Tudod, az „UbUntu KöZösség” arról híres, hogy nem állnak meg az egyetlen, hivatalos, jól kitesztelt gyári disztrónál, hanem, minden kis hülyegyerek saját disztrót készít belőle magának és a haveroknak. Mer jó. És mer mekteheti.
Aha. És ez a „hülye-gyerek-saját-disztrója” mitől más, mint egy ubuntu? Más a cd-n a csomagösszeállítás? Kicserélte a hátteret?
Fúúú, most olvasom:
http://www.magyarubi.hu/page.php?21
Ígérem, a hibából tanulva a következő verziókban sokkal nagyobb gondossággal válogatom a csomagokat, hogy ilyen ne fordulhasson elő többé.
Anyám, borogass…