Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
borbi wrote:script wrote:cd /Forum/Offtopic/Offtopic
mv Vulgáris_topic szanalmas
+1
-100000 😛
Majd elsüllyed ez a topik is előbb-utóbb…borbi wrote:script wrote:cd /Forum/Offtopic/Offtopicmv Vulgáris_topic szanalmas
+1
-100000 😛
Majd elsüllyed ez a topik is előbb-utóbb…Bash-ban:
Code:while true; do
sleep 5m
doneEz 5 percenként le fog neked futni.
kisbetu wrote:Fiatal még, belefér, hogy megtanulja.A börtönben? 😉
Miről?
v3cŧ0r wrote:Mert valami trágya a js-ben és átírja állandóan a linkeket… de ha megnézed akkor magad is látni fogod, és borbi-nak is feltűnt ahogy nézem.Code:[ftp]ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/[/ftp]eredménye:
[ftp=ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/]ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/[/ftp]De persze, ha nem „gyorsválaszt” írsz, be is lehet ezeket a kódokat le lehet kattingatni a menüsorról…
v3cŧ0r wrote:Mert valami trágya a js-ben és átírja állandóan a linkeket… de ha megnézed akkor magad is látni fogod, és borbi-nak is feltűnt ahogy nézem.Code:[ftp]ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/[/ftp]eredménye:
[ftp=ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/]ftp://ftp.blackpanther.hu/blackPanther/OS/All/Devel/[/ftp]De persze, ha nem „gyorsválaszt” írsz, be is lehet ezeket a kódokat le lehet kattingatni a menüsorról…
És a gumimaci is jár vele? 😀
És a gumimaci is jár vele? 😀
Mármint úgy értette sany (legalábbis szerintem), hogy ha windows indítasz, és nem használod az adott szoftvert, akkor történik-e valami érdemleges windows alatt.
Nyilván linux alatt egy ilyen szoftvert működésre bírni, hááát, nem tudom, mennyire esélyes. -
SzerzőBejegyzés