Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Janszi wrote:Tényleg ez nagyon jó ötlet. Ezt a felugró ablakot hogy lehet kikapcsolni
http://img380.imageshack.us/img380/42/kep.pngSehol nem találom:(
Esetleg Beállítások -> Biztonság -> Figyelmeztetések?
0246886420 wrote:Addig is, ez csak még jobban segít megtanulni az angol nyelvet.Hááát, ebben annyira ne legyél biztos. Ez „csak” szakmai nyelv, és könnyen el bírom képzelni, hogy tele van nyelvtani hibával. Már ha egyáltalán egész mondatok… Tehát ne ez alapján tanulj angolt 😉
0246886420 wrote:Addig is, ez csak még jobban segít megtanulni az angol nyelvet.Hááát, ebben annyira ne legyél biztos. Ez „csak” szakmai nyelv, és könnyen el bírom képzelni, hogy tele van nyelvtani hibával. Már ha egyáltalán egész mondatok… Tehát ne ez alapján tanulj angolt 😉
Akkor egy kérdés: hogyan szoktál bejelentkezni az intranetes rendszerbe? Böngészőn keresztül?
Akkor egy kérdés: hogyan szoktál bejelentkezni az intranetes rendszerbe? Böngészőn keresztül?
vizsla wrote:– Úgy hallom a románoknál is balhéztak a magyar szurkolók.vizsla wrote:Lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de írta, hogy baj?Még nem, de könnyen el bírom képzelni, hogy ez is baj lesz, mert nem tud angolul.
vizsla wrote:Lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de írta, hogy baj?Még nem, de könnyen el bírom képzelni, hogy ez is baj lesz, mert nem tud angolul.
Akkor lehet, hogy érdemes valami parancssorosat keresni, ami kezel paramétereket. Hogy pontosan melyik ez a program, vagy milyen lehetőségek vannak, fogalmam sincs, mert nemigen értek hozzá. Csak az irányzékot próbálom megadni 😉
Akkor lehet, hogy érdemes valami parancssorosat keresni, ami kezel paramétereket. Hogy pontosan melyik ez a program, vagy milyen lehetőségek vannak, fogalmam sincs, mert nemigen értek hozzá. Csak az irányzékot próbálom megadni 😉
-
SzerzőBejegyzés