Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099994
    Vladi
    Felhasználó

      Üdv újra!

      Milyenek voltak a pingek? A nagy latecyt az alacsony rate is okozhatja.
      Vagyis óvatosan növelheted, mondjuk 15000re. :rolleyes:
      Ma este jösztök játszani? Én mennék, végre rá is fogok érni! (7 körül bedurranthatnánk ;D)

      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099995
      Vladi
      Felhasználó

        Üdv újra!

        Milyenek voltak a pingek? A nagy latecyt az alacsony rate is okozhatja.
        Vagyis óvatosan növelheted, mondjuk 15000re. :rolleyes:
        Ma este jösztök játszani? Én mennék, végre rá is fogok érni! (7 körül bedurranthatnánk ;D)

        Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104577
        Vladi
        Felhasználó

          stomx! üdv a linuxforumon. 😀

          vialazoli! a fedorat meg sem említed. Grrrr ;D

          Aki lazítani akar jöjjön ut4-ezni juuzer szerverére. 🙂

          Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104578
          Vladi
          Felhasználó

            stomx! üdv a linuxforumon. 😀

            vialazoli! a fedorat meg sem említed. Grrrr ;D

            Aki lazítani akar jöjjön ut4-ezni juuzer szerverére. 🙂

            Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099976
            Vladi
            Felhasználó

              Ghaabor!

              Kicsomagolod az io-t adsz rá futás jogot. Eztán a data rész kell. Olvass vissza a témában, már leírtam. Utána ./programnév a program könyvtárában. Aztán gém. ;D

              Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099977
              Vladi
              Felhasználó

                Ghaabor!

                Kicsomagolod az io-t adsz rá futás jogot. Eztán a data rész kell. Olvass vissza a témában, már leírtam. Utána ./programnév a program könyvtárában. Aztán gém. ;D

                Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104549
                Vladi
                Felhasználó
                  adam12 wrote:
                  SZVSZ a magyar disztrók azért nincsenek Distrowatch top-on, mert csak magyarul tudnak.(Jóval kisebb felhasználói tábor).

                  Na ez most marhaság, mivel a frugalware pl tud sok nyelven és a 32.-ik. Ami szép eredmény egy magyar disztrótól.

                  Amúgy meg sok sikert a weboldalhoz. Ne engedjétek, hogy kisbetunek igaza legyen. 😉

                  VectoR wrote:
                  a napokban is indult egy új „spanyolviasz” biztos elfogadják a segítséget!

                  Mire gondolsz? UHU 2 live?

                  Hozzászólás: PCLinuxOS magyar közösség oldala #2104550
                  Vladi
                  Felhasználó
                    adam12 wrote:
                    SZVSZ a magyar disztrók azért nincsenek Distrowatch top-on, mert csak magyarul tudnak.(Jóval kisebb felhasználói tábor).

                    Na ez most marhaság, mivel a frugalware pl tud sok nyelven és a 32.-ik. Ami szép eredmény egy magyar disztrótól.

                    Amúgy meg sok sikert a weboldalhoz. Ne engedjétek, hogy kisbetunek igaza legyen. 😉

                    VectoR wrote:
                    a napokban is indult egy új „spanyolviasz” biztos elfogadják a segítséget!

                    Mire gondolsz? UHU 2 live?

                    Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099934
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Juuzer!

                      Még egy ötletem támadt! A szerver configban van egy olyan rész, hogy letöltés! (fejből nem tudom hol.)
                      Oda add meg ezt az útvonalat:

                      http://www.map-depot.com/e107_files/downloads/urban_terror/maps/4.x/

                      Ebben a könyvtárban vannak az új pályák. Ekkor elvileg pályakezdéskor minden kliens innen letölti magának. Nem kell külön vacakolni. 😉

                      Este 6-7 fele én is benézek. 🙂

                      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099935
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Juuzer!

                        Még egy ötletem támadt! A szerver configban van egy olyan rész, hogy letöltés! (fejből nem tudom hol.)
                        Oda add meg ezt az útvonalat:

                        http://www.map-depot.com/e107_files/downloads/urban_terror/maps/4.x/

                        Ebben a könyvtárban vannak az új pályák. Ekkor elvileg pályakezdéskor minden kliens innen letölti magának. Nem kell külön vacakolni. 😉

                        Este 6-7 fele én is benézek. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,261-1,270 / 2,068