Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hello!
Van egy részletes, de mégis közérthető leírás a grub „parancssoros” használatáról, floppys módszerről stb. Íme:
http://www.troubleshooters.com/linux/grub/grub.htmHello!
Van egy részletes, de mégis közérthető leírás a grub „parancssoros” használatáról, floppys módszerről stb. Íme:
http://www.troubleshooters.com/linux/grub/grub.htmEgy égeszen cuki desktop. ;D ;D
„Hát a RedHat 1.0-ra tényleg kíváncsi lennék”
9 mb. Küldjem át e-mailben? 😉
Bár ahogy nézem, nagyon alap rendszer, csupa floppy image. Csomagok sincsenek.szerk:
wow! Ezt írja a readme:
„This is a stock boot0002.img with a 1.2.10 kernel” 🙂„Hát a RedHat 1.0-ra tényleg kíváncsi lennék”
9 mb. Küldjem át e-mailben? 😉
Bár ahogy nézem, nagyon alap rendszer, csupa floppy image. Csomagok sincsenek.szerk:
wow! Ezt írja a readme:
„This is a stock boot0002.img with a 1.2.10 kernel” 🙂Tipp:
Nézz szét az amerikai egyetemek ftp szerverein. Én egyszer az egyiken véletlenül találtam ilyesmit:
debian 1.1, 2.2
redhat 1.0, 4.1.
Kislemezről települtek, és némelyikhez még grafikus felület is van. 😉Tipp:
Nézz szét az amerikai egyetemek ftp szerverein. Én egyszer az egyiken véletlenül találtam ilyesmit:
debian 1.1, 2.2
redhat 1.0, 4.1.
Kislemezről települtek, és némelyikhez még grafikus felület is van. 😉„Az egyik függőség pl. a win32codec-all.”
Értem. Akkor már csak a másik függőség hiányzik. :-*„Az egyik függőség pl. a win32codec-all.”
Értem. Akkor már csak a másik függőség hiányzik. :-*Nem kell! Az mplayer maga a „codec” :rolleyes:.
Viszont szerintem hiányolni fog 1-2 függőséget. Ebben egy Suse-s tud segíteni, mint már mondtam. -
SzerzőBejegyzés