Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Csak nehogy megijedjen valamitől és kieressze a körmeit miiiaaúúú ;D
Legalább visszakerült a „bal oldal”. 🙂
Naa!
Le is jött, fel is ment. :rolleyes: Eddig pozitív benyomásokkal vagyok gazdagabb. A Yumex egész használható lett/lesz.
Egész fürgének tűnik. 🙂Szerk: ha mostmár csak Fedora akkor miért hívják a csomagokat ***.fc7-nek? :rolleyes:
majorlacko wrote:Az utolsó Fedora is ez lesz egyben. A finálé fináléja. Minden jó, ha jó a vége? 🙂Linket léci, mert én nem találok erre vonatkozóan információt.
Csak, hogy megnyugodjak:
ugye nincs felcsatolva a cd-rw amire írni akarsz?Jóreggelt. ;D
Megjelent a következő – egyben utolsó – teszt verzió: 6.93-as.
Letölthető torrent rendszerrel, vagy az ftp tükörszerverek egyikéről.
Az újdonságok listája elolvasható a bejelentésbenEgyszóval közeleg a végleges. Ha elül végre az „újubuntu láz” jöhet a kiadás. ;D
VectoR wrote:rövidebb lenne ha az X logját nézné meg, oda van írva mi a baja/var/log/xorg.0.log
balev wrote:Ember embernek farkasa… mennyire igaz ez a mai világban. Nem kell messzire menni.Naa! Szegény farkasokat hagyjuk ki ebből! >:( :rolleyes:
Inkább ember embernek embere… vagy mi.Khmm… Asszondja: Téma: Linux és a DC++
De azért jó a KTorrent. Egyetlen bajom vele, hogy gyengus a remote
funkciója. 🙁Szakatt wrote:Zenét nem tudok mivel tölteni.:(Micsoda? Hát Ktorrent, Valknut. 😀 Vagy a kis szamár. (Azaz aMule. Igen izmos remote funkciókkal.)
-
SzerzőBejegyzés