Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,360 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086401
    Vladi
    Felhasználó

      Szerintem nyugodtan töltsétek azt ami már most fenn van. Nálam semmi gond vele. Ha mégis lenne hibája azt pár mega frissítés megoldja majd.

      Isten éltessen Bence! 🙂

      Nem bírom megállni, hogy ne dicsérjem az új kiadást:
      felraktam amd64-es gépemre, majd a vinyó be a p3-asba és: elindult vele! 8)
      (modnjuk nem hajlandó újraindulni. :rolleyes:)

      Hozzászólás: Alkalmazás indítása távolról. #2102542
      Vladi
      Felhasználó

        2. Köszönöm, erre voltam kíváncsi: nohup programneve  🙂
        1. Jó, kicsit pontosítok: nem akarom látni, csak futtatni. (Megvan az alkalmazás saját remote funkciója.) nohup nem indítja el. :rolleyes:

        Hozzászólás: Alkalmazás indítása távolról. #2102543
        Vladi
        Felhasználó

          2. Köszönöm, erre voltam kíváncsi: nohup programneve  🙂
          1. Jó, kicsit pontosítok: nem akarom látni, csak futtatni. (Megvan az alkalmazás saját remote funkciója.) nohup nem indítja el. :rolleyes:

          Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086388
          Vladi
          Felhasználó

            Ez egy régi, használt vinyó. :rolleyes:

            Ez után igérem leállítom magam:

            servusr@test1:~$ gnome-commander
            The program ‘gnome-commander’ is currently not installed.  You can install it by typing:
            sudo apt-get install gnome-commander
            Make sure you have the ‘universe’ component enabled
            bash: gnome-commander: command not found
            servusr@test1:~$

            Most vagy én vagyok még fiatal és tapasztalatlan, vagy ez a legmodernebb operációs rendszer.  Csupa kellemes meglepetés, akárhova nyúlok. 😀

            Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086386
            Vladi
            Felhasználó

              Felraktam a legújabbat, amit már kiadásra jelöltek.
              Hááát mit mondjak:
              Keresem még, nem lelem, itt  van valahol a földön: Az álam  😀

              Eddig nagyon pozitív! 🙂
              (igaz szervert raktam fel, majd erre az ubuntu-desktopot.)
              Egyből látta és használja a netem (routerrel), újraindítás után szép asztal fogad. (x1300-al fedora telepítő csak kínlódik.)

              Egyszóval most lelkes vagyok. Szép munkát végeztek a készítők. Eddig. :rolleyes:

              De azért van érdekes dolog is:
              első indításnál aszongya:
              49710 days without being checked, (mármint a hdb2). Vagyis 140 éve. ;D

              Másnak tapasztalat?

              Vladi
              Felhasználó

                Igen, a levegő ára elég borsos. De ha jó minőségű tisztítószert találsz, az szerintem megéri. (Mondjuk még a levegőnél is borsosabb…)

                Vladi
                Felhasználó

                  Igen, a levegő ára elég borsos. De ha jó minőségű tisztítószert találsz, az szerintem megéri. (Mondjuk még a levegőnél is borsosabb…)

                  Hozzászólás: Ubuntu Linux 7.04 (`Feisty Fawn Herd`) #2086382
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Szerintem Vistát használ. ;D

                    Egyébként kár számolgatni, már tölthető a végleges… Végleges lesz, ha nem derül ki róla valami csúnya hiba. :rolleyes:
                    A hup is megírta:
                    http://hup.hu/node/38297

                    Vladi
                    Felhasználó

                      Olvastam, értettem. Az óvatosság azért nem árt. Főleg ha némi víz marad a billentyűkben. :rolleyes:

                      Vladi
                      Felhasználó

                        Olvastam, értettem. Az óvatosság azért nem árt. Főleg ha némi víz marad a billentyűkben. :rolleyes:

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,351-1,360 / 2,068