Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Köszönöm a linkeket, majd áttanulmányozom őket. Estére majd megcsinálom a többit és kiteszem ide a részletes megoldást. Hátha erre téved valaki, aki hasonló cipőben jár. 🙂
Köszönöm a linkeket, majd áttanulmányozom őket. Estére majd megcsinálom a többit és kiteszem ide a részletes megoldást. Hátha erre téved valaki, aki hasonló cipőben jár. 🙂
Szép dolog. Értem.
Szép dolog. Értem.
Szerintem:
nVidia Corporation NV43 [GeForce 6600/GeForce 6600 GT] rev 162,
De csak tippelek. 😉Szerintem:
nVidia Corporation NV43 [GeForce 6600/GeForce 6600 GT] rev 162,
De csak tippelek. 😉Végül csak sikerült a mix.html-t addig szerkesztgetni greppel és gedittel, hogy a megfelelő sorokat tartalmazza. Ezután csak:
Code:wget -t3 -b -o down.log –input-file=jovozene-fixDe csak részletekben töltöm le. Most is épp csorog lefele, pár óra múlva kiderül mit műveltem. 🙂
uzsolt wrote:Ebből az open_doc(…..) rész kell (grep -o open_doc(.*’) mixek.html),Na mondjuk ezt először nem értettem, de aztán csak megvilágosodtam: .* ez lényegében a joker karaktert jelenti.
Köszi oldalborda, értem. Részben. Akkor, ha hiba történik && esetén, nem megy tovább a következő sorra? Ez hogyan orvosolható? [Mármint, hogy hiba esetén is továbblépjen, pl: file not found]
Végül csak sikerült a mix.html-t addig szerkesztgetni greppel és gedittel, hogy a megfelelő sorokat tartalmazza. Ezután csak:
Code:wget -t3 -b -o down.log –input-file=jovozene-fixDe csak részletekben töltöm le. Most is épp csorog lefele, pár óra múlva kiderül mit műveltem. 🙂
uzsolt wrote:Ebből az open_doc(…..) rész kell (grep -o open_doc(.*’) mixek.html),Na mondjuk ezt először nem értettem, de aztán csak megvilágosodtam: .* ez lényegében a joker karaktert jelenti.
Köszi oldalborda, értem. Részben. Akkor, ha hiba történik && esetén, nem megy tovább a következő sorra? Ez hogyan orvosolható? [Mármint, hogy hiba esetén is továbblépjen, pl: file not found]
Ez kézenfekvő megoldás! Köszi! 🙂
Mostmár csak alakítgatni kell a fájlneveket. Majd még jelentkezem. 😉
Hopp! Mégegy kérdés:
A parancs végén ez a jel: && ugye azt jelenti, hogy csak akkor megy tovább a következő parancsra, ha már sikeresen lefutott? Ha mondjuk hibát talált, akkor nem megy tovább?
Node miben különbözik ettől: & ???
Nyugodtan a fejemhezvághattok egy rtfm-et. [Csak link formájában!]./off
Nézegetem ezt a listát. Jelentem ~400 mixről van szó. Ez kb 40-50 Gbyte adat. Biztos, hogy kell ez mind nekem? Amúgy meg ez az ember mikor alszik?Ez kézenfekvő megoldás! Köszi! 🙂
Mostmár csak alakítgatni kell a fájlneveket. Majd még jelentkezem. 😉
Hopp! Mégegy kérdés:
A parancs végén ez a jel: && ugye azt jelenti, hogy csak akkor megy tovább a következő parancsra, ha már sikeresen lefutott? Ha mondjuk hibát talált, akkor nem megy tovább?
Node miben különbözik ettől: & ???
Nyugodtan a fejemhezvághattok egy rtfm-et. [Csak link formájában!]./off
Nézegetem ezt a listát. Jelentem ~400 mixről van szó. Ez kb 40-50 Gbyte adat. Biztos, hogy kell ez mind nekem? Amúgy meg ez az ember mikor alszik? -
SzerzőBejegyzés
