uzsolt

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 9,618
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Távolról X-szerver, SSH #2190148
    uzsolt
    Felhasználó

      Főleg ha úgy van beállítva 😛

      Hozzászólás: A v9.1 alapértelmezett programjai #2186704
      uzsolt
      Felhasználó

        Érdemes meglevő spec-fájlokat is tanulmányozni. Nem tudom, Vector ezeket mennyire teszi közzé (úgy rémlik, nem túlzottan).

        Hozzászólás: A v9.1 alapértelmezett programjai #2186705
        uzsolt
        Felhasználó

          Érdemes meglevő spec-fájlokat is tanulmányozni. Nem tudom, Vector ezeket mennyire teszi közzé (úgy rémlik, nem túlzottan).

          Hozzászólás: A v9.1 alapértelmezett programjai #2186700
          uzsolt
          Felhasználó

            Érdemesebb lenne spec-fájlt csinálnod, amit aztán Vectornak is elküldhetsz, ezzel is előrelendítvén a párduc szekerét (a spec-fájlok alapján épülnek fel az RPM-ek). Itt van is egy „bP-specifikus” leírás.

            Hozzászólás: A v9.1 alapértelmezett programjai #2186701
            uzsolt
            Felhasználó

              Érdemesebb lenne spec-fájlt csinálnod, amit aztán Vectornak is elküldhetsz, ezzel is előrelendítvén a párduc szekerét (a spec-fájlok alapján épülnek fel az RPM-ek). Itt van is egy „bP-specifikus” leírás.

              Hozzászólás: Távolról X-szerver, SSH #2190141
              uzsolt
              Felhasználó

                Na, megoldódott. Nem az i686-os szerverre kell bejelentkezni, hanem az x86_64-esre. Ott pöccre megy minden, ahogy elvileg mennie kell, sőt, még a DISPLAY változó is rendesen beáll bejelentkezéskor.

                Hozzászólás: Távolról X-szerver, SSH #2190142
                uzsolt
                Felhasználó

                  Na, megoldódott. Nem az i686-os szerverre kell bejelentkezni, hanem az x86_64-esre. Ott pöccre megy minden, ahogy elvileg mennie kell, sőt, még a DISPLAY változó is rendesen beáll bejelentkezéskor.

                  Hozzászólás: Bootolás könyvtárból #2190497
                  uzsolt
                  Felhasználó

                    Igen, megoldható, csak fel kell venni a grubba, és kész.
                    Hopp, most esik le: nem tudom, mennyire tetszik a rendszernek, hogy nem a /-ben, hanem a /backup-ban van. De szerintem ha kiszimlinkeled a gyökérbe a könyvtárakat, működhet a dolog.

                    Hozzászólás: Bootolás könyvtárból #2190498
                    uzsolt
                    Felhasználó

                      Igen, megoldható, csak fel kell venni a grubba, és kész.
                      Hopp, most esik le: nem tudom, mennyire tetszik a rendszernek, hogy nem a /-ben, hanem a /backup-ban van. De szerintem ha kiszimlinkeled a gyökérbe a könyvtárakat, működhet a dolog.

                      Hozzászólás: vicc #1924414
                      uzsolt
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 9,618