Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„az allam bacsi akkor csak rabol,”
Jó reggelt!Azért nem minden politikus hülye: http://www.sg.hu/cikkek/50740
Csak a magyar. 🙁./off
Szerintem Grubot könnyebb konfigurálni. De már megint rém szubjektív vagyok.
Viszont kezdem elveszteni a fonalat, úgyhogy mentem../off
Szerintem Grubot könnyebb konfigurálni. De már megint rém szubjektív vagyok.
Viszont kezdem elveszteni a fonalat, úgyhogy mentem.Szerintem erre gondol:
kernel /boot/vmlinuz root=/dev/hda7 ro append = „acpi=off
Szerintem erre gondol:
kernel /boot/vmlinuz root=/dev/hda7 ro append = „acpi=off
Sávot emelt a T-com, nem tudtad? 😀 :rolleyes:
Feci20 akkor a válasz az eredeti kérdésedre: Állítsd be a netet majd
valami install mplayer.
😉./off
Volt már ilyen gondja valakinek. Net nélkül próbálkozott. Suliból pendriveon hordta haza a csomagokat, majd másnap ment vissza a függőségekért. :rolleyes:Nem gyenge. Látom gyűlnek a retro cuccok. ;D
Nem csinálunk egy ftp szervert/könyvtárat a régi, mondjuk 2000 előtti linux disztróknak? 😉„nem sikerült netet használhatóvá tennem linux alatt:)”
Miért nem mindjárt ezzel kezdted? :rolleyes:
Egyszerűbb beizzítani a netet, mint függőségeket vadászni!
Milyen net? Router?” Így azonban függőségi problémák miatt meg fog dögleni.”
Biztos? Helyi mappából nem tud csinálni repot? Uhu alatt már volt szerencsém hozzá. 8) -
SzerzőBejegyzés