Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„Érdekes” kezdeményezés a Microsofttól. Megint…
Én ezt a címet adtam volna. 😀
„Érdekes” kezdeményezés a Microsofttól. Megint…
Én ezt a címet adtam volna. 😀
Ha visszanézed az akkori témákat, elég hosszú vitát kavart az a bejelentés. Itt és hupon is. De megoldódott és azóta nem volt szó ilyesmiről. (Csak a reklámfelületek szaporodtak el kicsit.)
Szerintem ha gond lenne, csaba biztos szólna.Nyugi 8)
Végre valakinek feltűnt ez rajtam kívül is! ;D
Bár én ebből a két napból egy napig offline voltam. :rolleyes:Máris érkeznek a válaszok! Egy jópofa cikk az it.news.hu-ról:
http://it.news.hu/c.php?mod=10&id=23594„Hát ez történik, mi meg itten reklámértékű híreket írunk belőle…” 🙂
Azért jó dumája van az MS-nek:
„A Microsoft ez ellen azzal védekezik, hogy nem akarják jogi útra terelni a konfliktusokat, inkább egyezményeket szeretnének kötni”Vagyis pénzt. Na azt leshetik. 😀
szerk:
elfmage!
A címet viszont átírhatnád a nyitó hozzászólásban, mert szerintem nem túl találó!Máris érkeznek a válaszok! Egy jópofa cikk az it.news.hu-ról:
http://it.news.hu/c.php?mod=10&id=23594„Hát ez történik, mi meg itten reklámértékű híreket írunk belőle…” 🙂
Azért jó dumája van az MS-nek:
„A Microsoft ez ellen azzal védekezik, hogy nem akarják jogi útra terelni a konfliktusokat, inkább egyezményeket szeretnének kötni”Vagyis pénzt. Na azt leshetik. 😀
szerk:
elfmage!
A címet viszont átírhatnád a nyitó hozzászólásban, mert szerintem nem túl találó!Mike65 wrote:már lenne linuxra is addaware? vagy vírusMike65 wrote:hülyeségEzt akkor megbeszéltük. 🙂
htop nevü progival nézd meg, mi foglal ennyi erőforrást. (ktorrent gyanús, lehet éppen hassel vagy mi a tököm ;D)Mike65 wrote:már lenne linuxra is addaware? vagy vírusMike65 wrote:hülyeségEzt akkor megbeszéltük. 🙂
htop nevü progival nézd meg, mi foglal ennyi erőforrást. (ktorrent gyanús, lehet éppen hassel vagy mi a tököm ;D)Linket én sem tudok, de ami biztos: Aiglx + beryl + fglrx -> tűz, víz, föld. Ebben a kombinációban működésképtelen. 🙁
Viszont x700-al Aiglx + beryl +radeon -> lehetséges.Itt abba is hagyom ezt a gondolatmenetet. ;D
Másik vonalon viszont nincs elméleti akadálya a dolognak. (fglrx + Xgl + beryl)
Szerintem is erre keresgélj.Ha vesa drivert forgatod a fejedben: több mint gyanús!
Linket én sem tudok, de ami biztos: Aiglx + beryl + fglrx -> tűz, víz, föld. Ebben a kombinációban működésképtelen. 🙁
Viszont x700-al Aiglx + beryl +radeon -> lehetséges.Itt abba is hagyom ezt a gondolatmenetet. ;D
Másik vonalon viszont nincs elméleti akadálya a dolognak. (fglrx + Xgl + beryl)
Szerintem is erre keresgélj.Ha vesa drivert forgatod a fejedben: több mint gyanús!
-
SzerzőBejegyzés