Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mostmár én is értem a németes kapcsolatot. 🙂
Nem hinném, hogy ez motiválta a készítőket. Jenkikből nem nézek ki ennyire alapos
történelemismeretet.
Végül is: Barbarossa – RedHat. A szín az ok. ;D
Epica wrote:Virtual Serverrel kéne próbálkoznom?Azzal bizony.
Epica wrote:Virtual Serverrel kéne próbálkoznom?Azzal bizony.
gabaman wrote:a kliens progiban próbálnád beállítani a 6891-es fogadó portot, majd ha nem megy, utána a tűzfalon, és nem fordítva.Epica wrote:Ezekben a programokban az alapértelmezett a 6891, és csak azért akartam 6881-re állítani, mert azt már korábban megnyitottam a routerben…🙂 naszép
gabaman wrote:a kliens progiban próbálnád beállítani a 6891-es fogadó portot, majd ha nem megy, utána a tűzfalon, és nem fordítva.Epica wrote:Ezekben a programokban az alapértelmezett a 6891, és csak azért akartam 6881-re állítani, mert azt már korábban megnyitottam a routerben…🙂 naszép
Látom elvagytok. 🙁
Vérfarkast, vagy farkasembert jelent. De magyarul a vérfarkas az a farkasember. úgytom.

Vérfarkast, vagy farkasembert jelent. De magyarul a vérfarkas az a farkasember. úgytom.

[align=center];D Reszkessetek nyuszi disztrók, bárány userek, mert
már csak 14 nap, és elszabadul a vérrrfarkassss!!
Mmmrrrr…. Grrrr…..!! ;D[/align]Avagy óramú pontossággal jelenik meg a Fedora 8. kiadása a
„WereWolf” vagyis „Vérfarkas” november 8.-án.Merőben új és szokatlan ez a „vadság” Fedórával kapcsolatban.
[align=center];D Reszkessetek nyuszi disztrók, bárány userek, mert
már csak 14 nap, és elszabadul a vérrrfarkassss!!
Mmmrrrr…. Grrrr…..!! ;D[/align]Avagy óramú pontossággal jelenik meg a Fedora 8. kiadása a
„WereWolf” vagyis „Vérfarkas” november 8.-án.Merőben új és szokatlan ez a „vadság” Fedórával kapcsolatban.
-
SzerzőBejegyzés
