uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ez mit is jelent? #2193647
    uzsolt
    Felhasználó

      Aha. És ezt nekem ki kellett volna találnom, hogy a gyorsaságra gondolsz? Bár nem tudom, hogy a szerver-kerneltől miért kellene gyorsabbnak lennie bárminek is (vagy attól, hogy nem 2 giga, hanem 4 giga ramod lett? Asztali gépen néhány „extrém” helyzetet leszámítva úgyse használsz még 2 gigát se…). De biztos én vagyok a buta LF.hu-s…

      (Bár a bugot még mindig nem tudom, de nem is baj, kezd egyáltalán nem érdekelni…)

      Hozzászólás: Ez mit is jelent? #2193648
      uzsolt
      Felhasználó

        Aha. És ezt nekem ki kellett volna találnom, hogy a gyorsaságra gondolsz? Bár nem tudom, hogy a szerver-kerneltől miért kellene gyorsabbnak lennie bárminek is (vagy attól, hogy nem 2 giga, hanem 4 giga ramod lett? Asztali gépen néhány „extrém” helyzetet leszámítva úgyse használsz még 2 gigát se…). De biztos én vagyok a buta LF.hu-s…

        (Bár a bugot még mindig nem tudom, de nem is baj, kezd egyáltalán nem érdekelni…)

        Hozzászólás: Ez mit is jelent? #2193641
        uzsolt
        Felhasználó

          Hát, a fulladásom még mindig messze van… A szerver kernelnek nem érezted a hatását, csak a 4 giga ramot? Meg milyen bugról beszélsz? Asszem, nem fulladásos halálom lesz…

          Hozzászólás: Ez mit is jelent? #2193642
          uzsolt
          Felhasználó

            Hát, a fulladásom még mindig messze van… A szerver kernelnek nem érezted a hatását, csak a 4 giga ramot? Meg milyen bugról beszélsz? Asszem, nem fulladásos halálom lesz…

            Hozzászólás: k3b sao #2189909
            uzsolt
            Felhasználó
              Code:
              strace parancs_neve

              Aztán lessed az output-ot. Érdemesebb esetleg fájlba irányítani.

              Hozzászólás: k3b sao #2189910
              uzsolt
              Felhasználó
                Code:
                strace parancs_neve

                Aztán lessed az output-ot. Érdemesebb esetleg fájlba irányítani.

                Hozzászólás: Ez mit is jelent? #2193637
                uzsolt
                Felhasználó
                  mrphoenix wrote:
                  Igen volt jónéhány fontos kérdésem, amikre köszönöm is a választ, de annak ellenére, hogy a szerver kernellel már 4GB-ot kezelt, semmin nem éreztem hatását. Ez mi, ha nem BUG?

                  Fulladjak meg, ha értem. Milyen hatás? Milyen bug?

                  Hozzászólás: Ez mit is jelent? #2193638
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    mrphoenix wrote:
                    Igen volt jónéhány fontos kérdésem, amikre köszönöm is a választ, de annak ellenére, hogy a szerver kernellel már 4GB-ot kezelt, semmin nem éreztem hatását. Ez mi, ha nem BUG?

                    Fulladjak meg, ha értem. Milyen hatás? Milyen bug?

                    Hozzászólás: Ez mit is jelent? #2193631
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      mrphoenix wrote:
                      Ha megkérdezhetem, leírhatnád melyik az a Linux disztribúció, amelyiket használod, hagy ismerjek meg egy Ubuntu-nál „hibátlanabbat”.  :rolleyes:

                      Nem hozzám intéződött a kérdés, de a PLD szerintem sokkal jobb 😛

                      Hozzászólás: Ez mit is jelent? #2193632
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        mrphoenix wrote:
                        Ha megkérdezhetem, leírhatnád melyik az a Linux disztribúció, amelyiket használod, hagy ismerjek meg egy Ubuntu-nál „hibátlanabbat”.  :rolleyes:

                        Nem hozzám intéződött a kérdés, de a PLD szerintem sokkal jobb 😛

                      10 bejegyzés megtekintése - 631-640 / 9,618