uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Samsung d900i + usb @ linux #2146118
    uzsolt
    Felhasználó

      Mármint úgy értette sany (legalábbis szerintem), hogy ha windows indítasz, és nem használod az adott szoftvert, akkor történik-e valami érdemleges windows alatt.
      Nyilván linux alatt egy ilyen szoftvert működésre bírni, hááát, nem tudom, mennyire esélyes.

      Hozzászólás: Samsung d900i + usb @ linux #2146113
      uzsolt
      Felhasználó
        sany wrote:
        Win alatt csak saját szoftverével megy?(install cd nélkül mit dob ki?)
        Hozzászólás: Samsung d900i + usb @ linux #2146114
        uzsolt
        Felhasználó
          sany wrote:
          Win alatt csak saját szoftverével megy?(install cd nélkül mit dob ki?)
          Hozzászólás: Samsung d900i + usb @ linux #2146105
          uzsolt
          Felhasználó
            vatay wrote:
            én nem használtam ezt a forumot, úgy pottyantam ide, mert itt volt olyan problémáról szó, ami angem is érdekelt volna. A linux-mag.com-on szokás a végső megoldást pár soban leírni, többi érdeklődő számára.  bocs,
            Itt is. Nem tudom, mennyire kellett eltérni vizsla leírásától, de gondolom az alapján sikerült.

            vatay wrote:
            A Wikit végig olvastam, de nem lettem okosabb, mert
            az lsusb nem mutatja a samsung telefont. és a telefonban sehol sem találtam olyasvalamit ami lagalábbis hasonlítana a mass storage leírtakhoz.
            Gondolom, usb portra csatlakoztatod. Azért azt az lsusb kimenetet én megnézném, nem-e valami elkerülte a figyelmed. Esetleg a dmesg végét megtekinteném, miután a telefont csatlakoztattad.

            vatay wrote:
            és linuxot 1988 óta használok.
            Ennek az évszámnak én mégegyszer nekifutnék 😉
            Hozzászólás: Samsung d900i + usb @ linux #2146106
            uzsolt
            Felhasználó
              vatay wrote:
              én nem használtam ezt a forumot, úgy pottyantam ide, mert itt volt olyan problémáról szó, ami angem is érdekelt volna. A linux-mag.com-on szokás a végső megoldást pár soban leírni, többi érdeklődő számára.  bocs,
              Itt is. Nem tudom, mennyire kellett eltérni vizsla leírásától, de gondolom az alapján sikerült.

              vatay wrote:
              A Wikit végig olvastam, de nem lettem okosabb, mert
              az lsusb nem mutatja a samsung telefont. és a telefonban sehol sem találtam olyasvalamit ami lagalábbis hasonlítana a mass storage leírtakhoz.
              Gondolom, usb portra csatlakoztatod. Azért azt az lsusb kimenetet én megnézném, nem-e valami elkerülte a figyelmed. Esetleg a dmesg végét megtekinteném, miután a telefont csatlakoztattad.

              vatay wrote:
              és linuxot 1988 óta használok.
              Ennek az évszámnak én mégegyszer nekifutnék 😉
              Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147387
              uzsolt
              Felhasználó

                Itt egy újabb 😉 TV-műsor… Ezért jó ez az awesome, mert ilyeneket is meg lehet csinálni 😉

                Hozzászólás: awesome ablakkezelő #2147388
                uzsolt
                Felhasználó

                  Itt egy újabb 😉 TV-műsor… Ezért jó ez az awesome, mert ilyeneket is meg lehet csinálni 😉

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1952224
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    H Miki wrote:
                    Oszlopos tag letem. Hol az oszlopom? 😀

                    Bemegyek a boltba, osz’ lopok.

                    (Persze ez kimondva jobban „üt” ;))

                    Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191696
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      vizsla wrote:
                      Mondjad nyugodtan… biztos van itt valahol egy hivatásos piszológus is.

                      Végülis, mint tanár, tanultam pszichológiát. És azt hiszem, ötösre is vizsgáztam belőle. Úgyhogy lehet hozzám fordulni (aztán majd forintba számfejtem a tanácsom ;)).

                      Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191697
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        vizsla wrote:
                        Mondjad nyugodtan… biztos van itt valahol egy hivatásos piszológus is.

                        Végülis, mint tanár, tanultam pszichológiát. És azt hiszem, ötösre is vizsgáztam belőle. Úgyhogy lehet hozzám fordulni (aztán majd forintba számfejtem a tanácsom ;)).

                      10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 9,618