Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: mp3 gyűjtögető script #2126843
    Vladi
    Felhasználó

      Köszönöm a linkeket, majd áttanulmányozom őket. Estére majd megcsinálom a többit és kiteszem ide a részletes megoldást. Hátha erre téved valaki, aki hasonló cipőben jár. 🙂

      uzsolt wrote:
      LinuxVilág-cikk (amit már letöltöttél)…

      Mondom, hogy megfigyelnek. rolleyes.gif

      OFF
      ./helyesbítés –on
      Egész pontosan 3 „számítógépet”. Két ehhez hasonlót és egy ilyesmit.
      Mert minden valamirevaló dj a mai napig fekete korongokat használ. Apu is. 🙂
      ./helyesbítés –off

      Hozzászólás: mp3 gyűjtögető script #2126844
      Vladi
      Felhasználó

        Köszönöm a linkeket, majd áttanulmányozom őket. Estére majd megcsinálom a többit és kiteszem ide a részletes megoldást. Hátha erre téved valaki, aki hasonló cipőben jár. 🙂

        uzsolt wrote:
        LinuxVilág-cikk (amit már letöltöttél)…

        Mondom, hogy megfigyelnek. rolleyes.gif

        OFF
        ./helyesbítés –on
        Egész pontosan 3 „számítógépet”. Két ehhez hasonlót és egy ilyesmit.
        Mert minden valamirevaló dj a mai napig fekete korongokat használ. Apu is. 🙂
        ./helyesbítés –off

        Hozzászólás: nVidia driver –> fekete képernyő #2126671
        Vladi
        Felhasználó

          Szép dolog. Értem.

          Hozzászólás: nVidia driver –> fekete képernyő #2126672
          Vladi
          Felhasználó

            Szép dolog. Értem.

            Hozzászólás: nVidia driver –> fekete képernyő #2126667
            Vladi
            Felhasználó

              Szerintem:
              nVidia Corporation NV43 [GeForce 6600/GeForce 6600 GT] rev 162,
              De csak tippelek. 😉

              Hozzászólás: nVidia driver –> fekete képernyő #2126668
              Vladi
              Felhasználó

                Szerintem:
                nVidia Corporation NV43 [GeForce 6600/GeForce 6600 GT] rev 162,
                De csak tippelek. 😉

                Hozzászólás: mp3 gyűjtögető script #2126839
                Vladi
                Felhasználó

                  Végül csak sikerült a mix.html-t addig szerkesztgetni greppel és gedittel, hogy a megfelelő sorokat tartalmazza. Ezután csak:

                  Code:
                  wget -t3 -b -o down.log –input-file=jovozene-fix

                  De csak részletekben töltöm le. Most is épp csorog lefele, pár óra múlva kiderül mit műveltem. 🙂

                  uzsolt wrote:
                  Ebből az open_doc(…..) rész kell (grep -o open_doc(.*’) mixek.html),

                  Na mondjuk ezt először nem értettem, de aztán csak megvilágosodtam: .* ez lényegében a joker karaktert jelenti.

                  Köszi oldalborda, értem. Részben. Akkor, ha hiba történik && esetén, nem megy tovább a következő sorra? Ez hogyan orvosolható? [Mármint, hogy hiba esetén is továbblépjen, pl: file not found]

                  Hozzászólás: mp3 gyűjtögető script #2126840
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Végül csak sikerült a mix.html-t addig szerkesztgetni greppel és gedittel, hogy a megfelelő sorokat tartalmazza. Ezután csak:

                    Code:
                    wget -t3 -b -o down.log –input-file=jovozene-fix

                    De csak részletekben töltöm le. Most is épp csorog lefele, pár óra múlva kiderül mit műveltem. 🙂

                    uzsolt wrote:
                    Ebből az open_doc(…..) rész kell (grep -o open_doc(.*’) mixek.html),

                    Na mondjuk ezt először nem értettem, de aztán csak megvilágosodtam: .* ez lényegében a joker karaktert jelenti.

                    Köszi oldalborda, értem. Részben. Akkor, ha hiba történik && esetén, nem megy tovább a következő sorra? Ez hogyan orvosolható? [Mármint, hogy hiba esetén is továbblépjen, pl: file not found]

                    Hozzászólás: mp3 gyűjtögető script #2126835
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Ez kézenfekvő megoldás! Köszi! 🙂

                      Mostmár csak alakítgatni kell a fájlneveket. Majd még jelentkezem. 😉

                      Hopp! Mégegy kérdés:
                      A parancs végén ez a jel: && ugye azt jelenti, hogy csak akkor megy tovább a következő parancsra, ha már sikeresen lefutott? Ha mondjuk hibát talált, akkor nem megy tovább?
                      Node miben különbözik ettől: & ???
                      Nyugodtan a fejemhezvághattok egy rtfm-et. [Csak link formájában!]

                      ./off
                      Nézegetem ezt a listát. Jelentem ~400 mixről van szó. Ez kb 40-50 Gbyte adat. Biztos, hogy kell ez mind nekem? Amúgy meg ez az ember mikor alszik?

                      Hozzászólás: mp3 gyűjtögető script #2126836
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Ez kézenfekvő megoldás! Köszi! 🙂

                        Mostmár csak alakítgatni kell a fájlneveket. Majd még jelentkezem. 😉

                        Hopp! Mégegy kérdés:
                        A parancs végén ez a jel: && ugye azt jelenti, hogy csak akkor megy tovább a következő parancsra, ha már sikeresen lefutott? Ha mondjuk hibát talált, akkor nem megy tovább?
                        Node miben különbözik ettől: & ???
                        Nyugodtan a fejemhezvághattok egy rtfm-et. [Csak link formájában!]

                        ./off
                        Nézegetem ezt a listát. Jelentem ~400 mixről van szó. Ez kb 40-50 Gbyte adat. Biztos, hogy kell ez mind nekem? Amúgy meg ez az ember mikor alszik?

                      10 bejegyzés megtekintése - 571-580 / 2,068