Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 371-380 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Melyik disztribúciót használjam? #2137012
    Vladi
    Felhasználó

      Tényleg jó oldal. Egy éve mindíg a Fedorát adja nekem. Bármokor is próbálom. 🙂

      Google: mert elvileg minden problémára találsz megoldást okos kereséssel.
      (Csak tudnám akkor minek a fórum? ??? sad.gif)

      Hozzászólás: Melyik disztribúciót használjam? #2137013
      Vladi
      Felhasználó

        Tényleg jó oldal. Egy éve mindíg a Fedorát adja nekem. Bármokor is próbálom. 🙂

        Google: mert elvileg minden problémára találsz megoldást okos kereséssel.
        (Csak tudnám akkor minek a fórum? ??? sad.gif)

        Vladi
        Felhasználó

          Imádok szavazni. Mondjuk ez most annyira nem demokratikus, mert én az:
          – egyiket sem
          – egyéb
          – Fedora 8
          Sorokat választottam, erre most a szavazatom a zenwalk és az lfs mellett van. 😛

          Vladi
          Felhasználó

            Imádok szavazni. Mondjuk ez most annyira nem demokratikus, mert én az:
            – egyiket sem
            – egyéb
            – Fedora 8
            Sorokat választottam, erre most a szavazatom a zenwalk és az lfs mellett van. 😛

            Hozzászólás: Megjelent az openSuSE 10.3 Final / Stable #2135203
            Vladi
            Felhasználó
              kisbetu wrote:
              (Jó igét keréltam?)

              Az lemez összes mappájáról készül md5 ellenőrző összeg. 😉

              Hozzászólás: Megjelent az openSuSE 10.3 Final / Stable #2135204
              Vladi
              Felhasználó
                kisbetu wrote:
                (Jó igét keréltam?)

                Az lemez összes mappájáról készül md5 ellenőrző összeg. 😉

                Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127035
                Vladi
                Felhasználó

                  Nah!

                  Bocs a karakterekert elore is, de egy negativum mar latszik is> nincs magzar bill benne. Lehet ezt meg kesobb berakjak, vagy csak en nem talalom. huh.gif

                  Viszont kivalaszthato a magyar nyelv a belepes elott. Ez +
                  Meg pozitivumok
                  + uj beallitofelulet a tuzfalnak. alapbol benne a selinux grafikus kezeloi
                  +rendkivul gyors. kevesebb mint 1 perc alatt elindult cdrol.
                  + nagyon jol nez ki az uj tema a grub es a boot alatt.
                  + mukodnek a repok
                  + firefox 2 az alapertelmezett
                  + latja a linuxos particikat viszont
                  – hiaba valasztom, hogy csatolja, nem teszi.
                  – fel vagy inkabb negyedkesz uj tema. jobb ha a cseh srac belehuz. Bar, ha az eddig lattakbol indulok ki, erdemes varni.
                  – gnome lassan indul
                  – nincs boot to ramdisk opcio
                  sad.gif

                  Ennyit elso ranezesre. Ime meg egy kep

                  Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127036
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Nah!

                    Bocs a karakterekert elore is, de egy negativum mar latszik is> nincs magzar bill benne. Lehet ezt meg kesobb berakjak, vagy csak en nem talalom. huh.gif

                    Viszont kivalaszthato a magyar nyelv a belepes elott. Ez +
                    Meg pozitivumok
                    + uj beallitofelulet a tuzfalnak. alapbol benne a selinux grafikus kezeloi
                    +rendkivul gyors. kevesebb mint 1 perc alatt elindult cdrol.
                    + nagyon jol nez ki az uj tema a grub es a boot alatt.
                    + mukodnek a repok
                    + firefox 2 az alapertelmezett
                    + latja a linuxos particikat viszont
                    – hiaba valasztom, hogy csatolja, nem teszi.
                    – fel vagy inkabb negyedkesz uj tema. jobb ha a cseh srac belehuz. Bar, ha az eddig lattakbol indulok ki, erdemes varni.
                    – gnome lassan indul
                    – nincs boot to ramdisk opcio
                    sad.gif

                    Ennyit elso ranezesre. Ime meg egy kep

                    Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127029
                    Vladi
                    Felhasználó
                      ELaci wrote:
                      F9 -re várok. 🙂

                      Van is benne logika…

                      attila1964 wrote:
                      vladi:  Mikor untatsz majd minket?

                      Hamar. 🙂

                      Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2127030
                      Vladi
                      Felhasználó
                        ELaci wrote:
                        F9 -re várok. 🙂

                        Van is benne logika…

                        attila1964 wrote:
                        vladi:  Mikor untatsz majd minket?

                        Hamar. 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 371-380 / 2,068