Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nVidia driver –> fekete képernyő #2126635
    Vladi
    Felhasználó
      uzsolt wrote:
      Salaud: itt (már) nem divat a lépten-nyomon történő rtfm-ezés, 4. pont

      Helyes, helyes. Ennek szellemében tessék eljárni. 🙂

      Azt nem tudhatom, hogy mennyire vagy kezdő az Ubuntuban. De az kiderült, hogy a linuxfórumon még igencsak. ;D
      Elnézést, ha úgy vélted, megsértlek azzal, hogy feltételezed mást gondolok mint ami a helyénvaló.
      [Na ebből hámozd ki a lényeget. 😛 ;D]

      Amúgy meg a srác teljesen normálisan kérdezett. Ez értékelendő hozzáállás egy kezdőnél, és nem leugatandó! 🙂

      uzsolt wrote:
      „Na, most essünk egymásnak!” (tessék ezt kitalálni, honnan van)

      Nem tudom. 🙁 lyukasóra topik?? rolleyes.gif

      Hozzászólás: nVidia driver –> fekete képernyő #2126636
      Vladi
      Felhasználó
        uzsolt wrote:
        Salaud: itt (már) nem divat a lépten-nyomon történő rtfm-ezés, 4. pont

        Helyes, helyes. Ennek szellemében tessék eljárni. 🙂

        Azt nem tudhatom, hogy mennyire vagy kezdő az Ubuntuban. De az kiderült, hogy a linuxfórumon még igencsak. ;D
        Elnézést, ha úgy vélted, megsértlek azzal, hogy feltételezed mást gondolok mint ami a helyénvaló.
        [Na ebből hámozd ki a lényeget. 😛 ;D]

        Amúgy meg a srác teljesen normálisan kérdezett. Ez értékelendő hozzáállás egy kezdőnél, és nem leugatandó! 🙂

        uzsolt wrote:
        „Na, most essünk egymásnak!” (tessék ezt kitalálni, honnan van)

        Nem tudom. 🙁 lyukasóra topik?? rolleyes.gif

        Hozzászólás: nVidia driver –> fekete képernyő #2126627
        Vladi
        Felhasználó

          RTFM 🙂
          De mostmár tényleg: RTFM ;D

          Amúgy meg:

          Hét Te!

          Kezdő létedre elég gorombán bánsz a szintén kezdővel!angry.gif
          Lassan szerintem a netikettet kegészíthetnénk a válaszolóra vonatkozó jótanácsokkal.:)

          uzsolt wrote:
          Egyébként (szerintem) az nvidia lapjáról letöltött cuccnak is mennie kellene, hiszen a csomagokat csak abból rakják össze!

          Bizony. Mondjuk nem épp kezdőbarát megoldás.

          Hozzászólás: nVidia driver –> fekete képernyő #2126628
          Vladi
          Felhasználó

            RTFM 🙂
            De mostmár tényleg: RTFM ;D

            Amúgy meg:

            Hét Te!

            Kezdő létedre elég gorombán bánsz a szintén kezdővel!angry.gif
            Lassan szerintem a netikettet kegészíthetnénk a válaszolóra vonatkozó jótanácsokkal.:)

            uzsolt wrote:
            Egyébként (szerintem) az nvidia lapjáról letöltött cuccnak is mennie kellene, hiszen a csomagokat csak abból rakják össze!

            Bizony. Mondjuk nem épp kezdőbarát megoldás.

            Hozzászólás: notebook + miylen disztro? #2126207
            Vladi
            Felhasználó
              attila1964 wrote:
              De, letörölheted, ebben az országban bármikor szerezhetsz varezolt Windows-t…

              (Amúgy a jövendőbeli vevőd dolga az oprendszerről gondoskodnia…)

              Nana! és Ejnye! Mire bíztatod a kezdőt?

              dutyimadar!

              Egészed teljesen nyugodtan tedd fel az egyik szimpatikus linuxot, mondjuk egy 10G-s partícióra. 1-2 hónap múlva majd meglátod. 😉 Ha wint meghagyod, akkor csak az MBRt kell helyreállítani.

              uzsolt wrote:
              csupa kisbetűvel

              Hajaj, előre félek. Csupa kisbetű… rolleyes.gif 😀

              Amúgy meg hülye a kérdés! TErrrmészetesssen: Fedora. ;D
              Jah nem bocs, későre jár: Sabajony. 🙂

              Hozzászólás: notebook + miylen disztro? #2126208
              Vladi
              Felhasználó
                attila1964 wrote:
                De, letörölheted, ebben az országban bármikor szerezhetsz varezolt Windows-t…

                (Amúgy a jövendőbeli vevőd dolga az oprendszerről gondoskodnia…)

                Nana! és Ejnye! Mire bíztatod a kezdőt?

                dutyimadar!

                Egészed teljesen nyugodtan tedd fel az egyik szimpatikus linuxot, mondjuk egy 10G-s partícióra. 1-2 hónap múlva majd meglátod. 😉 Ha wint meghagyod, akkor csak az MBRt kell helyreállítani.

                uzsolt wrote:
                csupa kisbetűvel

                Hajaj, előre félek. Csupa kisbetű… rolleyes.gif 😀

                Amúgy meg hülye a kérdés! TErrrmészetesssen: Fedora. ;D
                Jah nem bocs, későre jár: Sabajony. 🙂

                Hozzászólás: Lyukasóra #2125528
                Vladi
                Felhasználó

                  Kigúnyolta őket? [Lackó a béreseket.] rolleyes.gif

                  Hozzászólás: Lyukasóra #2125529
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Kigúnyolta őket? [Lackó a béreseket.] rolleyes.gif

                    Hozzászólás: Lyukasóra #2125522
                    Vladi
                    Felhasználó
                      majorlacko wrote:
                      Winston Churchill

                      Áááá

                      Aszitttem nehezebb.. 🙁

                      majorlacko wrote:
                      Ok. Klasszikus kérdés. 🙂 Állítólag sok bölcsész tanszékre jelentkező bukta be.
                      Mit jelent?
                      „de felült Lackó a béresek nyakára”

                      Hogy érted, hogy mit jelent? majorlackó? ;D

                      Hozzászólás: Lyukasóra #2125523
                      Vladi
                      Felhasználó
                        majorlacko wrote:
                        Winston Churchill

                        Áááá

                        Aszitttem nehezebb.. 🙁

                        majorlacko wrote:
                        Ok. Klasszikus kérdés. 🙂 Állítólag sok bölcsész tanszékre jelentkező bukta be.
                        Mit jelent?
                        „de felült Lackó a béresek nyakára”

                        Hogy érted, hogy mit jelent? majorlackó? ;D

                      10 bejegyzés megtekintése - 591-600 / 2,068