Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
De ha van/volt rátelepítve egy linux, annak van valami „fajtája”, és valószínűleg csomagok is hozzá, amelyeket lehetne rá telepíteni. Vagy rosszul gondolom?
uzsolt wrote:Akkor nem csak annyi lenne, hogy telepíti a szükséges csomagot? Meg persze én speciel azt se tudom, hogy milyen linuxról van itt szó. Vagy már a DeLi-ről?uzsolt wrote:Akkor nem csak annyi lenne, hogy telepíti a szükséges csomagot? Meg persze én speciel azt se tudom, hogy milyen linuxról van itt szó. Vagy már a DeLi-ről?Erre gondolsz? Akkor nem csak annyi lenne, hogy telepíti a szükséges csomagot? Meg persze én speciel azt se tudom, hogy milyen linuxról van itt szó. Vagy már a DeLi-ről?
Erre gondolsz? Akkor nem csak annyi lenne, hogy telepíti a szükséges csomagot? Meg persze én speciel azt se tudom, hogy milyen linuxról van itt szó. Vagy már a DeLi-ről?
Tehát úgy gondolod, hogy a pppd neked elég lesz? Nekem azért még a kártyaolvasóval is van egy kis fenntartásom. De legyen neked igazad.
Egyébként te érted, hogy mi lesz az a pppd fájl? Mert én nem.Tehát úgy gondolod, hogy a pppd neked elég lesz? Nekem azért még a kártyaolvasóval is van egy kis fenntartásom. De legyen neked igazad.
Egyébként te érted, hogy mi lesz az a pppd fájl? Mert én nem.Van. 1.6.4, illetve a „fejlesztői ágban” az 1.7.1-es.
Van. 1.6.4, illetve a „fejlesztői ágban” az 1.7.1-es.
Főleg ha úgy van beállítva 😛
-
SzerzőBejegyzés