit ír ki a mount? Azok vannak felcsatolva.
mount /dev/eszköz_neve /ahova/akarod/csatolni módon kézzel is csatolgathatsz partíciókat. Gondolom, valami sda1 vagy ilyesmi lesz az eszközöd neve.mount
-
SzerzőBejegyzés