Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,281-1,290 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: could not find kernel image: linux HELP!!!! #2105057
    Vladi
    Felhasználó
      tjaczko wrote:
      Bocs de láma vagyok.. ::)

      Én meg bölcsész. ;D Mégis el tudok indítani egy linuxot grub prompttól. S miért? Met elolvastam a doksit. :rolleyes: (amit linkeltem, olvastad?)

      Hozzászólás: could not find kernel image: linux HELP!!!! #2105058
      Vladi
      Felhasználó
        tjaczko wrote:
        Bocs de láma vagyok.. ::)

        Én meg bölcsész. ;D Mégis el tudok indítani egy linuxot grub prompttól. S miért? Met elolvastam a doksit. :rolleyes: (amit linkeltem, olvastad?)

        Hozzászólás: could not find kernel image: linux HELP!!!! #2105053
        Vladi
        Felhasználó

          Grub menüd van? Ott nem entert nyomsz, hanem egy erőteljes e-t.
          vagy /boot/grub/menul.lst a pendriveon.

          Egyébként milyen laptop, milyne kernel? (verzió)

          Hozzászólás: could not find kernel image: linux HELP!!!! #2105054
          Vladi
          Felhasználó

            Grub menüd van? Ott nem entert nyomsz, hanem egy erőteljes e-t.
            vagy /boot/grub/menul.lst a pendriveon.

            Egyébként milyen laptop, milyne kernel? (verzió)

            Hozzászólás: torrent #2101676
            Vladi
            Felhasználó

              ./off

              Nálam jól viselkedik! 4 hónapja stabilan muzsikál.
              De majorlacko! Áruld már el végre, honnan veszed, hogy a 7-es lesz az utolsó! Máshol is mondtad már, de én az istennek nem találom a neten a hírt!  ???
              [Lehet, hogy megint nem látok ki a fejemből? :rolleyes: De ha nem lesz több fedora mi az istent fogok én használni?  :(]

              Hozzászólás: torrent #2101677
              Vladi
              Felhasználó

                ./off

                Nálam jól viselkedik! 4 hónapja stabilan muzsikál.
                De majorlacko! Áruld már el végre, honnan veszed, hogy a 7-es lesz az utolsó! Máshol is mondtad már, de én az istennek nem találom a neten a hírt!  ???
                [Lehet, hogy megint nem látok ki a fejemből? :rolleyes: De ha nem lesz több fedora mi az istent fogok én használni?  :(]

                Hozzászólás: could not find kernel image: linux HELP!!!! #2105049
                Vladi
                Felhasználó

                  Ha prompt van az félsiker! ;D
                  Grubbal már meg tudod keresni, hogy hol a kernel image.
                  Leírás a procedúrához:
                  http://www.troubleshooters.com/linux/grub/grub.htm
                  Majd módosítsd a gurb menü bejegyzést! (e betüt nyomsz a soron.)
                  Bár van rá 18 Ft-om, hogy simán sda1 helyett sdb1 kell. :rolleyes:

                  Hozzászólás: could not find kernel image: linux HELP!!!! #2105050
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Ha prompt van az félsiker! ;D
                    Grubbal már meg tudod keresni, hogy hol a kernel image.
                    Leírás a procedúrához:
                    http://www.troubleshooters.com/linux/grub/grub.htm
                    Majd módosítsd a gurb menü bejegyzést! (e betüt nyomsz a soron.)
                    Bár van rá 18 Ft-om, hogy simán sda1 helyett sdb1 kell. :rolleyes:

                    Hozzászólás: could not find kernel image: linux HELP!!!! #2105043
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Hello!

                      vizsla wrote:
                      az usb drive-nak lesz más elérése a notebokon.
                      Teszem azt valamelyikben (több) sata lemez van, ami lefoglalja az sdaAkármi nevet (amivel esetleg a kernelre van hivatkozva).

                      Szerintem ez a lényeg! A laptopodban van sata vinyó? Kapsz hibaüzi után grub promptot?

                      Hozzászólás: could not find kernel image: linux HELP!!!! #2105044
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Hello!

                        vizsla wrote:
                        az usb drive-nak lesz más elérése a notebokon.
                        Teszem azt valamelyikben (több) sata lemez van, ami lefoglalja az sdaAkármi nevet (amivel esetleg a kernelre van hivatkozva).

                        Szerintem ez a lényeg! A laptopodban van sata vinyó? Kapsz hibaüzi után grub promptot?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,281-1,290 / 2,068