Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Örülök, hogy szereztem néhány kellemes percet. :rolleyes:
Túl sok a fa ebben az erdőben. 😀Örülök, hogy szereztem néhány kellemes percet. :rolleyes:
Túl sok a fa ebben az erdőben. 😀Miből idéztél? Jó leírás lehet, ha még én is megértettem. 😀
Miből idéztél? Jó leírás lehet, ha még én is megértettem. 😀
Nekem csupa jó tapasztalatom van vele. ;D
Bár a konzol nekem is vacak. Az alaptelepítés meg csak részben ad magyar nyelvű támogatást.
A firefox helyesírás ellenőrzőjét külön rakhatod fel.
Egyéb hiányosságokra is találhatsz választ: szerintem egy másik topikban. 😉Mike65 wrote:a vírusok nem a tipikus windowsos fileokat keresik és abba rondítanak bele? linuxon ezeket alapból meg sem találhatja nem?De. Részben. Mondjuk ahoz, hogy „megbetegítsenek” le kellene futniuk. Ahhoz meg nem ártana 1. futási jog, 2 írás jog. Ez root nélkül nem megy nekik. Megasztán windows bináris nem fog lefutni linuxon. Csak emulálva. Ezért próbálkoznak (bohóckodnak) wine-vel egyesek. :rolleyes:
Mike65 wrote:a vírusok nem a tipikus windowsos fileokat keresik és abba rondítanak bele? linuxon ezeket alapból meg sem találhatja nem?De. Részben. Mondjuk ahoz, hogy „megbetegítsenek” le kellene futniuk. Ahhoz meg nem ártana 1. futási jog, 2 írás jog. Ez root nélkül nem megy nekik. Megasztán windows bináris nem fog lefutni linuxon. Csak emulálva. Ezért próbálkoznak (bohóckodnak) wine-vel egyesek. :rolleyes:
attila1964 wrote:Én csak azt nem értem, hogy sok kollégának miért nem volt jó pl. az április 15.-i ISO, ami nálam kb. 30 perc alatt lejött… :-Ezt én sem értem. Nekem már 3 napja fennvan. Lejött kb 10 perc alatt. 😛
Szóval direkt. :rolleyes:
Egyenlőre szokatlan. Pár nap alatt kiderül, hogy kell -e. Legalábbis számomra. Másnak mi a véleménye?
Üdv!
Tegnap óta eltűnt a fórum „bal oldala” amikor megnyitok egy témát! Ez így marad? Default témával legalábbis.
-
SzerzőBejegyzés