uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169667
    uzsolt
    Felhasználó
      UHU-1.2 wrote:
      Látom kisbetű, formában vagy. De ugyan minek írjam le szóról – szóra, mi nem tetszik a Linuxban, hogy ha úgy˙is megmagyarázzátok, hogy „az nem úgy van, hanem így meg úgy..” ? 🙂 😀 😉 Van amelyikőtök akkor se értené meg, mert már évek óta Linuxot használ és ezt N-E-M érezheti/tudhatja.

      Hátha most képes leszel elolvasni:

      uzsolt wrote:
      UHU-1.2 wrote:
      A rendszerrel nincs baj, a grafikával és a kezelhetőséggel van az.

      Ha te is annyi időt fordítasz egy Linux fórumra mint én, akkor veled is megtörténhet az ami velem, hogy begurulsz az ilyen jellegű levelek olvasása közben:

      „Üdv! Pár napja használom a Linuxot és többé kevésbé elégedett vagyok vele. De szégyen, hogy [ez vagy az] nem úgy működik mint a Windows-ban. Miért nem írják át a fejlesztők előlről az egészet, hogy úgy működjön mint a Windows-ban? Biztos vagyok benne, hogy ha megtennék, akkor a Linuxnak sokkal több felhasználója lenne, mint így!”

      Talán még az is felmerült benned, hogy válaszolj ezekre a kérdésekre csak azért, hogy később egy Linux kezdő – aki úgy véli, hogy a több éves más operációs rendszeren megszerzett tudás, és pár órányi Linux tapasztalat megfelelő alap egy kiváló ötlethez – rádpirítson, miszerint te csak azért nem találod jónak a dolgot, mert „old-school Linux felhasználó” vagy, aki számára a GUI* az ördög machinációja, és aki szerint mindenkit a parancssor (CLI)** elé kéne szögezni.

      A cikk célja annak elmagyarázása ezen kezdők számára, hogy pontosan mi okozza azt, hogy ezen ötleteik inkább a flame áldozataivá válnak, és nem a megváltást hozzák meg számukra.

      És itt a cikk: http://www.szszi.hu/kozlemenyek/sajto/2006/03/29/linux_nem_windows/

      Meg még egy dolog: ha nem tetszik a linux (mert ezek szerint nem), akkor NEM kötelező használni. Ha a windows jobban bejön, használd azt! Csak divatból meg menőségből meg haverok előtti májerkodás miatt ne használj linuxot!

      Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169642
      uzsolt
      Felhasználó
        UHU-1.2 wrote:
        A rendszerrel nincs baj, a grafikával és a kezelhetőséggel van az.

        Ha te is annyi időt fordítasz egy Linux fórumra mint én, akkor veled is megtörténhet az ami velem, hogy begurulsz az ilyen jellegű levelek olvasása közben:

        „Üdv! Pár napja használom a Linuxot és többé kevésbé elégedett vagyok vele. De szégyen, hogy [ez vagy az] nem úgy működik mint a Windows-ban. Miért nem írják át a fejlesztők előlről az egészet, hogy úgy működjön mint a Windows-ban? Biztos vagyok benne, hogy ha megtennék, akkor a Linuxnak sokkal több felhasználója lenne, mint így!”

        Talán még az is felmerült benned, hogy válaszolj ezekre a kérdésekre csak azért, hogy később egy Linux kezdő – aki úgy véli, hogy a több éves más operációs rendszeren megszerzett tudás, és pár órányi Linux tapasztalat megfelelő alap egy kiváló ötlethez – rádpirítson, miszerint te csak azért nem találod jónak a dolgot, mert „old-school Linux felhasználó” vagy, aki számára a GUI* az ördög machinációja, és aki szerint mindenkit a parancssor (CLI)** elé kéne szögezni.

        A cikk célja annak elmagyarázása ezen kezdők számára, hogy pontosan mi okozza azt, hogy ezen ötleteik inkább a flame áldozataivá válnak, és nem a megváltást hozzák meg számukra.

