Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: érdekes #2108319
    Vladi
    Felhasználó

      Na és a Xerox meg kitől lopta az egeret? A macskától? Atyavilág, hova vezet ez? :rolleyes: 🙂

      Hozzászólás: érdekes #2108320
      Vladi
      Felhasználó

        Na és a Xerox meg kitől lopta az egeret? A macskától? Atyavilág, hova vezet ez? :rolleyes: 🙂

        Hozzászólás: Beryl. #2107483
        Vladi
        Felhasználó
          uzsolt wrote:
          Biztos, hogy ennek az offtopikban a helye?

          Tudod, hogy meggy ez: szó szót követ, majd egyszer csak nyakig vagyunk a témában! ;D

          Nem gentoo de itt is azt írják, elvileg mennie kellene:
          http://forums.fedoraforum.org/showthread.php?t=121119&highlight=aiglx+fglrx
          Valamint alaposan kivesézik a témát. Hátha találsz hasznos ötletet.
          Ha meg beteg vagy: jobbulást! 🙂

          Hozzászólás: Beryl. #2107484
          Vladi
          Felhasználó
            uzsolt wrote:
            Biztos, hogy ennek az offtopikban a helye?

            Tudod, hogy meggy ez: szó szót követ, majd egyszer csak nyakig vagyunk a témában! ;D

            Nem gentoo de itt is azt írják, elvileg mennie kellene:
            http://forums.fedoraforum.org/showthread.php?t=121119&highlight=aiglx+fglrx
            Valamint alaposan kivesézik a témát. Hátha találsz hasznos ötletet.
            Ha meg beteg vagy: jobbulást! 🙂

            Hozzászólás: Beryl. #2107477
            Vladi
            Felhasználó
              pomm wrote:
              Akkor annyit áruljatok már el, hogy az Xgl-nel kell az extentions-be a composite eneable, de így az fglrx driver-ral nincs 3d, úgy meg ugye gáz… Ezt, hogyan is kellene kiküszöbölnöm?

              Látom kezded kapizsgálni a lényeget! ;D
              Xgl-ről nem tudom, de aiglx pl. ezért nem megy fglrxszel. 🙁
              Ezért extra szívás a dolog.
              De neked az x700-al mázlid van. Radeon driverrel még mehet a dolog.
              Sajnos elképzelhető, hogy sehogy nem tudod kiküszöbölni, de ne legyen igazam.

              Hozzászólás: Beryl. #2107478
              Vladi
              Felhasználó
                pomm wrote:
                Akkor annyit áruljatok már el, hogy az Xgl-nel kell az extentions-be a composite eneable, de így az fglrx driver-ral nincs 3d, úgy meg ugye gáz… Ezt, hogyan is kellene kiküszöbölnöm?

                Látom kezded kapizsgálni a lényeget! ;D
                Xgl-ről nem tudom, de aiglx pl. ezért nem megy fglrxszel. 🙁
                Ezért extra szívás a dolog.
                De neked az x700-al mázlid van. Radeon driverrel még mehet a dolog.
                Sajnos elképzelhető, hogy sehogy nem tudod kiküszöbölni, de ne legyen igazam.

                Hozzászólás: érdekes #2108311
                Vladi
                Felhasználó

                  Megszólalt még valaki az ügyben:
                  http://hup.hu/node/39606

                  Úgy látszik így terjed a linux a médiában. Kell néha egy-két zaftos vita/botrány.
                  Simán rátenném a hangrendszeremet, hogy sose fogjuk megtudni mi az a kb200 szabadalom amit sért. (Ablakok? X alakú bezárógomb?  :P)

                  Egyszóval:
                  „Hát ez történik, mi meg itten reklámértékű híreket írunk belőle…” 🙂
                  Ahogy azt már korábban idéztem.

                  Hozzászólás: érdekes #2108312
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Megszólalt még valaki az ügyben:
                    http://hup.hu/node/39606

                    Úgy látszik így terjed a linux a médiában. Kell néha egy-két zaftos vita/botrány.
                    Simán rátenném a hangrendszeremet, hogy sose fogjuk megtudni mi az a kb200 szabadalom amit sért. (Ablakok? X alakú bezárógomb?  :P)

                    Egyszóval:
                    „Hát ez történik, mi meg itten reklámértékű híreket írunk belőle…” 🙂
                    Ahogy azt már korábban idéztem.

                    Hozzászólás: érdekes #2108307
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Akkor lazításképpen egy kis vita! 🙂

                      LCoder wrote:
                      Harmadrészt a linux gyakoraltilag mindent nyúlt valahonnan: az egész linux egy unix klón

                      Na most megfogtál. Erről még csak nem is hallottam. :rolleyes: ;D
                      Persze minden linuxos könyv azzal kezdődik, hogy unix, unix, unix….

                      LCoder wrote:
                      a kernelben a FAT-ot, az NTFS-t, stb

                      Na most ezt ne nevezzük lopásnak! Mivel lényegében az egész fat/ntfs támogatást 0 ms segítséggel írták meg. Mivel a kompatibilitás miatt szükség volt rá. A win kernel vajon hány *nixos file rendszert támogat? Egyet se. Pedig azok nyílt forrásúak, elég egyszerű lenne segédprogramokat írni.

                      Szerény véleményem szerint nem kellene lopást kiabálni. Elég egy kicsit elgondolkozni azon, mi lett volna, ha a feltalálója levédi a kerék szabadalmát???  😛
                      A ami napig fizethetnél utána. :-*

                      A multik meg: Köszönjük szépen, ha lehet még nehány dolgot adjanak! ;D

                      Hozzászólás: érdekes #2108308
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Akkor lazításképpen egy kis vita! 🙂

                        LCoder wrote:
                        Harmadrészt a linux gyakoraltilag mindent nyúlt valahonnan: az egész linux egy unix klón

                        Na most megfogtál. Erről még csak nem is hallottam. :rolleyes: ;D
                        Persze minden linuxos könyv azzal kezdődik, hogy unix, unix, unix….

                        LCoder wrote:
                        a kernelben a FAT-ot, az NTFS-t, stb

                        Na most ezt ne nevezzük lopásnak! Mivel lényegében az egész fat/ntfs támogatást 0 ms segítséggel írták meg. Mivel a kompatibilitás miatt szükség volt rá. A win kernel vajon hány *nixos file rendszert támogat? Egyet se. Pedig azok nyílt forrásúak, elég egyszerű lenne segédprogramokat írni.

                        Szerény véleményem szerint nem kellene lopást kiabálni. Elég egy kicsit elgondolkozni azon, mi lett volna, ha a feltalálója levédi a kerék szabadalmát???  😛
                        A ami napig fizethetnél utána. :-*

                        A multik meg: Köszönjük szépen, ha lehet még nehány dolgot adjanak! ;D

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,191-1,200 / 2,068