Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Üdv újra!
Milyenek voltak a pingek? A nagy latecyt az alacsony rate is okozhatja.
Vagyis óvatosan növelheted, mondjuk 15000re. :rolleyes:
Ma este jösztök játszani? Én mennék, végre rá is fogok érni! (7 körül bedurranthatnánk ;D)Üdv újra!
Milyenek voltak a pingek? A nagy latecyt az alacsony rate is okozhatja.
Vagyis óvatosan növelheted, mondjuk 15000re. :rolleyes:
Ma este jösztök játszani? Én mennék, végre rá is fogok érni! (7 körül bedurranthatnánk ;D)stomx! üdv a linuxforumon. 😀
vialazoli! a fedorat meg sem említed. Grrrr ;D
Aki lazítani akar jöjjön ut4-ezni juuzer szerverére. 🙂
stomx! üdv a linuxforumon. 😀
vialazoli! a fedorat meg sem említed. Grrrr ;D
Aki lazítani akar jöjjön ut4-ezni juuzer szerverére. 🙂
Ghaabor!
Kicsomagolod az io-t adsz rá futás jogot. Eztán a data rész kell. Olvass vissza a témában, már leírtam. Utána ./programnév a program könyvtárában. Aztán gém. ;D
Ghaabor!
Kicsomagolod az io-t adsz rá futás jogot. Eztán a data rész kell. Olvass vissza a témában, már leírtam. Utána ./programnév a program könyvtárában. Aztán gém. ;D
adam12 wrote:SZVSZ a magyar disztrók azért nincsenek Distrowatch top-on, mert csak magyarul tudnak.(Jóval kisebb felhasználói tábor).Na ez most marhaság, mivel a frugalware pl tud sok nyelven és a 32.-ik. Ami szép eredmény egy magyar disztrótól.
Amúgy meg sok sikert a weboldalhoz. Ne engedjétek, hogy kisbetunek igaza legyen. 😉
VectoR wrote:a napokban is indult egy új „spanyolviasz” biztos elfogadják a segítséget!Mire gondolsz? UHU 2 live?
adam12 wrote:SZVSZ a magyar disztrók azért nincsenek Distrowatch top-on, mert csak magyarul tudnak.(Jóval kisebb felhasználói tábor).Na ez most marhaság, mivel a frugalware pl tud sok nyelven és a 32.-ik. Ami szép eredmény egy magyar disztrótól.
Amúgy meg sok sikert a weboldalhoz. Ne engedjétek, hogy kisbetunek igaza legyen. 😉
VectoR wrote:a napokban is indult egy új „spanyolviasz” biztos elfogadják a segítséget!Mire gondolsz? UHU 2 live?
Juuzer!
Még egy ötletem támadt! A szerver configban van egy olyan rész, hogy letöltés! (fejből nem tudom hol.)
Oda add meg ezt az útvonalat:http://www.map-depot.com/e107_files/downloads/urban_terror/maps/4.x/
Ebben a könyvtárban vannak az új pályák. Ekkor elvileg pályakezdéskor minden kliens innen letölti magának. Nem kell külön vacakolni. 😉
Este 6-7 fele én is benézek. 🙂
Juuzer!
Még egy ötletem támadt! A szerver configban van egy olyan rész, hogy letöltés! (fejből nem tudom hol.)
Oda add meg ezt az útvonalat:http://www.map-depot.com/e107_files/downloads/urban_terror/maps/4.x/
Ebben a könyvtárban vannak az új pályák. Ekkor elvileg pályakezdéskor minden kliens innen letölti magának. Nem kell külön vacakolni. 😉
Este 6-7 fele én is benézek. 🙂
-
SzerzőBejegyzés