És nem, nem tervezek retró témát, holott lenne rá igény, de idő az végképp nincs mert a nem retró téma leköti rendesen 🙁
Akkor ki kell adni schmied-nek, hogy csinálja meg 😉
És nem, nem tervezek retró témát, holott lenne rá igény, de idő az végképp nincs mert a nem retró téma leköti rendesen 🙁
Akkor ki kell adni schmied-nek, hogy csinálja meg 😉