uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191639
    uzsolt
    Felhasználó
      kisbetu wrote:
      uzsolt wrote:
      Oszt’ ez mi? Ubuntu? Az már egy ideje megjelent, nem?

      Tőled is elvártam volna, hogy burkolt link alapján odatalálj az oldalra.
      Úgy látszik, ebben a hőségben mindenki megbuggyant. (Főleg én!)

      Ja, értem. A kép linkje…
      (Egyébként lehet, ez a meleg nem fehér embernek való…)

      Hozzászólás: Rendszerterv „generátor” #2191720
      uzsolt
      Felhasználó

        Nem erre találták ki, de ha nem lesz más, lehet, hogy a dot parancs jó lehet („ha nincs ló, jó a szamár is”-alapon).

        Hozzászólás: Rendszerterv „generátor” #2191721
        uzsolt
        Felhasználó

          Nem erre találták ki, de ha nem lesz más, lehet, hogy a dot parancs jó lehet („ha nincs ló, jó a szamár is”-alapon).

          Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191626
          uzsolt
          Felhasználó

            Oszt’ ez mi? Ubuntu? Az már egy ideje megjelent, nem?

            Hozzászólás: Most nem kell tesztelni… #2191627
            uzsolt
            Felhasználó

              Oszt’ ez mi? Ubuntu? Az már egy ideje megjelent, nem?

              Hozzászólás: Operációs rendszer #2191073
              uzsolt
              Felhasználó
                vizsla wrote:
                Inkább csak arra akart célozni, hogy meghívhatnád…

                Nem. Arra, hogy sört kérni minden nyelven tud az ember 😉

                Hozzászólás: Operációs rendszer #2191074
                uzsolt
                Felhasználó
                  vizsla wrote:
                  Inkább csak arra akart célozni, hogy meghívhatnád…

                  Nem. Arra, hogy sört kérni minden nyelven tud az ember 😉

                  Hozzászólás: Operációs rendszer #2191049
                  uzsolt
                  Felhasználó
                    kisbetu wrote:
                    ((( Lengyelországban voltam tanfolyamon, ahol a gép firmware-ének folyamatábráját is elmesélték.
                    Feltételvizsgálat, ugrás vagy folytatás:

                    „to igyemi dalej”

                    Ezt soha nem fogom elfelejteni.)))

                    ((( Azóta is így kérsz Lengyelországban sört )))

                    Hozzászólás: Operációs rendszer #2191050
                    uzsolt
                    Felhasználó
                      kisbetu wrote:
                      ((( Lengyelországban voltam tanfolyamon, ahol a gép firmware-ének folyamatábráját is elmesélték.
                      Feltételvizsgálat, ugrás vagy folytatás:

                      „to igyemi dalej”

                      Ezt soha nem fogom elfelejteni.)))

                      ((( Azóta is így kérsz Lengyelországban sört )))

                      Hozzászólás: Belépés #2191606
                      uzsolt
                      Felhasználó
                        Janszi wrote:
                        Tényleg ez nagyon jó ötlet. Ezt a felugró ablakot hogy lehet kikapcsolni
                        http://img380.imageshack.us/img380/42/kep.png

                        Sehol nem találom:(

                        Esetleg Beállítások -> Biztonság -> Figyelmeztetések?

                      10 bejegyzés megtekintése - 781-790 / 9,618