Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,300 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Vladi
    Felhasználó
      VectoR wrote:
      Na ez a vicc…Simán kiröhög a boltos, sztem…

      Akkor én simán sarkon fordulok, és keresek egy másik üzletet. A boltos másodszor már érdeklődve fog figyelni, és nem röhög. Szerintem.

      Vladi
      Felhasználó
        VectoR wrote:
        Na ez a vicc…Simán kiröhög a boltos, sztem…

        Akkor én simán sarkon fordulok, és keresek egy másik üzletet. A boltos másodszor már érdeklődve fog figyelni, és nem röhög. Szerintem.

        Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099834
        Vladi
        Felhasználó
          csaba wrote:
          Nem a szerver költsége a problémás, hanem az üzemeltetésé.

          Asszem érik a lf.hu pénzgyűtési akció. Valami dereng hup-os dologról. :rolleyes:

          csaba wrote:
          De szinte kizárólag sniper pályákon nyomulok 🙂

          Pfuj kemper. ;D

          Hozzászólás: Urban Terror 4 #2099835
          Vladi
          Felhasználó
            csaba wrote:
            Nem a szerver költsége a problémás, hanem az üzemeltetésé.

            Asszem érik a lf.hu pénzgyűtési akció. Valami dereng hup-os dologról. :rolleyes:

            csaba wrote:
            De szinte kizárólag sniper pályákon nyomulok 🙂

            Pfuj kemper. ;D

            Hozzászólás: torrent #2101666
            Vladi
            Felhasználó

              Valaki mejd szóljon, ha sikeresen lefordította fedora6-on a qbittorrentet. Nekem eddig csak a 0.8-at sikerült. A 0.92 csak kínlódik. >:(
              [Azért ez a kliens sem fenékig tejfel. :rolleyes:]

              Ígérnek hozzá (már egy jó ideje ígérik) egyéb hasznos dolgot pl: deamon funkció és távoli elérés. Ezekre roppant kíváncsi vagyok/leszek.

              Hozzászólás: torrent #2101667
              Vladi
              Felhasználó

                Valaki mejd szóljon, ha sikeresen lefordította fedora6-on a qbittorrentet. Nekem eddig csak a 0.8-at sikerült. A 0.92 csak kínlódik. >:(
                [Azért ez a kliens sem fenékig tejfel. :rolleyes:]

                Ígérnek hozzá (már egy jó ideje ígérik) egyéb hasznos dolgot pl: deamon funkció és távoli elérés. Ezekre roppant kíváncsi vagyok/leszek.

                Hozzászólás: torrent #2101656
                Vladi
                Felhasználó
                  majorlacko wrote:
                  töltsd le az Azureus Java Client linken található Linuxos fájlt, majd
                  .
                  .
                  .
                  és így menj végig a varázslón.

                  Szerintem tévedsz! Nem kell neki ezt végigcsinálnia. Lehet, hogy másik kliens jobban megfelel az igényeinek. Hadd próbáljon ki mást is. Nem kell erőltetni az azureust ha nem karaja….

                  [Ez a 666. hsz. Ezért vagyok gonosz ;D ]

                  Hozzászólás: torrent #2101657
                  Vladi
                  Felhasználó
                    majorlacko wrote:
                    töltsd le az Azureus Java Client linken található Linuxos fájlt, majd
                    .
                    .
                    .
                    és így menj végig a varázslón.

                    Szerintem tévedsz! Nem kell neki ezt végigcsinálnia. Lehet, hogy másik kliens jobban megfelel az igényeinek. Hadd próbáljon ki mást is. Nem kell erőltetni az azureust ha nem karaja….

                    [Ez a 666. hsz. Ezért vagyok gonosz ;D ]

                    Hozzászólás: torrent #2101652
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Nem nagy probléma ha ubuntun használsz Ktorrentet. Csak a kde base kell hozzá. (Asszem.) Nálam pl fluxboxszal megy.
                      [Igazából terhelés alatt kicsit instabilnak tűnik, bár a legújabbat még nem próbáltam.]
                      Qbittorrenthez viszont van ubis csomag. A mázlista….

                      Hozzászólás: torrent #2101653
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Nem nagy probléma ha ubuntun használsz Ktorrentet. Csak a kde base kell hozzá. (Asszem.) Nálam pl fluxboxszal megy.
                        [Igazából terhelés alatt kicsit instabilnak tűnik, bár a legújabbat még nem próbáltam.]
                        Qbittorrenthez viszont van ubis csomag. A mázlista….

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,291-1,300 / 2,068