Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux winyó másik helyre betehető? #2106766
    Vladi
    Felhasználó

      A menu.lst-t majd szerkeszd meg szerintem.
      De mi ráérünk! Mesélj! Miért kell áttenni? :rolleyes:

      Hozzászólás: Linux winyó másik helyre betehető? #2106767
      Vladi
      Felhasználó

        A menu.lst-t majd szerkeszd meg szerintem.
        De mi ráérünk! Mesélj! Miért kell áttenni? :rolleyes:

        Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105958
        Vladi
        Felhasználó

          vasy05!
          Hasonlat volt, de ha érdekel nézd át, van rendgeteg projekt. Biztos tanálsz neked tetszőt, ahol keresnek programozót.

          balev!

          Neketek semmi sem jó? :rolleyes: Majd frissítem a helyesírásomat. Egyébként a projekt szóra van már valami megfelelő magyar szó? (Régen – emléksze – még pályázatot is írtak ki rá.)

          Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105959
          Vladi
          Felhasználó

            vasy05!
            Hasonlat volt, de ha érdekel nézd át, van rendgeteg projekt. Biztos tanálsz neked tetszőt, ahol keresnek programozót.

            balev!

            Neketek semmi sem jó? :rolleyes: Majd frissítem a helyesírásomat. Egyébként a projekt szóra van már valami megfelelő magyar szó? (Régen – emléksze – még pályázatot is írtak ki rá.)

            Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105952
            Vladi
            Felhasználó

              A linkel kapcsolatban azt szerettem volna érzékeltetni, hogy rendeteg olyan project, kezdeményezés létezik, amit valaki elkezd (Members (1)) majd szinte sehova sem jut vele. (latest file 0)
              Mondom: nagyon sok ilyen project van a soruceforgeon. (Büszkék a 100e -re aztán abból 90e „halott” :() Arra gondoltam, hogy ha ez a sok ember összeállna egy projectbe és összeadnánk azt a sok munkát amit külön külön eredmény nélkül elpazarolnak, vajon hány warsow és glest vagy mondjuk Battle for Wesnoth lehetne még? [Azért játékokat hoztam példának, mert szeretek játszani ;D]

              Ezért szerintem hasznosabb lenne, ha valamelyik létező projecthez csatlakoznál.
              Persze mire leírom, addigra már meg is tetted. Nagyon helyes. 🙂

              Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105953
              Vladi
              Felhasználó

                A linkel kapcsolatban azt szerettem volna érzékeltetni, hogy rendeteg olyan project, kezdeményezés létezik, amit valaki elkezd (Members (1)) majd szinte sehova sem jut vele. (latest file 0)
                Mondom: nagyon sok ilyen project van a soruceforgeon. (Büszkék a 100e -re aztán abból 90e „halott” :() Arra gondoltam, hogy ha ez a sok ember összeállna egy projectbe és összeadnánk azt a sok munkát amit külön külön eredmény nélkül elpazarolnak, vajon hány warsow és glest vagy mondjuk Battle for Wesnoth lehetne még? [Azért játékokat hoztam példának, mert szeretek játszani ;D]

                Ezért szerintem hasznosabb lenne, ha valamelyik létező projecthez csatlakoznál.
                Persze mire leírom, addigra már meg is tetted. Nagyon helyes. 🙂

                Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105928
                Vladi
                Felhasználó

                  A téma indítójának egy tanulságos link:
                  http://sourceforge.net/softwaremap/trove_list.php?stquery=&sort=num_downloads&sortdir=asc&offset=10&form_cat=80

                  Nézd meg a Members számokat, az utolsó file dátumát és a letöltések számát. 🙁
                  Ez tipikus hiba a nyílt forrású közösségben.
                  Javaslom a lelkesedésedet valamelyik aktív project javára fordítsd.

                  Hozzászólás: Linux oldalt indítottam… #2105929
                  Vladi
                  Felhasználó

                    A téma indítójának egy tanulságos link:
                    http://sourceforge.net/softwaremap/trove_list.php?stquery=&sort=num_downloads&sortdir=asc&offset=10&form_cat=80

                    Nézd meg a Members számokat, az utolsó file dátumát és a letöltések számát. 🙁
                    Ez tipikus hiba a nyílt forrású közösségben.
                    Javaslom a lelkesedésedet valamelyik aktív project javára fordítsd.

                    Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100022
                    Vladi
                    Felhasználó

                      [lf.hu]Oleg  :rolleyes:
                      Mindig Oleg néven játszok.
                      Az este 10 általában jó. Még látjuk/lőjük egymást. 😉 höhö

                      szerk:
                      Nemrég találtam ezt:
                      http://www.forums.urbanterror.net/index.php/topic,7710.0.html
                      Itt arról szól az eszmecsere, hogy az új xqf (subversion) már támogatja az Urban Terror 4-et. Linux alatt is használható tehát game server browser.
                      Fordítási útmutató is van benne. 🙂

                      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100023
                      Vladi
                      Felhasználó

                        [lf.hu]Oleg  :rolleyes:
                        Mindig Oleg néven játszok.
                        Az este 10 általában jó. Még látjuk/lőjük egymást. 😉 höhö

                        szerk:
                        Nemrég találtam ezt:
                        http://www.forums.urbanterror.net/index.php/topic,7710.0.html
                        Itt arról szól az eszmecsere, hogy az új xqf (subversion) már támogatja az Urban Terror 4-et. Linux alatt is használható tehát game server browser.
                        Fordítási útmutató is van benne. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,231-1,240 / 2,068