uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Belépés #2191607
    uzsolt
    Felhasználó
      Janszi wrote:
      Tényleg ez nagyon jó ötlet. Ezt a felugró ablakot hogy lehet kikapcsolni
      http://img380.imageshack.us/img380/42/kep.png

      Sehol nem találom:(

      Esetleg Beállítások -> Biztonság -> Figyelmeztetések?

      Hozzászólás: Operációs rendszer #2191043
      uzsolt
      Felhasználó
        0246886420 wrote:
        Addig is, ez csak még jobban segít megtanulni az angol nyelvet.

        Hááát, ebben annyira ne legyél biztos. Ez „csak” szakmai nyelv, és könnyen el bírom képzelni, hogy tele van nyelvtani hibával. Már ha egyáltalán egész mondatok… Tehát ne ez alapján tanulj angolt 😉

        Hozzászólás: Operációs rendszer #2191044
        uzsolt
        Felhasználó
          0246886420 wrote:
          Addig is, ez csak még jobban segít megtanulni az angol nyelvet.

          Hááát, ebben annyira ne legyél biztos. Ez „csak” szakmai nyelv, és könnyen el bírom képzelni, hogy tele van nyelvtani hibával. Már ha egyáltalán egész mondatok… Tehát ne ez alapján tanulj angolt 😉

          Hozzászólás: Belépés #2191594
          uzsolt
          Felhasználó

            Akkor egy kérdés: hogyan szoktál bejelentkezni az intranetes rendszerbe? Böngészőn keresztül?

            Hozzászólás: Belépés #2191595
            uzsolt
            Felhasználó

              Akkor egy kérdés: hogyan szoktál bejelentkezni az intranetes rendszerbe? Böngészőn keresztül?

              Hozzászólás: Kocsma topik #1952218
              uzsolt
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                – Úgy hallom a románoknál is balhéztak a magyar szurkolók.

                http://pepsifoci.hu/node/37706

                Hozzászólás: Operációs rendszer #2191035
                uzsolt
                Felhasználó
                  vizsla wrote:
                  Lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de írta, hogy baj?

                  Még nem, de könnyen el bírom képzelni, hogy ez is baj lesz, mert nem tud angolul.

                  Hozzászólás: Operációs rendszer #2191036
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    vizsla wrote:
                    Lehet, hogy én vagyok figyelmetlen, de írta, hogy baj?

                    Még nem, de könnyen el bírom képzelni, hogy ez is baj lesz, mert nem tud angolul.

                    Hozzászólás: Belépés #2191590
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Akkor lehet, hogy érdemes valami parancssorosat keresni, ami kezel paramétereket. Hogy pontosan melyik ez a program, vagy milyen lehetőségek vannak, fogalmam sincs, mert nemigen értek hozzá. Csak az irányzékot próbálom megadni 😉

                      Hozzászólás: Belépés #2191591
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        Akkor lehet, hogy érdemes valami parancssorosat keresni, ami kezel paramétereket. Hogy pontosan melyik ez a program, vagy milyen lehetőségek vannak, fogalmam sincs, mert nemigen értek hozzá. Csak az irányzékot próbálom megadni 😉

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 9,618