Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
uzsolt wrote:de azóta sincs semmi hajlandóság ezirányban a fórumtársak részéről…
Nana! Nana! Tessék megnézni a Fedora 8 topikot. Megkértem szépen bepét, és átírta. Azóta béke van. 🙂
Itt is csak a Beta 1-et kell törölni, és kész.
uzsolt wrote:de azóta sincs semmi hajlandóság ezirányban a fórumtársak részéről…Nana! Nana! Tessék megnézni a Fedora 8 topikot. Megkértem szépen bepét, és átírta. Azóta béke van. 🙂
Itt is csak a Beta 1-et kell törölni, és kész.
strapal wrote:Holnap, augusztus 9-én, jelenik meg az openSUSE 10.3 első béta kiadása.Faxa, és? Hogy jön ez ide? ???
[Fujj! A konkurencia ide is betette a lábát. ;D A flame provokálásáért pedig lövök!!
]strapal wrote:Holnap, augusztus 9-én, jelenik meg az openSUSE 10.3 első béta kiadása.Faxa, és? Hogy jön ez ide? ???
[Fujj! A konkurencia ide is betette a lábát. ;D A flame provokálásáért pedig lövök!!
]uzsolt wrote:Vladi wrote:Másodikra inkább egy zörgő Fedora 7 🙁
Azért ne feledd, hogy a nyolcas után még van néhány karakter, amiből négyet a szíves figyelmedbe ajánlok ;D7.91. Jólvan, majd odafigyelek.

Kösz bepe! 🙂
uzsolt wrote:Vladi wrote:Másodikra inkább egy zörgő Fedora 7 🙁
Azért ne feledd, hogy a nyolcas után még van néhány karakter, amiből négyet a szíves figyelmedbe ajánlok ;D7.91. Jólvan, majd odafigyelek.

Kösz bepe! 🙂
Kellemes meglepetés! Elindult. 🙂
Első ránézésre sima Fedora 7. Másodikra inkább egy zörgő Fedora 7 🙁
Selinux félpercenként tilt le valamit, a betűk meg alapértelmezetten mákszemnyiek.
Jah, és még nincs hozzá livna támogatás. 🙁
Ez tényleg az első pillanatok egyike.bepe! Nem lenne jobb átnevezni a topikot, valami általánosra?
Pl: Fedora 8 kiadás felé. Vagy ilyesmi. Mert szerintem nincs akkora felhasználótábora itt, hogy minden test verzióért
külön topikot nyissunk. Ha csak egy van, átláthatóbb a folymat. Ötelt csupán. De köszi, ha megteszed.
Kellemes meglepetés! Elindult. 🙂
Első ránézésre sima Fedora 7. Másodikra inkább egy zörgő Fedora 7 🙁
Selinux félpercenként tilt le valamit, a betűk meg alapértelmezetten mákszemnyiek.
Jah, és még nincs hozzá livna támogatás. 🙁
Ez tényleg az első pillanatok egyike.bepe! Nem lenne jobb átnevezni a topikot, valami általánosra?
Pl: Fedora 8 kiadás felé. Vagy ilyesmi. Mert szerintem nincs akkora felhasználótábora itt, hogy minden test verzióért
külön topikot nyissunk. Ha csak egy van, átláthatóbb a folymat. Ötelt csupán. De köszi, ha megteszed.
Már jön le a liveCD torrentről. Este megnézem. Szerintem el sem fog indulni. 😛
Már jön le a liveCD torrentről. Este megnézem. Szerintem el sem fog indulni. 😛
-
SzerzőBejegyzés
]