Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Még valami: kábel ellenőrzés/csere!
Mike65 wrote:Lefagy a boot közben mindig ugyanott.Vagyis hol?
De lehet ez már alaplap/ide csatoló hiba is. Régi lapoknál belefér. 🙂alaplap csere. (Gondolom slot 1-es lap. kemény beruházás, kb 2 K ;D)
Amúgy meg ne becsüld le azt a gépet. (Monjuk lehet egy normlis p3-proci nem ártana bele, nem celeron. Persze az újabb kiadás. 0,5 K ;D ;D)
Mike65 wrote:Lefagy a boot közben mindig ugyanott.Vagyis hol?
De lehet ez már alaplap/ide csatoló hiba is. Régi lapoknál belefér. 🙂alaplap csere. (Gondolom slot 1-es lap. kemény beruházás, kb 2 K ;D)
Amúgy meg ne becsüld le azt a gépet. (Monjuk lehet egy normlis p3-proci nem ártana bele, nem celeron. Persze az újabb kiadás. 0,5 K ;D ;D)
zoltan22 wrote:Az /etc/uhu-dialer/accounts.dat -ot keresitek 🙂Aztatat.
zoltan22 wrote:Az /etc/uhu-dialer/accounts.dat -ot keresitek 🙂Aztatat.

Vissza. Nekem már sikerült. Indíts egy mc-t root joggal, majd nézd meg a /etc/ hmmm… valami fájlban. Sajna nem emlékszem pontosan melyik volt, de a neve alapján megtalálod. 🙂
szerk:
Fedora 6-ban ez:
/etc/ppp/pap-secrets
Vissza. Nekem már sikerült. Indíts egy mc-t root joggal, majd nézd meg a /etc/ hmmm… valami fájlban. Sajna nem emlékszem pontosan melyik volt, de a neve alapján megtalálod. 🙂
szerk:
Fedora 6-ban ez:
/etc/ppp/pap-secrets
Persze azu 3. Vazu. izéé vuze. Mindent tud.
Csak épp letölteni nem.
Persze azu 3. Vazu. izéé vuze. Mindent tud.
Csak épp letölteni nem.
Mostmár én is értem a németes kapcsolatot. 🙂
Nem hinném, hogy ez motiválta a készítőket. Jenkikből nem nézek ki ennyire alapos
történelemismeretet.
Végül is: Barbarossa – RedHat. A szín az ok. ;D
-
SzerzőBejegyzés
