Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127235
    Vladi
    Felhasználó
      uzsolt wrote:
      de azóta sincs semmi hajlandóság ezirányban a fórumtársak részéről…

      Nana! Nana! Tessék megnézni a Fedora 8 topikot. Megkértem szépen bepét, és átírta. Azóta béke van. 🙂

      Itt is csak a Beta 1-et kell törölni, és kész.

      Hozzászólás: Mandriva Linux 2008 #2127236
      Vladi
      Felhasználó
        uzsolt wrote:
        de azóta sincs semmi hajlandóság ezirányban a fórumtársak részéről…

        Nana! Nana! Tessék megnézni a Fedora 8 topikot. Megkértem szépen bepét, és átírta. Azóta béke van. 🙂

        Itt is csak a Beta 1-et kell törölni, és kész.

        Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2126987
        Vladi
        Felhasználó
          strapal wrote:
          Holnap, augusztus 9-én, jelenik meg az openSUSE 10.3 első béta kiadása.

          Faxa, és? Hogy jön ez ide? ???
          [Fujj! A konkurencia ide is betette a lábát. ;D A flame provokálásáért pedig lövök!! 14.gif]

          Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2126988
          Vladi
          Felhasználó
            strapal wrote:
            Holnap, augusztus 9-én, jelenik meg az openSUSE 10.3 első béta kiadása.

            Faxa, és? Hogy jön ez ide? ???
            [Fujj! A konkurencia ide is betette a lábát. ;D A flame provokálásáért pedig lövök!! 14.gif]

            Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2126983
            Vladi
            Felhasználó
              uzsolt wrote:
              Vladi wrote:
              Másodikra inkább egy zörgő Fedora 7 🙁
              Azért ne feledd, hogy a nyolcas után még van néhány karakter, amiből négyet a szíves figyelmedbe ajánlok ;D

              7.91. Jólvan, majd odafigyelek. rolleyes.gif

              Kösz bepe! 🙂

              Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2126984
              Vladi
              Felhasználó
                uzsolt wrote:
                Vladi wrote:
                Másodikra inkább egy zörgő Fedora 7 🙁
                Azért ne feledd, hogy a nyolcas után még van néhány karakter, amiből négyet a szíves figyelmedbe ajánlok ;D

                7.91. Jólvan, majd odafigyelek. rolleyes.gif

                Kösz bepe! 🙂

                Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2126977
                Vladi
                Felhasználó

                  Kellemes meglepetés! Elindult. 🙂
                  Első ránézésre sima Fedora 7. Másodikra inkább egy zörgő Fedora 7 🙁
                  Selinux félpercenként tilt le valamit, a betűk meg alapértelmezetten mákszemnyiek.
                  Jah, és még nincs hozzá livna támogatás. 🙁
                  Ez tényleg az első pillanatok egyike.

                  bepe! Nem lenne jobb átnevezni a topikot, valami általánosra?
                  Pl: Fedora 8 kiadás felé. Vagy ilyesmi. Mert szerintem nincs akkora felhasználótábora itt, hogy minden test verzióért
                  külön topikot nyissunk. Ha csak egy van, átláthatóbb a folymat. Ötelt csupán. De köszi, ha megteszed. rolleyes.gif

                  Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2126978
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Kellemes meglepetés! Elindult. 🙂
                    Első ránézésre sima Fedora 7. Másodikra inkább egy zörgő Fedora 7 🙁
                    Selinux félpercenként tilt le valamit, a betűk meg alapértelmezetten mákszemnyiek.
                    Jah, és még nincs hozzá livna támogatás. 🙁
                    Ez tényleg az első pillanatok egyike.

                    bepe! Nem lenne jobb átnevezni a topikot, valami általánosra?
                    Pl: Fedora 8 kiadás felé. Vagy ilyesmi. Mert szerintem nincs akkora felhasználótábora itt, hogy minden test verzióért
                    külön topikot nyissunk. Ha csak egy van, átláthatóbb a folymat. Ötelt csupán. De köszi, ha megteszed. rolleyes.gif

                    Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2126975
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Már jön le a liveCD torrentről. Este megnézem. Szerintem el sem fog indulni. 😛

                      Hozzászólás: Fedora 8 kiadasok #2126976
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Már jön le a liveCD torrentről. Este megnézem. Szerintem el sem fog indulni. 😛

                      10 bejegyzés megtekintése - 561-570 / 2,068