Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Solidos – legyél te is fejlesztő! #2123204
    Vladi
    Felhasználó

      Valamint a volt cocialista országok kivételével sehol sem tiltott jelkép a vörös csillag. wink.gif

      Hozzászólás: Dokumentáció-gyüjtemény kezdőknek… #2123383
      Vladi
      Felhasználó

        Az mc részével vitatkoznék:
        Én szvsz (jah, ez ide nem is illik ;D) így járok el: su – mc, kitömörít, majd tab (:)) README-n F3 (még mindíg mc) majd esc és forráskönyvtárban kilépés (F10). Már mehet is a ./configure

        A többi viszont: 41.gif
        Ezeket tényleg így írjátok!

        Hozzászólás: Dokumentáció-gyüjtemény kezdőknek… #2123384
        Vladi
        Felhasználó

          Az mc részével vitatkoznék:
          Én szvsz (jah, ez ide nem is illik ;D) így járok el: su – mc, kitömörít, majd tab (:)) README-n F3 (még mindíg mc) majd esc és forráskönyvtárban kilépés (F10). Már mehet is a ./configure

          A többi viszont: 41.gif
          Ezeket tényleg így írjátok!

          Hozzászólás: PC konfiguráció összeállítás #2122468
          Vladi
          Felhasználó

            Nagy piros pont a Barebone PC ötletért! 🙂
            Hogy ez eddig miért nem jutott az eszünkbe? rolleyes.gif

            Hozzászólás: Open LINA letölthető. #2123663
            Vladi
            Felhasználó

              Csendesen megjegyzem: már most sem teljesen ingyenes. 🙂

              Hozzászólás: Open LINA letölthető. #2123664
              Vladi
              Felhasználó

                Csendesen megjegyzem: már most sem teljesen ingyenes. 🙂

                Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100216
                Vladi
                Felhasználó
                  vizsla wrote:
                  De, a használónak mi az értelme… azon kívül, hogy kihívás, hogy úgy használja, hogy ne vegyék észre…

                  Azon kívül jogtalan előny. [Verheti a mellét, hogy lenyomtalak titeket. Kb ennyi.]

                  vizsla wrote:
                  Mintha ez úgy működne… a „demokráciának”, ezekhez semmi köze. 🙁

                  Ez sok esetben így is működik. De szerintem ez nem demokrácia kérdése – főleg a „hívjunk egy admint, hogy kirúgja” része, hanem inkább netikett.
                  Erre írtam, hogy sok esetben ez a visszájára sül el, és jó játékosokat – aki esetleg hivatásos játékos – rúgnak ki mert: biztosrohattcsiter ígycsakazokjátszanak! Közben meg tényleg nem csal. 🙁
                  [Megtölrtént eset: egyik kiváló játékost pl. kirúgták egyik szerverről. Nem egyszer, mindíg, ha csatlakozni akart. Ismertem a srácot, biztosan nem csaló. Kérdem az admint: Miért rugjátok ki mindig? válasz: Csak. Mert túl jó. Na akkor sziaszok. logout.]

                  Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100217
                  Vladi
                  Felhasználó
                    vizsla wrote:
                    De, a használónak mi az értelme… azon kívül, hogy kihívás, hogy úgy használja, hogy ne vegyék észre…

                    Azon kívül jogtalan előny. [Verheti a mellét, hogy lenyomtalak titeket. Kb ennyi.]

                    vizsla wrote:
                    Mintha ez úgy működne… a „demokráciának”, ezekhez semmi köze. 🙁

                    Ez sok esetben így is működik. De szerintem ez nem demokrácia kérdése – főleg a „hívjunk egy admint, hogy kirúgja” része, hanem inkább netikett.
                    Erre írtam, hogy sok esetben ez a visszájára sül el, és jó játékosokat – aki esetleg hivatásos játékos – rúgnak ki mert: biztosrohattcsiter ígycsakazokjátszanak! Közben meg tényleg nem csal. 🙁
                    [Megtölrtént eset: egyik kiváló játékost pl. kirúgták egyik szerverről. Nem egyszer, mindíg, ha csatlakozni akart. Ismertem a srácot, biztosan nem csaló. Kérdem az admint: Miért rugjátok ki mindig? válasz: Csak. Mert túl jó. Na akkor sziaszok. logout.]

                    Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100212
                    Vladi
                    Felhasználó

                      Ezekben az esetekben – amiket a videokon láttok – tényleg semmi értelme. Igazán az a veszélyes, ha valaki okosan használja a csalásokat. Akkor elég nehéz kiszúrni. 🙁 (Komoly tapasztalat szükséges hozzá.)

                      Kivédésére azért sok lehetőség kínálkozik:
                      – Normális szerver konfig. Mondjuk az alap, hogy a szavazás engedélyezve van. (kickplayer)
                      – PB/BE futtatása. Sajnos sok szerveren nincs a warez kulccsal játszók miatt. Node egy ingyenes játéknál? Vagy abban az esetben, ha egy játék pl 3000 ft-ért már megvehető? ???
                      – Ha meg valaki gyanús, hát irány spectate és meg kell jó alaposan figyelni, hogy mit csinál. Ha tényleg csaló, akkor vagy kiszavazás, vagy keresni kell egy admint, hogy kickelje. Ennyi.
                      Nem kell elkezdni anyázni.

                      Sajnos sok szerveren megy ez az anyázósdi. Ha valaki jól játszik akkor is nekieshetnek, hogy: „vuzi cshíter, rohdjadj meg”. Még rosszabb esetben épp admin csinálja. angry.gif (Láttam ilyet sokat, és juuzer esetében is ez történt.)

                      Egyszóval könnyen kivédhető! A vírusokhoz hasonlóan értelmes emberi hozzáállás kérdése.rolleyes.gif

                      Hozzászólás: Urban Terror 4 #2100213
                      Vladi
                      Felhasználó

                        Ezekben az esetekben – amiket a videokon láttok – tényleg semmi értelme. Igazán az a veszélyes, ha valaki okosan használja a csalásokat. Akkor elég nehéz kiszúrni. 🙁 (Komoly tapasztalat szükséges hozzá.)

                        Kivédésére azért sok lehetőség kínálkozik:
                        – Normális szerver konfig. Mondjuk az alap, hogy a szavazás engedélyezve van. (kickplayer)
                        – PB/BE futtatása. Sajnos sok szerveren nincs a warez kulccsal játszók miatt. Node egy ingyenes játéknál? Vagy abban az esetben, ha egy játék pl 3000 ft-ért már megvehető? ???
                        – Ha meg valaki gyanús, hát irány spectate és meg kell jó alaposan figyelni, hogy mit csinál. Ha tényleg csaló, akkor vagy kiszavazás, vagy keresni kell egy admint, hogy kickelje. Ennyi.
                        Nem kell elkezdni anyázni.

                        Sajnos sok szerveren megy ez az anyázósdi. Ha valaki jól játszik akkor is nekieshetnek, hogy: „vuzi cshíter, rohdjadj meg”. Még rosszabb esetben épp admin csinálja. angry.gif (Láttam ilyet sokat, és juuzer esetében is ez történt.)

                        Egyszóval könnyen kivédhető! A vírusokhoz hasonlóan értelmes emberi hozzáállás kérdése.rolleyes.gif

                      10 bejegyzés megtekintése - 661-670 / 2,068