Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A menu.lst-t majd szerkeszd meg szerintem.
De mi ráérünk! Mesélj! Miért kell áttenni? :rolleyes:A menu.lst-t majd szerkeszd meg szerintem.
De mi ráérünk! Mesélj! Miért kell áttenni? :rolleyes:vasy05!
Hasonlat volt, de ha érdekel nézd át, van rendgeteg projekt. Biztos tanálsz neked tetszőt, ahol keresnek programozót.balev!
Neketek semmi sem jó? :rolleyes: Majd frissítem a helyesírásomat. Egyébként a projekt szóra van már valami megfelelő magyar szó? (Régen – emléksze – még pályázatot is írtak ki rá.)
vasy05!
Hasonlat volt, de ha érdekel nézd át, van rendgeteg projekt. Biztos tanálsz neked tetszőt, ahol keresnek programozót.balev!
Neketek semmi sem jó? :rolleyes: Majd frissítem a helyesírásomat. Egyébként a projekt szóra van már valami megfelelő magyar szó? (Régen – emléksze – még pályázatot is írtak ki rá.)
A linkel kapcsolatban azt szerettem volna érzékeltetni, hogy rendeteg olyan project, kezdeményezés létezik, amit valaki elkezd (Members (1)) majd szinte sehova sem jut vele. (latest file 0)
Mondom: nagyon sok ilyen project van a soruceforgeon. (Büszkék a 100e -re aztán abból 90e „halott” :() Arra gondoltam, hogy ha ez a sok ember összeállna egy projectbe és összeadnánk azt a sok munkát amit külön külön eredmény nélkül elpazarolnak, vajon hány warsow és glest vagy mondjuk Battle for Wesnoth lehetne még? [Azért játékokat hoztam példának, mert szeretek játszani ;D]Ezért szerintem hasznosabb lenne, ha valamelyik létező projecthez csatlakoznál.
Persze mire leírom, addigra már meg is tetted. Nagyon helyes. 🙂A linkel kapcsolatban azt szerettem volna érzékeltetni, hogy rendeteg olyan project, kezdeményezés létezik, amit valaki elkezd (Members (1)) majd szinte sehova sem jut vele. (latest file 0)
Mondom: nagyon sok ilyen project van a soruceforgeon. (Büszkék a 100e -re aztán abból 90e „halott” :() Arra gondoltam, hogy ha ez a sok ember összeállna egy projectbe és összeadnánk azt a sok munkát amit külön külön eredmény nélkül elpazarolnak, vajon hány warsow és glest vagy mondjuk Battle for Wesnoth lehetne még? [Azért játékokat hoztam példának, mert szeretek játszani ;D]Ezért szerintem hasznosabb lenne, ha valamelyik létező projecthez csatlakoznál.
Persze mire leírom, addigra már meg is tetted. Nagyon helyes. 🙂A téma indítójának egy tanulságos link:
http://sourceforge.net/softwaremap/trove_list.php?stquery=&sort=num_downloads&sortdir=asc&offset=10&form_cat=80Nézd meg a Members számokat, az utolsó file dátumát és a letöltések számát. 🙁
Ez tipikus hiba a nyílt forrású közösségben.
Javaslom a lelkesedésedet valamelyik aktív project javára fordítsd.A téma indítójának egy tanulságos link:
http://sourceforge.net/softwaremap/trove_list.php?stquery=&sort=num_downloads&sortdir=asc&offset=10&form_cat=80Nézd meg a Members számokat, az utolsó file dátumát és a letöltések számát. 🙁
Ez tipikus hiba a nyílt forrású közösségben.
Javaslom a lelkesedésedet valamelyik aktív project javára fordítsd.[lf.hu]Oleg :rolleyes:
Mindig Oleg néven játszok.
Az este 10 általában jó. Még látjuk/lőjük egymást. 😉 höhöszerk:
Nemrég találtam ezt:
http://www.forums.urbanterror.net/index.php/topic,7710.0.html
Itt arról szól az eszmecsere, hogy az új xqf (subversion) már támogatja az Urban Terror 4-et. Linux alatt is használható tehát game server browser.
Fordítási útmutató is van benne. 🙂[lf.hu]Oleg :rolleyes:
Mindig Oleg néven játszok.
Az este 10 általában jó. Még látjuk/lőjük egymást. 😉 höhöszerk:
Nemrég találtam ezt:
http://www.forums.urbanterror.net/index.php/topic,7710.0.html
Itt arról szól az eszmecsere, hogy az új xqf (subversion) már támogatja az Urban Terror 4-et. Linux alatt is használható tehát game server browser.
Fordítási útmutató is van benne. 🙂 -
SzerzőBejegyzés