Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szerintem nyugodtan töltsétek azt ami már most fenn van. Nálam semmi gond vele. Ha mégis lenne hibája azt pár mega frissítés megoldja majd.
Isten éltessen Bence! 🙂
Nem bírom megállni, hogy ne dicsérjem az új kiadást:
felraktam amd64-es gépemre, majd a vinyó be a p3-asba és: elindult vele! 8)
(modnjuk nem hajlandó újraindulni. :rolleyes:)2. Köszönöm, erre voltam kíváncsi: nohup programneve 🙂
1. Jó, kicsit pontosítok: nem akarom látni, csak futtatni. (Megvan az alkalmazás saját remote funkciója.) nohup nem indítja el. :rolleyes:2. Köszönöm, erre voltam kíváncsi: nohup programneve 🙂
1. Jó, kicsit pontosítok: nem akarom látni, csak futtatni. (Megvan az alkalmazás saját remote funkciója.) nohup nem indítja el. :rolleyes:Ez egy régi, használt vinyó. :rolleyes:
Ez után igérem leállítom magam:
servusr@test1:~$ gnome-commander
The program ‘gnome-commander’ is currently not installed. You can install it by typing:
sudo apt-get install gnome-commander
Make sure you have the ‘universe’ component enabled
bash: gnome-commander: command not found
servusr@test1:~$Most vagy én vagyok még fiatal és tapasztalatlan, vagy ez a legmodernebb operációs rendszer. Csupa kellemes meglepetés, akárhova nyúlok. 😀
Felraktam a legújabbat, amit már kiadásra jelöltek.
Hááát mit mondjak:
Keresem még, nem lelem, itt van valahol a földön: Az álam 😀Eddig nagyon pozitív! 🙂
(igaz szervert raktam fel, majd erre az ubuntu-desktopot.)
Egyből látta és használja a netem (routerrel), újraindítás után szép asztal fogad. (x1300-al fedora telepítő csak kínlódik.)Egyszóval most lelkes vagyok. Szép munkát végeztek a készítők. Eddig. :rolleyes:
De azért van érdekes dolog is:
első indításnál aszongya:
49710 days without being checked, (mármint a hdb2). Vagyis 140 éve. ;DMásnak tapasztalat?
Igen, a levegő ára elég borsos. De ha jó minőségű tisztítószert találsz, az szerintem megéri. (Mondjuk még a levegőnél is borsosabb…)
Igen, a levegő ára elég borsos. De ha jó minőségű tisztítószert találsz, az szerintem megéri. (Mondjuk még a levegőnél is borsosabb…)
Szerintem Vistát használ. ;D
Egyébként kár számolgatni, már tölthető a végleges… Végleges lesz, ha nem derül ki róla valami csúnya hiba. :rolleyes:
A hup is megírta:
http://hup.hu/node/38297Olvastam, értettem. Az óvatosság azért nem árt. Főleg ha némi víz marad a billentyűkben. :rolleyes:
Olvastam, értettem. Az óvatosság azért nem árt. Főleg ha némi víz marad a billentyűkben. :rolleyes:
-
SzerzőBejegyzés