uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1952350
    uzsolt
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      Tudod, az „UbUntu KöZösség” arról híres, hogy nem állnak meg az egyetlen, hivatalos, jól kitesztelt gyári disztrónál, hanem, minden kis hülyegyerek saját disztrót készít belőle magának és a haveroknak. Mer jó. És mer mekteheti.
      Aha. És ez a „hülye-gyerek-saját-disztrója” mitől más, mint egy ubuntu? Más a cd-n a csomagösszeállítás? Kicserélte a hátteret?
      Fúúú, most olvasom: http://www.magyarubi.hu/page.php?21

      Ígérem, a hibából tanulva a következő verziókban sokkal nagyobb gondossággal válogatom a csomagokat, hogy ilyen ne fordulhasson elő többé.

      Anyám, borogass…

      Hozzászólás: (ki)tiltott dolgok… #2192922
      uzsolt
      Felhasználó

        megnéztem != elolvastam

        Hozzászólás: (ki)tiltott dolgok… #2192923
        uzsolt
        Felhasználó

          megnéztem != elolvastam

          Hozzászólás: Kocsma topik #1952343
          uzsolt
          Felhasználó

            Nem mered vállalni a saját neved és írói álnév mögé bújsz? 😀

            Hozzászólás: Ez mit is jelent? #2193741
            uzsolt
            Felhasználó

              Na, erre inkább nem írok semmit…

              Hozzászólás: Ez mit is jelent? #2193742
              uzsolt
              Felhasználó

                Na, erre inkább nem írok semmit…

                Hozzászólás: Ez mit is jelent? #2193737
                uzsolt
                Felhasználó

                  Milyen jó kis téma kerekedett itt 🙂

                  Hozzászólás: Ez mit is jelent? #2193738
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Milyen jó kis téma kerekedett itt 🙂

                    Hozzászólás: Nincs hang #2194001
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Az az ubuntus megoldás mi volt? Hátha át lehet ide is ültetni, és Vector nyugodtan majálisozhat…

                      Hozzászólás: Nincs hang #2194002
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Az az ubuntus megoldás mi volt? Hátha át lehet ide is ültetni, és Vector nyugodtan majálisozhat…

                      10 bejegyzés megtekintése - 621-630 / 9,618