Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Tényleg jó oldal. Egy éve mindíg a Fedorát adja nekem. Bármokor is próbálom. 🙂
Google: mert elvileg minden problémára találsz megoldást okos kereséssel.
(Csak tudnám akkor minek a fórum? ???
)Tényleg jó oldal. Egy éve mindíg a Fedorát adja nekem. Bármokor is próbálom. 🙂
Google: mert elvileg minden problémára találsz megoldást okos kereséssel.
(Csak tudnám akkor minek a fórum? ???
)2007-10-07-18:55 Hozzászólás: Melyik most megjeleno „nagyagyut„ varod / vartad a leginkabb? #2136544Imádok szavazni. Mondjuk ez most annyira nem demokratikus, mert én az:
– egyiket sem
– egyéb
– Fedora 8
Sorokat választottam, erre most a szavazatom a zenwalk és az lfs mellett van. 😛2007-10-07-18:55 Hozzászólás: Melyik most megjeleno „nagyagyut„ varod / vartad a leginkabb? #2136545Imádok szavazni. Mondjuk ez most annyira nem demokratikus, mert én az:
– egyiket sem
– egyéb
– Fedora 8
Sorokat választottam, erre most a szavazatom a zenwalk és az lfs mellett van. 😛kisbetu wrote:(Jó igét keréltam?)Az lemez összes mappájáról készül md5 ellenőrző összeg. 😉
kisbetu wrote:(Jó igét keréltam?)Az lemez összes mappájáról készül md5 ellenőrző összeg. 😉
Nah!
Bocs a karakterekert elore is, de egy negativum mar latszik is> nincs magzar bill benne. Lehet ezt meg kesobb berakjak, vagy csak en nem talalom.

Viszont kivalaszthato a magyar nyelv a belepes elott. Ez +
Meg pozitivumok
+ uj beallitofelulet a tuzfalnak. alapbol benne a selinux grafikus kezeloi
+rendkivul gyors. kevesebb mint 1 perc alatt elindult cdrol.
+ nagyon jol nez ki az uj tema a grub es a boot alatt.
+ mukodnek a repok
+ firefox 2 az alapertelmezett
+ latja a linuxos particikat viszont
– hiaba valasztom, hogy csatolja, nem teszi.
– fel vagy inkabb negyedkesz uj tema. jobb ha a cseh srac belehuz. Bar, ha az eddig lattakbol indulok ki, erdemes varni.
– gnome lassan indul
– nincs boot to ramdisk opcio

Ennyit elso ranezesre. Ime meg egy kep
Nah!
Bocs a karakterekert elore is, de egy negativum mar latszik is> nincs magzar bill benne. Lehet ezt meg kesobb berakjak, vagy csak en nem talalom.

Viszont kivalaszthato a magyar nyelv a belepes elott. Ez +
Meg pozitivumok
+ uj beallitofelulet a tuzfalnak. alapbol benne a selinux grafikus kezeloi
+rendkivul gyors. kevesebb mint 1 perc alatt elindult cdrol.
+ nagyon jol nez ki az uj tema a grub es a boot alatt.
+ mukodnek a repok
+ firefox 2 az alapertelmezett
+ latja a linuxos particikat viszont
– hiaba valasztom, hogy csatolja, nem teszi.
– fel vagy inkabb negyedkesz uj tema. jobb ha a cseh srac belehuz. Bar, ha az eddig lattakbol indulok ki, erdemes varni.
– gnome lassan indul
– nincs boot to ramdisk opcio

Ennyit elso ranezesre. Ime meg egy kep
ELaci wrote:F9 -re várok. 🙂Van is benne logika…
attila1964 wrote:vladi: Mikor untatsz majd minket?Hamar. 🙂
ELaci wrote:F9 -re várok. 🙂Van is benne logika…
attila1964 wrote:vladi: Mikor untatsz majd minket?Hamar. 🙂
-
SzerzőBejegyzés
)