Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mit állítólag, mindig jó! ;D
Jön le, írom ki, untatlak Titeket a tapasztalatokkal. 🙂
szerk:
Nem minden szerveren publikus. Ezek viszont beengedtek:
[url url=http://ftp://sunsite.mff.cuni.cz/MIRRORS/fedora.redhat.com/linux/releases/test/7.92/]egyik[/url]
[url url=http://ftp://ftp.free.fr/mirrors/fedora.redhat.com/fedora/linux/releases/test/7.92/]másik[/url]Mit állítólag, mindig jó! ;D
Jön le, írom ki, untatlak Titeket a tapasztalatokkal. 🙂
szerk:
Nem minden szerveren publikus. Ezek viszont beengedtek:
[url url=http://ftp://sunsite.mff.cuni.cz/MIRRORS/fedora.redhat.com/linux/releases/test/7.92/]egyik[/url]
[url url=http://ftp://ftp.free.fr/mirrors/fedora.redhat.com/fedora/linux/releases/test/7.92/]másik[/url]http://www.blackpanther.hu/modules/xoopsfaq/
Gondolom én.
Nem is lenne olyan rossz.
🙂De ha az srpm-ben benne van akkor tényleg felesleges.
Nem is lenne olyan rossz.
🙂De ha az srpm-ben benne van akkor tényleg felesleges.
VectoR wrote:van olyan csomag aminek a build sora 2-3000-sor vagy több :))))))))))))))))Mennyi?

Minden csomagban vannak megjegyzések: készítő, verzió stb. meg scriptek, függőségek. Most meg nem mondom mi ennek a hivatalos neve. Na oda gondoltam.

(2-3 KByte-al lenne csak nagyobb a csomag szerintem.)
Mondok egy példát:Code:./configure: ‘–build=i686-redhat-linux-gnu’ ‘–host=i686-redhat-linux-gnu’ ‘–target=i386-redhat-linux-gnu’ ‘–program-prefix=’ ‘–prefix=/usr’ ‘–exec-prefix=/usr’ ‘–bindir=/usr/bin’ ‘–sbindir=/usr/sbin’ ‘–sysconfdir=/etc’ ‘–datadir=/usr/share’ ‘–includedir=/usr/include’ ‘–libdir=/usr/lib’ ‘–libexecdir=/usr/libexec’ ‘–localstatedir=/var’ ‘–sharedstatedir=/usr/com’ ‘–mandir=/usr/share/man’ ‘–infodir=/usr/share/info’ ‘–enable-gnutls=no’ ‘–enable-nss=yes’ ‘–enable-cyrus-sasl’ stb. még kb 2*ennyi.Ez a pidgin configja. Gondolom egy egyszerűbb/kisebb programnak rövidebb.
VectoR wrote:van olyan csomag aminek a build sora 2-3000-sor vagy több :))))))))))))))))Mennyi?

Minden csomagban vannak megjegyzések: készítő, verzió stb. meg scriptek, függőségek. Most meg nem mondom mi ennek a hivatalos neve. Na oda gondoltam.

(2-3 KByte-al lenne csak nagyobb a csomag szerintem.)
Mondok egy példát:Code:./configure: ‘–build=i686-redhat-linux-gnu’ ‘–host=i686-redhat-linux-gnu’ ‘–target=i386-redhat-linux-gnu’ ‘–program-prefix=’ ‘–prefix=/usr’ ‘–exec-prefix=/usr’ ‘–bindir=/usr/bin’ ‘–sbindir=/usr/sbin’ ‘–sysconfdir=/etc’ ‘–datadir=/usr/share’ ‘–includedir=/usr/include’ ‘–libdir=/usr/lib’ ‘–libexecdir=/usr/libexec’ ‘–localstatedir=/var’ ‘–sharedstatedir=/usr/com’ ‘–mandir=/usr/share/man’ ‘–infodir=/usr/share/info’ ‘–enable-gnutls=no’ ‘–enable-nss=yes’ ‘–enable-cyrus-sasl’ stb. még kb 2*ennyi.Ez a pidgin configja. Gondolom egy egyszerűbb/kisebb programnak rövidebb.
A verzió: smplayer-0.5.46-0fc7.i386.rpm
Bizonyos George Machitidze követte el. Annyi derült ki róla, hogy qt 4.3.1-el készült.Szerintem azért illet volna azt is beleírni, hogy hogyan fordította. Ezt bele szokták írni, nem?
No mindegy. Lényeg, hogy működik.
Két fedora verzió között amúgy sincs olyan nagy különbség, hogy ne lehessen felrakni rá. 🙂
bP meg Mandriva alapú, ugye?off:
A fedora csomagokat már az idők végezetéig fcX-nek fogják hívni azt hiszem. 🙂
/offA verzió: smplayer-0.5.46-0fc7.i386.rpm
Bizonyos George Machitidze követte el. Annyi derült ki róla, hogy qt 4.3.1-el készült.Szerintem azért illet volna azt is beleírni, hogy hogyan fordította. Ezt bele szokták írni, nem?
No mindegy. Lényeg, hogy működik.
Két fedora verzió között amúgy sincs olyan nagy különbség, hogy ne lehessen felrakni rá. 🙂
bP meg Mandriva alapú, ugye?off:
A fedora csomagokat már az idők végezetéig fcX-nek fogják hívni azt hiszem. 🙂
/offFelraktam inkább a Fedora 7-es rpmeket. Így már jó. 🙂
-
SzerzőBejegyzés
🙂