Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hello!
Lehet, hogy nincs elindítva a cups? Ha emlékeim nem csalnak Zenwalkon be lehet állítani már telepítésnél. De utána is.
Hello!
Lehet, hogy nincs elindítva a cups? Ha emlékeim nem csalnak Zenwalkon be lehet állítani már telepítésnél. De utána is.
deblinux wrote:Bár azt írja, hogy feltelepült, de a telepítést követő első indításkor sem tudott elindulni. Igazából még nem láttam semmit belőle.Khmmm… Most akkor meddig jut el? Loadin grub megvolt? Vagy valami…
(Most én vagyok ennyire értetlen? Tényleg nem értem mit történik nálad.)
Van már grub floppyd?deblinux wrote:Nektek mikor kérdezett rá a további DVD-kre?Nemtom. Sose telepítettem Debiant. :rolleyes:
deblinux wrote:Bár azt írja, hogy feltelepült, de a telepítést követő első indításkor sem tudott elindulni. Igazából még nem láttam semmit belőle.Khmmm… Most akkor meddig jut el? Loadin grub megvolt? Vagy valami…
(Most én vagyok ennyire értetlen? Tényleg nem értem mit történik nálad.)
Van már grub floppyd?deblinux wrote:Nektek mikor kérdezett rá a további DVD-kre?Nemtom. Sose telepítettem Debiant. :rolleyes:
Dejóó, két szálon fut a történet. Én meg a másik topikjában válaszoltam. :rolleyes:
Hello!
Te, most akkor mi van? ???
deblinux wrote:rátettem egy régi 10.2GB-s Quantum winyóra,deblinux wrote:állandóan azért kiabál, hogy először partícionál aztán telepít és csak aztán akarjam a rendszerbetöltőt feltenni.Feltelepült már vagy sem? Ezt nem értem. Meg azt sem, hogy miért írtad le kétszer.
Ha már fennvan akkor nem tudod elindítani? Egyébként én egy sérült/hibás vinyóra nem erőltetném a telepítést…
Amúgy, ha grub floppyt akarsz csinálni itt egy leírás:
http://www.troubleshooters.com/linux/grub/grub.htmHello!
Te, most akkor mi van? ???
deblinux wrote:rátettem egy régi 10.2GB-s Quantum winyóra,deblinux wrote:állandóan azért kiabál, hogy először partícionál aztán telepít és csak aztán akarjam a rendszerbetöltőt feltenni.Feltelepült már vagy sem? Ezt nem értem. Meg azt sem, hogy miért írtad le kétszer.
Ha már fennvan akkor nem tudod elindítani? Egyébként én egy sérült/hibás vinyóra nem erőltetném a telepítést…
Amúgy, ha grub floppyt akarsz csinálni itt egy leírás:
http://www.troubleshooters.com/linux/grub/grub.htmLehet, hogy már ismeritek, de nagyon jó. 🙂
[Börtön napló]No csak vigyázz! Nehogy elmacskásodjanak az ujjaid. ;D
Egyébként nagyon jó kép. 😀Hol van ilyenkor Macskajancsi? :rolleyes: 😀
-
SzerzőBejegyzés