uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 851-860 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linuxos műholdvevő #2190746
    uzsolt
    Felhasználó

      Azt, hogy annyira mégse Isten 😉
      Kb. az, amiről már vizsla beszélt, hogy stimmelnie kell a libeknek.

      Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007731
      uzsolt
      Felhasználó

        Az az .MC. vagy mi a görcs nem olyan rossz, csak tényleg az „Új” elég „feltűnőtlen” benne. Az a szokásos kék „Új” kép teljesen megfelelne 🙂

        Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007729
        uzsolt
        Felhasználó

          Ha már vannak ezek a sablonok, nem lehetne megoldani, hogy mindegyikben az „Új” (mármint hozzászólások) felirat helyett vagy egy cimke vagy valami feltűnő színnel írni? Esetleg az a régi kék vagy milyen téma is jó lesz, ha visszakerül 😉

          Hozzászólás: Linuxos műholdvevő #2190723
          uzsolt
          Felhasználó
            blikkk wrote:
            var könyvtár jffs2, ide lehet pakolni a felhasználói cuccokat
            Akkor kezdek megvilágosodni: ide akarsz egy működő pppd-t. És akkor ha jól sejtem, valami ppc architektúrára kellene. Lehet keresztfordítást is csinálni (vagy hogy is nevezik), de ekkor bajok lehetnek a libekkel, tehát olyan gépen kellene, ahol van ppc-s libek is.
            Ha esetleg innen lehet érdemes megpróbálnod egyet (egy „rendes” gépen a letöltött rpm-ből ki tudod másolni, ami kell (pl. mc-ben ráütsz egy entert)), mielőtt nagyon fordításba mélyedsz.
            Ja, és azt a chat-plugint vagy mi a görcsöt honnan töltötted le?
            Hozzászólás: Linuxos műholdvevő #2190724
            uzsolt
            Felhasználó
              blikkk wrote:
              var könyvtár jffs2, ide lehet pakolni a felhasználói cuccokat
              Akkor kezdek megvilágosodni: ide akarsz egy működő pppd-t. És akkor ha jól sejtem, valami ppc architektúrára kellene. Lehet keresztfordítást is csinálni (vagy hogy is nevezik), de ekkor bajok lehetnek a libekkel, tehát olyan gépen kellene, ahol van ppc-s libek is.
              Ha esetleg innen lehet érdemes megpróbálnod egyet (egy „rendes” gépen a letöltött rpm-ből ki tudod másolni, ami kell (pl. mc-ben ráütsz egy entert)), mielőtt nagyon fordításba mélyedsz.
              Ja, és azt a chat-plugint vagy mi a görcsöt honnan töltötted le?
              Hozzászólás: Linuxos műholdvevő #2190713
              uzsolt
              Felhasználó

                Aha. Csak gyorsan átfutottam. De egy nem világos: ennek az izének a tára írható? Tehát lehet egyáltalán változtatni (leszámítva a teljes cserét és frissítést)? Tehát ha egy lefordított binárist valahogy rá bírsz hegeszteni, akkor elvileg lehetnének valami egyszerűbb csomagok is.

                Hozzászólás: Linuxos műholdvevő #2190714
                uzsolt
                Felhasználó

                  Aha. Csak gyorsan átfutottam. De egy nem világos: ennek az izének a tára írható? Tehát lehet egyáltalán változtatni (leszámítva a teljes cserét és frissítést)? Tehát ha egy lefordított binárist valahogy rá bírsz hegeszteni, akkor elvileg lehetnének valami egyszerűbb csomagok is.

                  Hozzászólás: Linuxos műholdvevő #2190701
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Csak tudod, az a baj, hogy semmit nem tudunk a rendszerről (kivéve a kernelverziót), mivel blikkk fórumtárs nem akarja elárulni…

                    Hozzászólás: Linuxos műholdvevő #2190702
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Csak tudod, az a baj, hogy semmit nem tudunk a rendszerről (kivéve a kernelverziót), mivel blikkk fórumtárs nem akarja elárulni…

                      Hozzászólás: Linuxos műholdvevő #2190697
                      uzsolt
                      Felhasználó

                        De ha van/volt rátelepítve egy linux, annak van valami „fajtája”, és valószínűleg csomagok is hozzá, amelyeket lehetne rá telepíteni. Vagy rosszul gondolom?

                      10 bejegyzés megtekintése - 851-860 / 9,618