Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 341-350 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Zenwalk boot #2126010
    Vladi
    Felhasználó

      Még valami: kábel ellenőrzés/csere!

      Hozzászólás: Zenwalk boot #2126005
      Vladi
      Felhasználó
        Mike65 wrote:
        Lefagy a boot közben mindig ugyanott.

        Vagyis hol?
        De lehet ez már alaplap/ide csatoló hiba is. Régi lapoknál belefér. 🙂

        alaplap csere. (Gondolom slot 1-es lap. kemény beruházás, kb 2 K ;D)

        Amúgy meg ne becsüld le azt a gépet. (Monjuk lehet egy normlis p3-proci nem ártana bele, nem celeron. Persze az újabb kiadás. 0,5 K ;D ;D)

        Hozzászólás: Zenwalk boot #2126006
        Vladi
        Felhasználó
          Mike65 wrote:
          Lefagy a boot közben mindig ugyanott.

          Vagyis hol?
          De lehet ez már alaplap/ide csatoló hiba is. Régi lapoknál belefér. 🙂

          alaplap csere. (Gondolom slot 1-es lap. kemény beruházás, kb 2 K ;D)

          Amúgy meg ne becsüld le azt a gépet. (Monjuk lehet egy normlis p3-proci nem ártana bele, nem celeron. Persze az újabb kiadás. 0,5 K ;D ;D)

          Hozzászólás: jelszó bányászat #2138494
          Vladi
          Felhasználó
            zoltan22 wrote:
            Az /etc/uhu-dialer/accounts.dat -ot keresitek 🙂

            Aztatat. rolleyes.gif

            Hozzászólás: jelszó bányászat #2138495
            Vladi
            Felhasználó
              zoltan22 wrote:
              Az /etc/uhu-dialer/accounts.dat -ot keresitek 🙂

              Aztatat. rolleyes.gif

              Hozzászólás: jelszó bányászat #2138490
              Vladi
              Felhasználó

                Vissza. Nekem már sikerült. Indíts egy mc-t root joggal, majd nézd meg a /etc/ hmmm… valami fájlban. Sajna nem emlékszem pontosan melyik volt, de a neve alapján megtalálod. 🙂

                szerk:

                Fedora 6-ban ez:

                /etc/ppp/pap-secrets

                Hozzászólás: jelszó bányászat #2138491
                Vladi
                Felhasználó

                  Vissza. Nekem már sikerült. Indíts egy mc-t root joggal, majd nézd meg a /etc/ hmmm… valami fájlban. Sajna nem emlékszem pontosan melyik volt, de a neve alapján megtalálod. 🙂

                  szerk:

                  Fedora 6-ban ez:

                  /etc/ppp/pap-secrets

                  Hozzászólás: Mi ez a VUZE vazze? :) :) #2138302
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Persze azu 3. Vazu. izéé vuze. Mindent tud.
                    Csak épp letölteni nem. rolleyes.gif

                    Hozzászólás: Mi ez a VUZE vazze? :) :) #2138303
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Persze azu 3. Vazu. izéé vuze. Mindent tud.
                      Csak épp letölteni nem. rolleyes.gif

                      Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127051
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Mostmár én is értem a németes kapcsolatot. 🙂
                        Nem hinném, hogy ez motiválta a készítőket. Jenkikből nem nézek ki ennyire alapos
                        történelemismeretet. rolleyes.gif

                        Végül is: Barbarossa – RedHat. A szín az ok. ;D

                      10 bejegyzés megtekintése - 341-350 / 2,068