Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Főleg ha úgy van beállítva 😛
Érdemes meglevő spec-fájlokat is tanulmányozni. Nem tudom, Vector ezeket mennyire teszi közzé (úgy rémlik, nem túlzottan).
Érdemes meglevő spec-fájlokat is tanulmányozni. Nem tudom, Vector ezeket mennyire teszi közzé (úgy rémlik, nem túlzottan).
Érdemesebb lenne spec-fájlt csinálnod, amit aztán Vectornak is elküldhetsz, ezzel is előrelendítvén a párduc szekerét (a spec-fájlok alapján épülnek fel az RPM-ek). Itt van is egy „bP-specifikus” leírás.
Érdemesebb lenne spec-fájlt csinálnod, amit aztán Vectornak is elküldhetsz, ezzel is előrelendítvén a párduc szekerét (a spec-fájlok alapján épülnek fel az RPM-ek). Itt van is egy „bP-specifikus” leírás.
Na, megoldódott. Nem az i686-os szerverre kell bejelentkezni, hanem az x86_64-esre. Ott pöccre megy minden, ahogy elvileg mennie kell, sőt, még a DISPLAY változó is rendesen beáll bejelentkezéskor.
Na, megoldódott. Nem az i686-os szerverre kell bejelentkezni, hanem az x86_64-esre. Ott pöccre megy minden, ahogy elvileg mennie kell, sőt, még a DISPLAY változó is rendesen beáll bejelentkezéskor.
Igen, megoldható, csak fel kell venni a grubba, és kész.
Hopp, most esik le: nem tudom, mennyire tetszik a rendszernek, hogy nem a /-ben, hanem a /backup-ban van. De szerintem ha kiszimlinkeled a gyökérbe a könyvtárakat, működhet a dolog.Igen, megoldható, csak fel kell venni a grubba, és kész.
Hopp, most esik le: nem tudom, mennyire tetszik a rendszernek, hogy nem a /-ben, hanem a /backup-ban van. De szerintem ha kiszimlinkeled a gyökérbe a könyvtárakat, működhet a dolog. -
SzerzőBejegyzés