Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mármint úgy értette sany (legalábbis szerintem), hogy ha windows indítasz, és nem használod az adott szoftvert, akkor történik-e valami érdemleges windows alatt.
Nyilván linux alatt egy ilyen szoftvert működésre bírni, hááát, nem tudom, mennyire esélyes.sany wrote:Win alatt csak saját szoftverével megy?(install cd nélkül mit dob ki?)sany wrote:Win alatt csak saját szoftverével megy?(install cd nélkül mit dob ki?)vatay wrote:én nem használtam ezt a forumot, úgy pottyantam ide, mert itt volt olyan problémáról szó, ami angem is érdekelt volna. A linux-mag.com-on szokás a végső megoldást pár soban leírni, többi érdeklődő számára. bocs,
Itt is. Nem tudom, mennyire kellett eltérni vizsla leírásától, de gondolom az alapján sikerült.vatay wrote:A Wikit végig olvastam, de nem lettem okosabb, mert
az lsusb nem mutatja a samsung telefont. és a telefonban sehol sem találtam olyasvalamit ami lagalábbis hasonlítana a mass storage leírtakhoz.
Gondolom, usb portra csatlakoztatod. Azért azt az lsusb kimenetet én megnézném, nem-e valami elkerülte a figyelmed. Esetleg a dmesg végét megtekinteném, miután a telefont csatlakoztattad.vatay wrote:és linuxot 1988 óta használok.
Ennek az évszámnak én mégegyszer nekifutnék 😉vatay wrote:én nem használtam ezt a forumot, úgy pottyantam ide, mert itt volt olyan problémáról szó, ami angem is érdekelt volna. A linux-mag.com-on szokás a végső megoldást pár soban leírni, többi érdeklődő számára. bocs,
Itt is. Nem tudom, mennyire kellett eltérni vizsla leírásától, de gondolom az alapján sikerült.vatay wrote:A Wikit végig olvastam, de nem lettem okosabb, mert
az lsusb nem mutatja a samsung telefont. és a telefonban sehol sem találtam olyasvalamit ami lagalábbis hasonlítana a mass storage leírtakhoz.
Gondolom, usb portra csatlakoztatod. Azért azt az lsusb kimenetet én megnézném, nem-e valami elkerülte a figyelmed. Esetleg a dmesg végét megtekinteném, miután a telefont csatlakoztattad.vatay wrote:és linuxot 1988 óta használok.
Ennek az évszámnak én mégegyszer nekifutnék 😉Itt egy újabb 😉 TV-műsor… Ezért jó ez az awesome, mert ilyeneket is meg lehet csinálni 😉
Itt egy újabb 😉 TV-műsor… Ezért jó ez az awesome, mert ilyeneket is meg lehet csinálni 😉
H Miki wrote:Oszlopos tag letem. Hol az oszlopom? 😀Bemegyek a boltba, osz’ lopok.
(Persze ez kimondva jobban „üt” ;))
vizsla wrote:Mondjad nyugodtan… biztos van itt valahol egy hivatásos piszológus is.Végülis, mint tanár, tanultam pszichológiát. És azt hiszem, ötösre is vizsgáztam belőle. Úgyhogy lehet hozzám fordulni (aztán majd forintba számfejtem a tanácsom ;)).
vizsla wrote:Mondjad nyugodtan… biztos van itt valahol egy hivatásos piszológus is.Végülis, mint tanár, tanultam pszichológiát. És azt hiszem, ötösre is vizsgáztam belőle. Úgyhogy lehet hozzám fordulni (aztán majd forintba számfejtem a tanácsom ;)).
-
SzerzőBejegyzés