Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
VectoR wrote:Na ez a vicc…Simán kiröhög a boltos, sztem…
Akkor én simán sarkon fordulok, és keresek egy másik üzletet. A boltos másodszor már érdeklődve fog figyelni, és nem röhög. Szerintem.
VectoR wrote:Na ez a vicc…Simán kiröhög a boltos, sztem…Akkor én simán sarkon fordulok, és keresek egy másik üzletet. A boltos másodszor már érdeklődve fog figyelni, és nem röhög. Szerintem.
csaba wrote:Nem a szerver költsége a problémás, hanem az üzemeltetésé.Asszem érik a lf.hu pénzgyűtési akció. Valami dereng hup-os dologról. :rolleyes:
csaba wrote:De szinte kizárólag sniper pályákon nyomulok 🙂Pfuj kemper. ;D
csaba wrote:Nem a szerver költsége a problémás, hanem az üzemeltetésé.Asszem érik a lf.hu pénzgyűtési akció. Valami dereng hup-os dologról. :rolleyes:
csaba wrote:De szinte kizárólag sniper pályákon nyomulok 🙂Pfuj kemper. ;D
Valaki mejd szóljon, ha sikeresen lefordította fedora6-on a qbittorrentet. Nekem eddig csak a 0.8-at sikerült. A 0.92 csak kínlódik. >:(
[Azért ez a kliens sem fenékig tejfel. :rolleyes:]Ígérnek hozzá (már egy jó ideje ígérik) egyéb hasznos dolgot pl: deamon funkció és távoli elérés. Ezekre roppant kíváncsi vagyok/leszek.
Valaki mejd szóljon, ha sikeresen lefordította fedora6-on a qbittorrentet. Nekem eddig csak a 0.8-at sikerült. A 0.92 csak kínlódik. >:(
[Azért ez a kliens sem fenékig tejfel. :rolleyes:]Ígérnek hozzá (már egy jó ideje ígérik) egyéb hasznos dolgot pl: deamon funkció és távoli elérés. Ezekre roppant kíváncsi vagyok/leszek.
majorlacko wrote:töltsd le az Azureus Java Client linken található Linuxos fájlt, majd
.
.
.
és így menj végig a varázslón.Szerintem tévedsz! Nem kell neki ezt végigcsinálnia. Lehet, hogy másik kliens jobban megfelel az igényeinek. Hadd próbáljon ki mást is. Nem kell erőltetni az azureust ha nem karaja….
[Ez a 666. hsz. Ezért vagyok gonosz ;D ]
majorlacko wrote:töltsd le az Azureus Java Client linken található Linuxos fájlt, majd
.
.
.
és így menj végig a varázslón.Szerintem tévedsz! Nem kell neki ezt végigcsinálnia. Lehet, hogy másik kliens jobban megfelel az igényeinek. Hadd próbáljon ki mást is. Nem kell erőltetni az azureust ha nem karaja….
[Ez a 666. hsz. Ezért vagyok gonosz ;D ]
Nem nagy probléma ha ubuntun használsz Ktorrentet. Csak a kde base kell hozzá. (Asszem.) Nálam pl fluxboxszal megy.
[Igazából terhelés alatt kicsit instabilnak tűnik, bár a legújabbat még nem próbáltam.]
Qbittorrenthez viszont van ubis csomag. A mázlista….Nem nagy probléma ha ubuntun használsz Ktorrentet. Csak a kde base kell hozzá. (Asszem.) Nálam pl fluxboxszal megy.
[Igazából terhelés alatt kicsit instabilnak tűnik, bár a legújabbat még nem próbáltam.]
Qbittorrenthez viszont van ubis csomag. A mázlista…. -
SzerzőBejegyzés