        És itt a cikk: http://www.szszi.hu/kozlemenyek/sajto/2006/03/29/linux_nem_windows/

        Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169643
        uzsolt
        Felhasználó
          UHU-1.2 wrote:
          A rendszerrel nincs baj, a grafikával és a kezelhetőséggel van az.

          Ha te is annyi időt fordítasz egy Linux fórumra mint én, akkor veled is megtörténhet az ami velem, hogy begurulsz az ilyen jellegű levelek olvasása közben:

          „Üdv! Pár napja használom a Linuxot és többé kevésbé elégedett vagyok vele. De szégyen, hogy [ez vagy az] nem úgy működik mint a Windows-ban. Miért nem írják át a fejlesztők előlről az egészet, hogy úgy működjön mint a Windows-ban? Biztos vagyok benne, hogy ha megtennék, akkor a Linuxnak sokkal több felhasználója lenne, mint így!”

          Talán még az is felmerült benned, hogy válaszolj ezekre a kérdésekre csak azért, hogy később egy Linux kezdő – aki úgy véli, hogy a több éves más operációs rendszeren megszerzett tudás, és pár órányi Linux tapasztalat megfelelő alap egy kiváló ötlethez – rádpirítson, miszerint te csak azért nem találod jónak a dolgot, mert „old-school Linux felhasználó” vagy, aki számára a GUI* az ördög machinációja, és aki szerint mindenkit a parancssor (CLI)** elé kéne szögezni.

          A cikk célja annak elmagyarázása ezen kezdők számára, hogy pontosan mi okozza azt, hogy ezen ötleteik inkább a flame áldozataivá válnak, és nem a megváltást hozzák meg számukra.

          És itt a cikk: http://www.szszi.hu/kozlemenyek/sajto/2006/03/29/linux_nem_windows/

          Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169620
          uzsolt
          Felhasználó
            kisbetu wrote:
            A „[red]milyen[/red]” és „melyik” szóval kezdődő címeket be kéne tiltani.

            uzsolt wrote:
            [red]Milyen[/red] okból? Melyik moderátor?

            Csak ezért írtam, nem komoly kérdés(ek)ként…

            Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169621
            uzsolt
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              A „[red]milyen[/red]” és „melyik” szóval kezdődő címeket be kéne tiltani.

              uzsolt wrote:
              [red]Milyen[/red] okból? Melyik moderátor?

              Csak ezért írtam, nem komoly kérdés(ek)ként…

              Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169616
              uzsolt
              Felhasználó

                Milyen okból? Melyik moderátor?

                Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169617
                uzsolt
                Felhasználó

                  Milyen okból? Melyik moderátor?

                  Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169600
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    l_lorincz wrote:
                    Bár nem tudom winhez mennyire értesz

                    UHU-1.2 wrote:
                    Említettem. Winhez értek rendesen
                    Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169601
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      l_lorincz wrote:
                      Bár nem tudom winhez mennyire értesz

                      UHU-1.2 wrote:
                      Említettem. Winhez értek rendesen
                      Hozzászólás: Milyen Linuxot? #2169592
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        UHU-1.2 wrote:
                        Nem kellene szerintem felesleges „marhaságokon” lovagolni, általában az Én kérdéseimnél is hasonló dolgokkal foglalkoztok, pedig inkább segíteni kellene mint másokat őőő izééé… (nem írom ki) 😉

                        Tudod, kulturáltság is van a világon. Valószínűleg még nem hallottál róla.

                        UHU-1.2 wrote:
                        Win = kaka.

                        UHU-1.2 wrote:
                        Említettem. Winhez értek rendesen, Linux nekem egyelőre bonyolult.
                        Tehát következtetés: te vagy a vécés néni a szomszéd diszkóban. Vagy talán szippantós kocsival járod az utcákat?
                      10 bejegyzés megtekintése - 1,551-1,560 / 9,618