Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azt, hogy annyira mégse Isten 😉
Kb. az, amiről már vizsla beszélt, hogy stimmelnie kell a libeknek.Az az .MC. vagy mi a görcs nem olyan rossz, csak tényleg az „Új” elég „feltűnőtlen” benne. Az a szokásos kék „Új” kép teljesen megfelelne 🙂
Ha már vannak ezek a sablonok, nem lehetne megoldani, hogy mindegyikben az „Új” (mármint hozzászólások) felirat helyett vagy egy cimke vagy valami feltűnő színnel írni? Esetleg az a régi kék vagy milyen téma is jó lesz, ha visszakerül 😉
blikkk wrote:var könyvtár jffs2, ide lehet pakolni a felhasználói cuccokat
Akkor kezdek megvilágosodni: ide akarsz egy működő pppd-t. És akkor ha jól sejtem, valami ppc architektúrára kellene. Lehet keresztfordítást is csinálni (vagy hogy is nevezik), de ekkor bajok lehetnek a libekkel, tehát olyan gépen kellene, ahol van ppc-s libek is.
Ha esetleg innen lehet érdemes megpróbálnod egyet (egy „rendes” gépen a letöltött rpm-ből ki tudod másolni, ami kell (pl. mc-ben ráütsz egy entert)), mielőtt nagyon fordításba mélyedsz.
Ja, és azt a chat-plugint vagy mi a görcsöt honnan töltötted le?blikkk wrote:var könyvtár jffs2, ide lehet pakolni a felhasználói cuccokat
Akkor kezdek megvilágosodni: ide akarsz egy működő pppd-t. És akkor ha jól sejtem, valami ppc architektúrára kellene. Lehet keresztfordítást is csinálni (vagy hogy is nevezik), de ekkor bajok lehetnek a libekkel, tehát olyan gépen kellene, ahol van ppc-s libek is.
Ha esetleg innen lehet érdemes megpróbálnod egyet (egy „rendes” gépen a letöltött rpm-ből ki tudod másolni, ami kell (pl. mc-ben ráütsz egy entert)), mielőtt nagyon fordításba mélyedsz.
Ja, és azt a chat-plugint vagy mi a görcsöt honnan töltötted le?Aha. Csak gyorsan átfutottam. De egy nem világos: ennek az izének a tára írható? Tehát lehet egyáltalán változtatni (leszámítva a teljes cserét és frissítést)? Tehát ha egy lefordított binárist valahogy rá bírsz hegeszteni, akkor elvileg lehetnének valami egyszerűbb csomagok is.
Aha. Csak gyorsan átfutottam. De egy nem világos: ennek az izének a tára írható? Tehát lehet egyáltalán változtatni (leszámítva a teljes cserét és frissítést)? Tehát ha egy lefordított binárist valahogy rá bírsz hegeszteni, akkor elvileg lehetnének valami egyszerűbb csomagok is.
Csak tudod, az a baj, hogy semmit nem tudunk a rendszerről (kivéve a kernelverziót), mivel blikkk fórumtárs nem akarja elárulni…
Csak tudod, az a baj, hogy semmit nem tudunk a rendszerről (kivéve a kernelverziót), mivel blikkk fórumtárs nem akarja elárulni…
De ha van/volt rátelepítve egy linux, annak van valami „fajtája”, és valószínűleg csomagok is hozzá, amelyeket lehetne rá telepíteni. Vagy rosszul gondolom?
-
SzerzőBejegyzés