Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nyomtató telepítése Zenwalkon #2104871
    Vladi
    Felhasználó

      Hello!

      Lehet, hogy nincs elindítva a cups? Ha emlékeim nem csalnak Zenwalkon be lehet állítani már telepítésnél. De utána is.

      Hozzászólás: Nyomtató telepítése Zenwalkon #2104872
      Vladi
      Felhasználó

        Hello!

        Lehet, hogy nincs elindítva a cups? Ha emlékeim nem csalnak Zenwalkon be lehet állítani már telepítésnél. De utána is.

        Hozzászólás: Debian Etch telepítés #2104835
        Vladi
        Felhasználó
          deblinux wrote:
          Bár azt írja, hogy feltelepült, de a telepítést követő első indításkor sem tudott elindulni. Igazából még nem láttam semmit belőle.

          Khmmm… Most akkor meddig jut el?  Loadin grub megvolt? Vagy valami…
          (Most én vagyok ennyire értetlen? Tényleg nem értem mit történik nálad.)
          Van már grub floppyd?

          deblinux wrote:
          Nektek mikor kérdezett rá a további DVD-kre?

          Nemtom. Sose telepítettem Debiant. :rolleyes:

          Hozzászólás: Debian Etch telepítés #2104836
          Vladi
          Felhasználó
            deblinux wrote:
            Bár azt írja, hogy feltelepült, de a telepítést követő első indításkor sem tudott elindulni. Igazából még nem láttam semmit belőle.

            Khmmm… Most akkor meddig jut el?  Loadin grub megvolt? Vagy valami…
            (Most én vagyok ennyire értetlen? Tényleg nem értem mit történik nálad.)
            Van már grub floppyd?

            deblinux wrote:
            Nektek mikor kérdezett rá a további DVD-kre?

            Nemtom. Sose telepítettem Debiant. :rolleyes:

            Hozzászólás: Debian telepítés, beállítás #2074537
            Vladi
            Felhasználó

              Dejóó, két szálon fut a történet. Én meg a másik topikjában válaszoltam. :rolleyes:

              Hozzászólás: Debian Etch telepítés #2104832
              Vladi
              Felhasználó

                Hello!

                Te, most akkor mi van?  ???

                deblinux wrote:
                rátettem egy régi 10.2GB-s Quantum winyóra,

                deblinux wrote:
                állandóan azért kiabál, hogy először partícionál aztán telepít és csak aztán akarjam a rendszerbetöltőt feltenni.

                Feltelepült már vagy sem? Ezt nem értem. Meg azt sem, hogy miért írtad le kétszer.
                Ha már fennvan akkor nem tudod elindítani? Egyébként én egy sérült/hibás vinyóra nem erőltetném a telepítést…
                Amúgy, ha grub floppyt akarsz csinálni itt egy leírás:
                http://www.troubleshooters.com/linux/grub/grub.htm

                Hozzászólás: Debian Etch telepítés #2104831
                Vladi
                Felhasználó

                  Hello!

                  Te, most akkor mi van?  ???

                  deblinux wrote:
                  rátettem egy régi 10.2GB-s Quantum winyóra,

                  deblinux wrote:
                  állandóan azért kiabál, hogy először partícionál aztán telepít és csak aztán akarjam a rendszerbetöltőt feltenni.

                  Feltelepült már vagy sem? Ezt nem értem. Meg azt sem, hogy miért írtad le kétszer.
                  Ha már fennvan akkor nem tudod elindítani? Egyébként én egy sérült/hibás vinyóra nem erőltetném a telepítést…
                  Amúgy, ha grub floppyt akarsz csinálni itt egy leírás:
                  http://www.troubleshooters.com/linux/grub/grub.htm

                  Hozzászólás: vicc #1923645
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Lehet, hogy már ismeritek, de nagyon jó. 🙂
                    [Börtön napló]

                    Hozzászólás: vicc #1923639
                    Vladi
                    Felhasználó

                      No csak vigyázz! Nehogy elmacskásodjanak az ujjaid. ;D
                      Egyébként nagyon jó kép. 😀

                      Hozzászólás: vicc #1923637
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Hol van ilyenkor Macskajancsi? :rolleyes: 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,311-1,320 / 2,068