Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
UHU-1.2 wrote:Látom kisbetű, formában vagy. De ugyan minek írjam le szóról – szóra, mi nem tetszik a Linuxban, hogy ha úgy˙is megmagyarázzátok, hogy „az nem úgy van, hanem így meg úgy..” ? 🙂 😀 😉 Van amelyikőtök akkor se értené meg, mert már évek óta Linuxot használ és ezt N-E-M érezheti/tudhatja.
Hátha most képes leszel elolvasni:
uzsolt wrote:UHU-1.2 wrote:A rendszerrel nincs baj, a grafikával és a kezelhetőséggel van az.Ha te is annyi időt fordítasz egy Linux fórumra mint én, akkor veled is megtörténhet az ami velem, hogy begurulsz az ilyen jellegű levelek olvasása közben:
„Üdv! Pár napja használom a Linuxot és többé kevésbé elégedett vagyok vele. De szégyen, hogy [ez vagy az] nem úgy működik mint a Windows-ban. Miért nem írják át a fejlesztők előlről az egészet, hogy úgy működjön mint a Windows-ban? Biztos vagyok benne, hogy ha megtennék, akkor a Linuxnak sokkal több felhasználója lenne, mint így!”
Talán még az is felmerült benned, hogy válaszolj ezekre a kérdésekre csak azért, hogy később egy Linux kezdő – aki úgy véli, hogy a több éves más operációs rendszeren megszerzett tudás, és pár órányi Linux tapasztalat megfelelő alap egy kiváló ötlethez – rádpirítson, miszerint te csak azért nem találod jónak a dolgot, mert „old-school Linux felhasználó” vagy, aki számára a GUI* az ördög machinációja, és aki szerint mindenkit a parancssor (CLI)** elé kéne szögezni.
A cikk célja annak elmagyarázása ezen kezdők számára, hogy pontosan mi okozza azt, hogy ezen ötleteik inkább a flame áldozataivá válnak, és nem a megváltást hozzák meg számukra.
És itt a cikk: http://www.szszi.hu/kozlemenyek/sajto/2006/03/29/linux_nem_windows/
Meg még egy dolog: ha nem tetszik a linux (mert ezek szerint nem), akkor NEM kötelező használni. Ha a windows jobban bejön, használd azt! Csak divatból meg menőségből meg haverok előtti májerkodás miatt ne használj linuxot!
UHU-1.2 wrote:A rendszerrel nincs baj, a grafikával és a kezelhetőséggel van az.Ha te is annyi időt fordítasz egy Linux fórumra mint én, akkor veled is megtörténhet az ami velem, hogy begurulsz az ilyen jellegű levelek olvasása közben:
„Üdv! Pár napja használom a Linuxot és többé kevésbé elégedett vagyok vele. De szégyen, hogy [ez vagy az] nem úgy működik mint a Windows-ban. Miért nem írják át a fejlesztők előlről az egészet, hogy úgy működjön mint a Windows-ban? Biztos vagyok benne, hogy ha megtennék, akkor a Linuxnak sokkal több felhasználója lenne, mint így!”
Talán még az is felmerült benned, hogy válaszolj ezekre a kérdésekre csak azért, hogy később egy Linux kezdő – aki úgy véli, hogy a több éves más operációs rendszeren megszerzett tudás, és pár órányi Linux tapasztalat megfelelő alap egy kiváló ötlethez – rádpirítson, miszerint te csak azért nem találod jónak a dolgot, mert „old-school Linux felhasználó” vagy, aki számára a GUI* az ördög machinációja, és aki szerint mindenkit a parancssor (CLI)** elé kéne szögezni.
A cikk célja annak elmagyarázása ezen kezdők számára, hogy pontosan mi okozza azt, hogy ezen ötleteik inkább a flame áldozataivá válnak, és nem a megváltást hozzák meg számukra.
És itt a cikk: http://www.szszi.hu/kozlemenyek/sajto/2006/03/29/linux_nem_windows/
UHU-1.2 wrote:A rendszerrel nincs baj, a grafikával és a kezelhetőséggel van az.Ha te is annyi időt fordítasz egy Linux fórumra mint én, akkor veled is megtörténhet az ami velem, hogy begurulsz az ilyen jellegű levelek olvasása közben:
„Üdv! Pár napja használom a Linuxot és többé kevésbé elégedett vagyok vele. De szégyen, hogy [ez vagy az] nem úgy működik mint a Windows-ban. Miért nem írják át a fejlesztők előlről az egészet, hogy úgy működjön mint a Windows-ban? Biztos vagyok benne, hogy ha megtennék, akkor a Linuxnak sokkal több felhasználója lenne, mint így!”
Talán még az is felmerült benned, hogy válaszolj ezekre a kérdésekre csak azért, hogy később egy Linux kezdő – aki úgy véli, hogy a több éves más operációs rendszeren megszerzett tudás, és pár órányi Linux tapasztalat megfelelő alap egy kiváló ötlethez – rádpirítson, miszerint te csak azért nem találod jónak a dolgot, mert „old-school Linux felhasználó” vagy, aki számára a GUI* az ördög machinációja, és aki szerint mindenkit a parancssor (CLI)** elé kéne szögezni.
A cikk célja annak elmagyarázása ezen kezdők számára, hogy pontosan mi okozza azt, hogy ezen ötleteik inkább a flame áldozataivá válnak, és nem a megváltást hozzák meg számukra.
És itt a cikk: http://www.szszi.hu/kozlemenyek/sajto/2006/03/29/linux_nem_windows/
kisbetu wrote:A „[red]milyen[/red]” és „melyik” szóval kezdődő címeket be kéne tiltani.uzsolt wrote:[red]Milyen[/red] okból? Melyik moderátor?Csak ezért írtam, nem komoly kérdés(ek)ként…
kisbetu wrote:A „[red]milyen[/red]” és „melyik” szóval kezdődő címeket be kéne tiltani.uzsolt wrote:[red]Milyen[/red] okból? Melyik moderátor?Csak ezért írtam, nem komoly kérdés(ek)ként…
Milyen okból? Melyik moderátor?
Milyen okból? Melyik moderátor?
l_lorincz wrote:Bár nem tudom winhez mennyire érteszUHU-1.2 wrote:Említettem. Winhez értek rendesenl_lorincz wrote:Bár nem tudom winhez mennyire érteszUHU-1.2 wrote:Említettem. Winhez értek rendesenUHU-1.2 wrote:Nem kellene szerintem felesleges „marhaságokon” lovagolni, általában az Én kérdéseimnél is hasonló dolgokkal foglalkoztok, pedig inkább segíteni kellene mint másokat őőő izééé… (nem írom ki) 😉Tudod, kulturáltság is van a világon. Valószínűleg még nem hallottál róla.
UHU-1.2 wrote:Win = kaka.UHU-1.2 wrote:Említettem. Winhez értek rendesen, Linux nekem egyelőre bonyolult.
Tehát következtetés: te vagy a vécés néni a szomszéd diszkóban. Vagy talán szippantós kocsival járod az utcákat? -
SzerzőBejegyzés