Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Grub ? #2094651
    Vladi
    Felhasználó

      Hello!

      Van egy részletes, de mégis közérthető leírás a grub „parancssoros” használatáról, floppys módszerről stb. Íme:
      http://www.troubleshooters.com/linux/grub/grub.htm

      Hozzászólás: Grub ? #2094652
      Vladi
      Felhasználó

        Hello!

        Van egy részletes, de mégis közérthető leírás a grub „parancssoros” használatáról, floppys módszerről stb. Íme:
        http://www.troubleshooters.com/linux/grub/grub.htm

        Hozzászólás: Csinos desktopok #2093919
        Vladi
        Felhasználó

          Egy égeszen cuki desktop. ;D ;D

          Hozzászólás: Retro Linux #2094448
          Vladi
          Felhasználó

            „Hát a RedHat 1.0-ra tényleg kíváncsi lennék”
            9 mb. Küldjem át e-mailben? 😉
            Bár ahogy nézem, nagyon alap rendszer, csupa floppy image. Csomagok sincsenek.

            szerk:
            wow! Ezt írja a readme:
            „This is a stock boot0002.img with a 1.2.10 kernel” 🙂

            Hozzászólás: Retro Linux #2094449
            Vladi
            Felhasználó

              „Hát a RedHat 1.0-ra tényleg kíváncsi lennék”
              9 mb. Küldjem át e-mailben? 😉
              Bár ahogy nézem, nagyon alap rendszer, csupa floppy image. Csomagok sincsenek.

              szerk:
              wow! Ezt írja a readme:
              „This is a stock boot0002.img with a 1.2.10 kernel” 🙂

              Hozzászólás: Retro Linux #2094438
              Vladi
              Felhasználó

                Tipp:
                Nézz szét az amerikai egyetemek ftp szerverein. Én egyszer az egyiken véletlenül találtam ilyesmit:
                debian 1.1, 2.2
                redhat 1.0, 4.1.
                Kislemezről települtek, és némelyikhez még grafikus felület is van. 😉

                Hozzászólás: Retro Linux #2094439
                Vladi
                Felhasználó

                  Tipp:
                  Nézz szét az amerikai egyetemek ftp szerverein. Én egyszer az egyiken véletlenül találtam ilyesmit:
                  debian 1.1, 2.2
                  redhat 1.0, 4.1.
                  Kislemezről települtek, és némelyikhez még grafikus felület is van. 😉

                  Hozzászólás: Suse 10.1 dvd lejátszás !help! #2094367
                  Vladi
                  Felhasználó

                    „Az egyik függőség pl. a win32codec-all.”
                    Értem. Akkor már csak a másik függőség hiányzik. :-*

                    Hozzászólás: Suse 10.1 dvd lejátszás !help! #2094368
                    Vladi
                    Felhasználó

                      „Az egyik függőség pl. a win32codec-all.”
                      Értem. Akkor már csak a másik függőség hiányzik. :-*

                      Hozzászólás: Suse 10.1 dvd lejátszás !help! #2094361
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Nem kell! Az mplayer maga a „codec”  :rolleyes:.
                        Viszont szerintem hiányolni fog 1-2 függőséget. Ebben egy Suse-s tud segíteni, mint már mondtam.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,571-1,580 / 2,068