Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Terminal Problemak #2102644
    Vladi
    Felhasználó

      Örülök, hogy szereztem néhány kellemes percet. :rolleyes:
      Túl sok a fa ebben az erdőben. 😀

      Hozzászólás: Terminal Problemak #2102645
      Vladi
      Felhasználó

        Örülök, hogy szereztem néhány kellemes percet. :rolleyes:
        Túl sok a fa ebben az erdőben. 😀

        Hozzászólás: Terminal Problemak #2102632
        Vladi
        Felhasználó

          Miből idéztél? Jó leírás lehet, ha még én is megértettem. 😀

          Hozzászólás: Terminal Problemak #2102633
          Vladi
          Felhasználó

            Miből idéztél? Jó leírás lehet, ha még én is megértettem. 😀

            Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086467
            Vladi
            Felhasználó

              Nekem csupa jó tapasztalatom van vele. ;D
              Bár a konzol nekem is vacak. Az alaptelepítés meg csak részben ad magyar nyelvű támogatást.
              A firefox helyesírás ellenőrzőjét külön rakhatod fel.
              Egyéb hiányosságokra is találhatsz választ: szerintem egy másik topikban. 😉

              Hozzászólás: Windows vírusok Linuxon #2102796
              Vladi
              Felhasználó
                Mike65 wrote:
                a vírusok nem a tipikus windowsos fileokat keresik és abba rondítanak bele? linuxon ezeket alapból meg sem találhatja nem?

                De. Részben. Mondjuk ahoz, hogy „megbetegítsenek” le kellene futniuk. Ahhoz meg nem ártana 1. futási jog, 2 írás jog. Ez root nélkül nem megy nekik. Megasztán windows bináris nem fog lefutni linuxon. Csak emulálva. Ezért próbálkoznak (bohóckodnak) wine-vel egyesek. :rolleyes:

                Hozzászólás: Windows vírusok Linuxon #2102797
                Vladi
                Felhasználó
                  Mike65 wrote:
                  a vírusok nem a tipikus windowsos fileokat keresik és abba rondítanak bele? linuxon ezeket alapból meg sem találhatja nem?

                  De. Részben. Mondjuk ahoz, hogy „megbetegítsenek” le kellene futniuk. Ahhoz meg nem ártana 1. futási jog, 2 írás jog. Ez root nélkül nem megy nekik. Megasztán windows bináris nem fog lefutni linuxon. Csak emulálva. Ezért próbálkoznak (bohóckodnak) wine-vel egyesek. :rolleyes:

                  Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086447
                  Vladi
                  Felhasználó
                    attila1964 wrote:
                    Én csak azt nem értem, hogy sok kollégának miért nem volt jó pl. az április 15.-i ISO, ami nálam kb. 30 perc alatt lejött…  :-

                    Ezt én sem értem. Nekem már 3 napja fennvan. Lejött kb 10 perc alatt. 😛

                    Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007239
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Szóval direkt. :rolleyes:

                      Egyenlőre szokatlan. Pár nap alatt kiderül, hogy kell -e. Legalábbis számomra. Másnak mi a véleménye?

                      Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007237
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Üdv!

                        Tegnap óta eltűnt a fórum „bal oldala” amikor megnyitok egy témát! Ez így marad? Default témával legalábbis.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,341-1,350 / 2,068