Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100004
    Vladi
    Felhasználó

      Akkor hagyd a pbt.

      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100005
      Vladi
      Felhasználó

        Akkor hagyd a pbt.

        Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100000
        Vladi
        Felhasználó

          Voltam benn ma valamikor. Hmm.. Bejött pár olasz srác, felnyomta a pingeket, aztán panaszkodott, hogy stupid lag szerver. Mondtam nekik: csitt!

          Kellene egy lowpingplayer only korlát neki. Ezt csak config fileban lehet állítani.
          //*** Other Settings ***
          set sv_maxping „100”

          Szerintem 100on nem lagolna annyira. Így kb csak magyarországról jöhetnek.

          Még valami! Battle Eye fut a szerveren? (punkbaster). Ha igen érdemes a szerver nevébe beírni, hogy BE. Így a játékosok könnyebben tályékozódhatnak.

          Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100001
          Vladi
          Felhasználó

            Voltam benn ma valamikor. Hmm.. Bejött pár olasz srác, felnyomta a pingeket, aztán panaszkodott, hogy stupid lag szerver. Mondtam nekik: csitt!

            Kellene egy lowpingplayer only korlát neki. Ezt csak config fileban lehet állítani.
            //*** Other Settings ***
            set sv_maxping „100”

            Szerintem 100on nem lagolna annyira. Így kb csak magyarországról jöhetnek.

            Még valami! Battle Eye fut a szerveren? (punkbaster). Ha igen érdemes a szerver nevébe beírni, hogy BE. Így a játékosok könnyebben tályékozódhatnak.

            Hozzászólás: Firefox 2 #2105700
            Vladi
            Felhasználó

              Te! Szerezz nehány keresztrejtvény újságot, nekem nehogy felvágd az ereidet unalmadban!!

              Megaztán nézd meg, mennyi erőforrást fogyaszt éppen az a böngésző. Hátha nem is Ő az. (htop konzolprogram.)
              Egyébként milyen verzió? Csomagolt?

              Hozzászólás: Firefox 2 #2105701
              Vladi
              Felhasználó

                Te! Szerezz nehány keresztrejtvény újságot, nekem nehogy felvágd az ereidet unalmadban!!

                Megaztán nézd meg, mennyi erőforrást fogyaszt éppen az a böngésző. Hátha nem is Ő az. (htop konzolprogram.)
                Egyébként milyen verzió? Csomagolt?

                Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104658
                Vladi
                Felhasználó

                  Atyaég! Madj elfelejtettem:

                  Visca El Gobo!! ;D ;D

                  HUhh, i686-os lettem. OFF > off

                  Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104659
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Atyaég! Madj elfelejtettem:

                    Visca El Gobo!! ;D ;D

                    HUhh, i686-os lettem. OFF > off

                    Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104654
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Akkor üdv újra a ringben stomx cukorvirág. :-*

                      Majorlacko!
                      Így van, a fedorás rész egy békés szekcó.
                      Te! Nem csinálunk magyar fedora oldalt? Tuti adnának helyet és motort valamelyik közösségi oldalukon. Csak írkálni kéne. 😉

                      Magyar égre magyar ufót, vagy magyar s**be stb… ;D

                      De a pulinux mekkora ötlet! 😀

                      szerk: szeretem mikor így „elszabadul a pokol” itt a fórumon 🙂

                      Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104655
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Akkor üdv újra a ringben stomx cukorvirág. :-*

                        Majorlacko!
                        Így van, a fedorás rész egy békés szekcó.
                        Te! Nem csinálunk magyar fedora oldalt? Tuti adnának helyet és motort valamelyik közösségi oldalukon. Csak írkálni kéne. 😉

                        Magyar égre magyar ufót, vagy magyar s**be stb… ;D

                        De a pulinux mekkora ötlet! 😀

                        szerk: szeretem mikor így „elszabadul a pokol” itt a fórumon 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,251-1,260 / 2,068