Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Lyukasóra #2125513
    Vladi
    Felhasználó

      Na jó. Amíg senkinek nincs ötlete…
      Itt egy – remélhetőleg elég nehéz és hosszabb távú – feladvány. ;D
      Ki a képen látható úriember?

      Hozzászólás: Lyukasóra #2125511
      Vladi
      Felhasználó

        Kis jóindulattal elfogadható. rolleyes.gif
        Jó játék! Következő feladvány? 🙂

        Hozzászólás: Lyukasóra #2125508
        Vladi
        Felhasználó
          BornToBePuli wrote:
          Salvador Dali – A spanyol polgárháború előérzete

          Tiéd az érdem! Következő feladvány? 🙂

          ELaci wrote:
          Most már csak azt nem tudom hogy Dali vagy Dalli.
          Mindkét eset használatban van.

          Szeritem meg: Dalí

          Hozzászólás: Lyukasóra #2125504
          Vladi
          Felhasználó
            ELaci wrote:
            Címe: Hová lett a hasam és egyebek? 🙂

            Nem nyert. ;D Többi stimmel.

            Hozzászólás: Lyukasóra #2125502
            Vladi
            Felhasználó

              Juppiihiiiii!!! 😀

              Akkor a következő villámkérdés. Ez elég könnyű, így a szerzőn kívül a mű címére is kíváncsi vagyok, íme:

              Hozzászólás: Lyukasóra #2125498
              Vladi
              Felhasználó

                Most ez a „10-20” évvel fiatalabb mennyire hiteles információ?
                Ha megfejtem én jövök! 🙂

                Auguste Renoir? A kép címe nincs meg, de a megadott info és a stílus alapján szerintem Ő!
                Stimmel?

                Hozzászólás: lemezterület felszabadítása(?) #2125713
                Vladi
                Felhasználó

                  Az is valami. 🙂
                  Ha ez megnyugtat, egyik gépemen Core 6 alatt 700 mbvel gazdálkodom. ;D

                  Hozzászólás: lemezterület felszabadítása(?) #2125714
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Az is valami. 🙂
                    Ha ez megnyugtat, egyik gépemen Core 6 alatt 700 mbvel gazdálkodom. ;D

                    Vladi
                    Felhasználó

                      Barátságos help a w3m-hez. rolleyes.gif

                      [oleg@localhost ~]$ w3m –help
                      w3m version w3m/0.5.2, options lang=en,m17n,image,color,ansi-color,mouse,gpm,menu,cookie,ssl,ssl-verify,external-uri-loader,w3mmailer,nntp,gopher,ipv6,alarm,mark
                      usage: w3m [options] [URL or filename]
                      options:
                      *
                      *
                        -debug DO NOT USE

                      Hozzászólás: lemezterület felszabadítása(?) #2125709
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Úgy tudom Zenwalk felrakja a programok forrását ide: /usr/src. Kell az?

                      10 bejegyzés megtekintése - 601-610 / 2,068