Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,330 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1923633
    Vladi
    Felhasználó

      Csak nehogy megijedjen valamitől és kieressze a körmeit miiiaaúúú ;D

      Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007251
      Vladi
      Felhasználó

        Legalább visszakerült a „bal oldal”. 🙂

        Hozzászólás: Fedora 7 #2090061
        Vladi
        Felhasználó

          Naa!

          Le is jött, fel is ment. :rolleyes: Eddig pozitív benyomásokkal vagyok gazdagabb. A Yumex egész használható lett/lesz.
          Egész fürgének tűnik. 🙂

          Szerk: ha mostmár csak Fedora akkor miért hívják a csomagokat ***.fc7-nek?  :rolleyes:

          Hozzászólás: Fedora 7 #2090060
          Vladi
          Felhasználó
            majorlacko wrote:
            Az utolsó Fedora is ez lesz egyben. A finálé fináléja. Minden jó, ha jó a vége? 🙂

            Linket léci, mert én nem találok erre vonatkozóan információt.

            Vladi
            Felhasználó

              Csak, hogy megnyugodjak:
              ugye nincs felcsatolva a cd-rw amire írni akarsz?

              Hozzászólás: Fedora 7 #2090055
              Vladi
              Felhasználó

                Jóreggelt. ;D

                Hozzászólás: Fedora 7 #2090053
                Vladi
                Felhasználó

                  Megjelent a következő – egyben utolsó – teszt verzió: 6.93-as.
                  Letölthető torrent rendszerrel, vagy az ftp tükörszerverek egyikéről.
                  Az újdonságok listája elolvasható a bejelentésben

                  Egyszóval közeleg a végleges. Ha elül végre az „újubuntu láz” jöhet a kiadás. ;D

                  Hozzászólás: „direct rendering: No” – miért? #2103581
                  Vladi
                  Felhasználó
                    VectoR wrote:
                    rövidebb lenne ha az X logját nézné meg, oda van írva mi a baja

                    /var/log/xorg.0.log

                    Hozzászólás: Mûvészeti Kávézó #2043850
                    Vladi
                    Felhasználó
                      balev wrote:
                      Ember embernek farkasa… mennyire igaz ez a mai világban. Nem kell messzire menni.

                      Naa! Szegény farkasokat hagyjuk ki ebből! >:( :rolleyes:
                      Inkább ember embernek embere… vagy mi.

                      Hozzászólás: Linux és a DC++ #2022105
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Khmm… Asszondja: Téma: Linux és a DC++
                        De azért jó a KTorrent. Egyetlen bajom vele, hogy gyengus a remote
                        funkciója. 🙁

                        Szakatt wrote:
                        Zenét nem tudok mivel tölteni.:(

                        Micsoda? Hát Ktorrent, Valknut. 😀 Vagy a kis szamár. (Azaz aMule. Igen izmos remote funkciókkal.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,321-1,330 / 2,068