uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169593
    uzsolt
    Felhasználó
      UHU-1.2 wrote:
      Nem kellene szerintem felesleges „marhaságokon” lovagolni, általában az Én kérdéseimnél is hasonló dolgokkal foglalkoztok, pedig inkább segíteni kellene mint másokat őőő izééé… (nem írom ki) 😉

      Tudod, kulturáltság is van a világon. Valószínűleg még nem hallottál róla.

      UHU-1.2 wrote:
      Win = kaka.

      UHU-1.2 wrote:
      Említettem. Winhez értek rendesen, Linux nekem egyelőre bonyolult.
      Tehát következtetés: te vagy a vécés néni a szomszéd diszkóban. Vagy talán szippantós kocsival járod az utcákat?
      Hozzászólás: Kocsma topik #1951746
      uzsolt
      Felhasználó

        Most mi van? A szemuveges nevű fórumtársnak kettő hozzászólása van a számláló szerint. Mind a kettő ez. Most akkor hogy van ez?

        Hozzászólás: openoffice #2153216
        uzsolt
        Felhasználó
          timurlan wrote:
          Feltettem az OOo 3.0-t Debian 4.0 r4 alá sudo használatával.
          Azaz hogyan is? Letöltöttél egy csomó rpm-et, vagy pedig csomagkezelőből?
          Hozzászólás: openoffice #2153215
          uzsolt
          Felhasználó
            timurlan wrote:
            Feltettem az OOo 3.0-t Debian 4.0 r4 alá sudo használatával.
            Azaz hogyan is? Letöltöttél egy csomó rpm-et, vagy pedig csomagkezelőből?
            Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169580
            uzsolt
            Felhasználó
              l_lorincz wrote:
              Ebből látszik, hogy te eddig csak winfost használtál.

              Stílus:

              A vulgáris elemeket szûrjük. Azokat is, akik képtelenek annyi tiszteletet mutatni mások iránt, hogy normálisan leírják egy személy, cég, termék nevét.

              http://www.linuxforum.hu/netikett.html

              Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169581
              uzsolt
              Felhasználó
                l_lorincz wrote:
                Ebből látszik, hogy te eddig csak winfost használtál.

                Stílus:

                A vulgáris elemeket szûrjük. Azokat is, akik képtelenek annyi tiszteletet mutatni mások iránt, hogy normálisan leírják egy személy, cég, termék nevét.

                http://www.linuxforum.hu/netikett.html

                Hozzászólás: Multimédiás gondok Hardy-n (mplayer, #2176018
                uzsolt
                Felhasználó
                  individor wrote:
                  uzsolt wrote:
                  Synaptic?

                  olyanom nincs…….
                  Ez valami lájt-ubuntu?
                  http://ubuntu.hu/konyvlap/alkalmazasok-telepitese-ubuntura

                  individor wrote:
                  de most nézem az adobe flash 9.0.124.0

                  Hm?

                  Hozzászólás: Multimédiás gondok Hardy-n (mplayer, #2176019
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    individor wrote:
                    uzsolt wrote:
                    Synaptic?

                    olyanom nincs…….
                    Ez valami lájt-ubuntu?
                    http://ubuntu.hu/konyvlap/alkalmazasok-telepitese-ubuntura

                    individor wrote:
                    de most nézem az adobe flash 9.0.124.0

                    Hm?

                    Hozzászólás: Multimédiás gondok Hardy-n (mplayer, #2176014
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Synaptic?

                      Hozzászólás: Multimédiás gondok Hardy-n (mplayer, #2176015
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Synaptic?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 9,618