Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu wrote:uzsolt wrote:Oszt’ ez mi? Ubuntu? Az már egy ideje megjelent, nem?
Tőled is elvártam volna, hogy burkolt link alapján odatalálj az oldalra.
Úgy látszik, ebben a hőségben mindenki megbuggyant. (Főleg én!)Ja, értem. A kép linkje…
(Egyébként lehet, ez a meleg nem fehér embernek való…)Nem erre találták ki, de ha nem lesz más, lehet, hogy a dot parancs jó lehet („ha nincs ló, jó a szamár is”-alapon).
Nem erre találták ki, de ha nem lesz más, lehet, hogy a dot parancs jó lehet („ha nincs ló, jó a szamár is”-alapon).
Oszt’ ez mi? Ubuntu? Az már egy ideje megjelent, nem?
Oszt’ ez mi? Ubuntu? Az már egy ideje megjelent, nem?
vizsla wrote:Inkább csak arra akart célozni, hogy meghívhatnád…Nem. Arra, hogy sört kérni minden nyelven tud az ember 😉
vizsla wrote:Inkább csak arra akart célozni, hogy meghívhatnád…Nem. Arra, hogy sört kérni minden nyelven tud az ember 😉
kisbetu wrote:((( Lengyelországban voltam tanfolyamon, ahol a gép firmware-ének folyamatábráját is elmesélték.
Feltételvizsgálat, ugrás vagy folytatás:„to igyemi dalej”
Ezt soha nem fogom elfelejteni.)))
((( Azóta is így kérsz Lengyelországban sört )))
kisbetu wrote:((( Lengyelországban voltam tanfolyamon, ahol a gép firmware-ének folyamatábráját is elmesélték.
Feltételvizsgálat, ugrás vagy folytatás:„to igyemi dalej”
Ezt soha nem fogom elfelejteni.)))
((( Azóta is így kérsz Lengyelországban sört )))
Janszi wrote:Tényleg ez nagyon jó ötlet. Ezt a felugró ablakot hogy lehet kikapcsolni
http://img380.imageshack.us/img380/42/kep.pngSehol nem találom:(
Esetleg Beállítások -> Biztonság -> Figyelmeztetések?
-
SzerzőBejegyzés