Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 351-360 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127052
    Vladi
    Felhasználó

      Mostmár én is értem a németes kapcsolatot. 🙂
      Nem hinném, hogy ez motiválta a készítőket. Jenkikből nem nézek ki ennyire alapos
      történelemismeretet. rolleyes.gif

      Végül is: Barbarossa – RedHat. A szín az ok. ;D

      Hozzászólás: Port megnyitása #2138162
      Vladi
      Felhasználó
        Epica wrote:
        Virtual Serverrel kéne próbálkoznom?

        Azzal bizony.

        Hozzászólás: Port megnyitása #2138163
        Vladi
        Felhasználó
          Epica wrote:
          Virtual Serverrel kéne próbálkoznom?

          Azzal bizony.

          Hozzászólás: Port megnyitása #2138150
          Vladi
          Felhasználó
            gabaman wrote:
            a kliens progiban próbálnád beállítani a 6891-es fogadó portot, majd ha nem megy, utána a tűzfalon, és nem fordítva.

            Epica wrote:
            Ezekben a programokban az alapértelmezett a 6891, és csak azért akartam 6881-re állítani, mert azt már korábban megnyitottam a routerben…

            🙂 naszép

            Hozzászólás: Port megnyitása #2138151
            Vladi
            Felhasználó
              gabaman wrote:
              a kliens progiban próbálnád beállítani a 6891-es fogadó portot, majd ha nem megy, utána a tűzfalon, és nem fordítva.

              Epica wrote:
              Ezekben a programokban az alapértelmezett a 6891, és csak azért akartam 6881-re állítani, mert azt már korábban megnyitottam a routerben…

              🙂 naszép

              Hozzászólás: K3b: mp3-ból audiot #2035020
              Vladi
              Felhasználó

                Látom elvagytok. 🙁

                Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127045
                Vladi
                Felhasználó

                  Vérfarkast, vagy farkasembert jelent. De magyarul a vérfarkas az a farkasember. úgytom. rolleyes.gif

                  Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127046
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Vérfarkast, vagy farkasembert jelent. De magyarul a vérfarkas az a farkasember. úgytom. rolleyes.gif

                    Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127041
                    Vladi
                    Felhasználó

                      [align=center];D Reszkessetek nyuszi disztrók, bárány userek, mert
                      már csak 14 nap, és elszabadul a vérrrfarkassss!!
                      Mmmrrrr….  Grrrr…..!! ;D[/align]

                      Avagy óramú pontossággal jelenik meg a Fedora 8. kiadása a
                      „WereWolf” vagyis „Vérfarkas” november 8.-án.

                      Merőben új és szokatlan ez a „vadság” Fedórával kapcsolatban.

                      Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127042
                      Vladi
                      Felhasználó

                        [align=center];D Reszkessetek nyuszi disztrók, bárány userek, mert
                        már csak 14 nap, és elszabadul a vérrrfarkassss!!
                        Mmmrrrr….  Grrrr…..!! ;D[/align]

                        Avagy óramú pontossággal jelenik meg a Fedora 8. kiadása a
                        „WereWolf” vagyis „Vérfarkas” november 8.-án.

                        Merőben új és szokatlan ez a „vadság” Fedórával kapcsolatban.

                      10 bejegyzés megtekintése - 351-360 / 2,068