Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
uzsolt wrote:Salaud: itt (már) nem divat a lépten-nyomon történő rtfm-ezés, 4. pont
Helyes, helyes. Ennek szellemében tessék eljárni. 🙂
Azt nem tudhatom, hogy mennyire vagy kezdő az Ubuntuban. De az kiderült, hogy a linuxfórumon még igencsak. ;D
Elnézést, ha úgy vélted, megsértlek azzal, hogy feltételezed mást gondolok mint ami a helyénvaló.
[Na ebből hámozd ki a lényeget. 😛 ;D]Amúgy meg a srác teljesen normálisan kérdezett. Ez értékelendő hozzáállás egy kezdőnél, és nem leugatandó! 🙂
uzsolt wrote:„Na, most essünk egymásnak!” (tessék ezt kitalálni, honnan van)Nem tudom. 🙁 lyukasóra topik??
uzsolt wrote:Salaud: itt (már) nem divat a lépten-nyomon történő rtfm-ezés, 4. pontHelyes, helyes. Ennek szellemében tessék eljárni. 🙂
Azt nem tudhatom, hogy mennyire vagy kezdő az Ubuntuban. De az kiderült, hogy a linuxfórumon még igencsak. ;D
Elnézést, ha úgy vélted, megsértlek azzal, hogy feltételezed mást gondolok mint ami a helyénvaló.
[Na ebből hámozd ki a lényeget. 😛 ;D]Amúgy meg a srác teljesen normálisan kérdezett. Ez értékelendő hozzáállás egy kezdőnél, és nem leugatandó! 🙂
uzsolt wrote:„Na, most essünk egymásnak!” (tessék ezt kitalálni, honnan van)Nem tudom. 🙁 lyukasóra topik??

RTFM 🙂
De mostmár tényleg: RTFM ;DAmúgy meg:
Hét Te!
Kezdő létedre elég gorombán bánsz a szintén kezdővel!

Lassan szerintem a netikettet kegészíthetnénk a válaszolóra vonatkozó jótanácsokkal.:)uzsolt wrote:Egyébként (szerintem) az nvidia lapjáról letöltött cuccnak is mennie kellene, hiszen a csomagokat csak abból rakják össze!Bizony. Mondjuk nem épp kezdőbarát megoldás.
RTFM 🙂
De mostmár tényleg: RTFM ;DAmúgy meg:
Hét Te!
Kezdő létedre elég gorombán bánsz a szintén kezdővel!

Lassan szerintem a netikettet kegészíthetnénk a válaszolóra vonatkozó jótanácsokkal.:)uzsolt wrote:Egyébként (szerintem) az nvidia lapjáról letöltött cuccnak is mennie kellene, hiszen a csomagokat csak abból rakják össze!Bizony. Mondjuk nem épp kezdőbarát megoldás.
attila1964 wrote:De, letörölheted, ebben az országban bármikor szerezhetsz varezolt Windows-t…(Amúgy a jövendőbeli vevőd dolga az oprendszerről gondoskodnia…)
Nana! és Ejnye! Mire bíztatod a kezdőt?
dutyimadar!
Egészed teljesen nyugodtan tedd fel az egyik szimpatikus linuxot, mondjuk egy 10G-s partícióra. 1-2 hónap múlva majd meglátod. 😉 Ha wint meghagyod, akkor csak az MBRt kell helyreállítani.
uzsolt wrote:csupa kisbetűvelHajaj, előre félek. Csupa kisbetű…
😀Amúgy meg hülye a kérdés! TErrrmészetesssen: Fedora. ;D
Jah nem bocs, későre jár: Sabajony. 🙂attila1964 wrote:De, letörölheted, ebben az országban bármikor szerezhetsz varezolt Windows-t…(Amúgy a jövendőbeli vevőd dolga az oprendszerről gondoskodnia…)
Nana! és Ejnye! Mire bíztatod a kezdőt?
dutyimadar!
Egészed teljesen nyugodtan tedd fel az egyik szimpatikus linuxot, mondjuk egy 10G-s partícióra. 1-2 hónap múlva majd meglátod. 😉 Ha wint meghagyod, akkor csak az MBRt kell helyreállítani.
uzsolt wrote:csupa kisbetűvelHajaj, előre félek. Csupa kisbetű…
😀Amúgy meg hülye a kérdés! TErrrmészetesssen: Fedora. ;D
Jah nem bocs, későre jár: Sabajony. 🙂Kigúnyolta őket? [Lackó a béreseket.]

Kigúnyolta őket? [Lackó a béreseket.]
majorlacko wrote:Winston ChurchillÁááá
Aszitttem nehezebb.. 🙁
majorlacko wrote:Ok. Klasszikus kérdés. 🙂 Állítólag sok bölcsész tanszékre jelentkező bukta be.
Mit jelent?
„de felült Lackó a béresek nyakára”Hogy érted, hogy mit jelent? majorlackó? ;D
majorlacko wrote:Winston ChurchillÁááá
Aszitttem nehezebb.. 🙁
majorlacko wrote:Ok. Klasszikus kérdés. 🙂 Állítólag sok bölcsész tanszékre jelentkező bukta be.
Mit jelent?
„de felült Lackó a béresek nyakára”Hogy érted, hogy mit jelent? majorlackó? ;D
-
SzerzőBejegyzés

