Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Akkor hagyd a pbt.
Akkor hagyd a pbt.
Voltam benn ma valamikor. Hmm.. Bejött pár olasz srác, felnyomta a pingeket, aztán panaszkodott, hogy stupid lag szerver. Mondtam nekik: csitt!
Kellene egy lowpingplayer only korlát neki. Ezt csak config fileban lehet állítani.
//*** Other Settings ***
set sv_maxping „100”Szerintem 100on nem lagolna annyira. Így kb csak magyarországról jöhetnek.
Még valami! Battle Eye fut a szerveren? (punkbaster). Ha igen érdemes a szerver nevébe beírni, hogy BE. Így a játékosok könnyebben tályékozódhatnak.
Voltam benn ma valamikor. Hmm.. Bejött pár olasz srác, felnyomta a pingeket, aztán panaszkodott, hogy stupid lag szerver. Mondtam nekik: csitt!
Kellene egy lowpingplayer only korlát neki. Ezt csak config fileban lehet állítani.
//*** Other Settings ***
set sv_maxping „100”Szerintem 100on nem lagolna annyira. Így kb csak magyarországról jöhetnek.
Még valami! Battle Eye fut a szerveren? (punkbaster). Ha igen érdemes a szerver nevébe beírni, hogy BE. Így a játékosok könnyebben tályékozódhatnak.
Te! Szerezz nehány keresztrejtvény újságot, nekem nehogy felvágd az ereidet unalmadban!!
Megaztán nézd meg, mennyi erőforrást fogyaszt éppen az a böngésző. Hátha nem is Ő az. (htop konzolprogram.)
Egyébként milyen verzió? Csomagolt?Te! Szerezz nehány keresztrejtvény újságot, nekem nehogy felvágd az ereidet unalmadban!!
Megaztán nézd meg, mennyi erőforrást fogyaszt éppen az a böngésző. Hátha nem is Ő az. (htop konzolprogram.)
Egyébként milyen verzió? Csomagolt?Atyaég! Madj elfelejtettem:
Visca El Gobo!! ;D ;D
HUhh, i686-os lettem. OFF > off
Atyaég! Madj elfelejtettem:
Visca El Gobo!! ;D ;D
HUhh, i686-os lettem. OFF > off
Akkor üdv újra a ringben stomx cukorvirág. :-*
Majorlacko!
Így van, a fedorás rész egy békés szekcó.
Te! Nem csinálunk magyar fedora oldalt? Tuti adnának helyet és motort valamelyik közösségi oldalukon. Csak írkálni kéne. 😉Magyar égre magyar ufót, vagy magyar s**be stb… ;D
De a pulinux mekkora ötlet! 😀
szerk: szeretem mikor így „elszabadul a pokol” itt a fórumon 🙂
Akkor üdv újra a ringben stomx cukorvirág. :-*
Majorlacko!
Így van, a fedorás rész egy békés szekcó.
Te! Nem csinálunk magyar fedora oldalt? Tuti adnának helyet és motort valamelyik közösségi oldalukon. Csak írkálni kéne. 😉Magyar égre magyar ufót, vagy magyar s**be stb… ;D
De a pulinux mekkora ötlet! 😀
szerk: szeretem mikor így „elszabadul a pokol” itt a fórumon 🙂
-
SzerzőBejegyzés