Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: érdekes #2108301
    Vladi
    Felhasználó

      „Érdekes” kezdeményezés a Microsofttól. Megint…

      Én ezt a címet adtam volna. 😀

      Hozzászólás: érdekes #2108302
      Vladi
      Felhasználó

        „Érdekes” kezdeményezés a Microsofttól. Megint…

        Én ezt a címet adtam volna. 😀

        Hozzászólás: Kocsma topik #1950779
        Vladi
        Felhasználó

          Ha visszanézed az akkori témákat, elég hosszú vitát kavart az a bejelentés. Itt és hupon is. De megoldódott és azóta nem volt szó ilyesmiről. (Csak a reklámfelületek szaporodtak el kicsit.)
          Szerintem ha gond lenne, csaba biztos szólna.

          Nyugi 8)

          Hozzászólás: Kocsma topik #1950777
          Vladi
          Felhasználó

            Végre valakinek feltűnt ez rajtam kívül is! ;D
            Bár én ebből a két napból egy napig offline voltam. :rolleyes:

            Hozzászólás: érdekes #2108289
            Vladi
            Felhasználó

              Máris érkeznek a válaszok! Egy jópofa cikk az it.news.hu-ról:
              http://it.news.hu/c.php?mod=10&id=23594

              „Hát ez történik, mi meg itten reklámértékű híreket írunk belőle…” 🙂

              Azért jó dumája van az MS-nek:
              „A Microsoft ez ellen azzal védekezik, hogy nem akarják jogi útra terelni a konfliktusokat, inkább egyezményeket szeretnének kötni”

              Vagyis pénzt. Na azt leshetik. 😀

              szerk:
              elfmage!
              A címet viszont átírhatnád a nyitó hozzászólásban, mert szerintem nem túl találó!

              Hozzászólás: érdekes #2108290
              Vladi
              Felhasználó

                Máris érkeznek a válaszok! Egy jópofa cikk az it.news.hu-ról:
                http://it.news.hu/c.php?mod=10&id=23594

                „Hát ez történik, mi meg itten reklámértékű híreket írunk belőle…” 🙂

                Azért jó dumája van az MS-nek:
                „A Microsoft ez ellen azzal védekezik, hogy nem akarják jogi útra terelni a konfliktusokat, inkább egyezményeket szeretnének kötni”

                Vagyis pénzt. Na azt leshetik. 😀

                szerk:
                elfmage!
                A címet viszont átírhatnád a nyitó hozzászólásban, mert szerintem nem túl találó!

                Hozzászólás: Zenwalk #2107511
                Vladi
                Felhasználó
                  Mike65 wrote:
                  már lenne linuxra is addaware? vagy vírus

                  Mike65 wrote:
                  hülyeség

                  Ezt akkor megbeszéltük. 🙂
                  htop nevü progival nézd meg, mi foglal ennyi erőforrást. (ktorrent gyanús, lehet éppen hassel vagy mi a tököm  ;D)

                  Hozzászólás: Zenwalk #2107512
                  Vladi
                  Felhasználó
                    Mike65 wrote:
                    már lenne linuxra is addaware? vagy vírus

                    Mike65 wrote:
                    hülyeség

                    Ezt akkor megbeszéltük. 🙂
                    htop nevü progival nézd meg, mi foglal ennyi erőforrást. (ktorrent gyanús, lehet éppen hassel vagy mi a tököm  ;D)

                    Hozzászólás: Beryl. #2107429
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Linket én sem tudok, de ami biztos: Aiglx +  beryl + fglrx -> tűz, víz, föld. Ebben a kombinációban működésképtelen. 🙁
                      Viszont x700-al Aiglx + beryl +radeon -> lehetséges.

                      Itt abba is hagyom ezt a gondolatmenetet. ;D

                      Másik vonalon viszont nincs elméleti akadálya a dolognak. (fglrx + Xgl + beryl)
                      Szerintem is erre keresgélj.

                      Ha vesa drivert forgatod a fejedben: több mint gyanús!

                      Hozzászólás: Beryl. #2107430
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Linket én sem tudok, de ami biztos: Aiglx +  beryl + fglrx -> tűz, víz, föld. Ebben a kombinációban működésképtelen. 🙁
                        Viszont x700-al Aiglx + beryl +radeon -> lehetséges.

                        Itt abba is hagyom ezt a gondolatmenetet. ;D

                        Másik vonalon viszont nincs elméleti akadálya a dolognak. (fglrx + Xgl + beryl)
                        Szerintem is erre keresgélj.

                        Ha vesa drivert forgatod a fejedben: több mint gyanús!

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,201-1,210 / 2,068