Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Valamint a volt cocialista országok kivételével sehol sem tiltott jelkép a vörös csillag.

Az mc részével vitatkoznék:
Én szvsz (jah, ez ide nem is illik ;D) így járok el: su – mc, kitömörít, majd tab (:)) README-n F3 (még mindíg mc) majd esc és forráskönyvtárban kilépés (F10). Már mehet is a ./configureA többi viszont:

Ezeket tényleg így írjátok!Az mc részével vitatkoznék:
Én szvsz (jah, ez ide nem is illik ;D) így járok el: su – mc, kitömörít, majd tab (:)) README-n F3 (még mindíg mc) majd esc és forráskönyvtárban kilépés (F10). Már mehet is a ./configureA többi viszont:

Ezeket tényleg így írjátok!Nagy piros pont a Barebone PC ötletért! 🙂
Hogy ez eddig miért nem jutott az eszünkbe?
Csendesen megjegyzem: már most sem teljesen ingyenes. 🙂
Csendesen megjegyzem: már most sem teljesen ingyenes. 🙂
vizsla wrote:De, a használónak mi az értelme… azon kívül, hogy kihívás, hogy úgy használja, hogy ne vegyék észre…Azon kívül jogtalan előny. [Verheti a mellét, hogy lenyomtalak titeket. Kb ennyi.]
vizsla wrote:Mintha ez úgy működne… a „demokráciának”, ezekhez semmi köze. 🙁Ez sok esetben így is működik. De szerintem ez nem demokrácia kérdése – főleg a „hívjunk egy admint, hogy kirúgja” része, hanem inkább netikett.
Erre írtam, hogy sok esetben ez a visszájára sül el, és jó játékosokat – aki esetleg hivatásos játékos – rúgnak ki mert: biztosrohattcsiter ígycsakazokjátszanak! Közben meg tényleg nem csal. 🙁
[Megtölrtént eset: egyik kiváló játékost pl. kirúgták egyik szerverről. Nem egyszer, mindíg, ha csatlakozni akart. Ismertem a srácot, biztosan nem csaló. Kérdem az admint: Miért rugjátok ki mindig? válasz: Csak. Mert túl jó. Na akkor sziaszok. logout.]vizsla wrote:De, a használónak mi az értelme… azon kívül, hogy kihívás, hogy úgy használja, hogy ne vegyék észre…Azon kívül jogtalan előny. [Verheti a mellét, hogy lenyomtalak titeket. Kb ennyi.]
vizsla wrote:Mintha ez úgy működne… a „demokráciának”, ezekhez semmi köze. 🙁Ez sok esetben így is működik. De szerintem ez nem demokrácia kérdése – főleg a „hívjunk egy admint, hogy kirúgja” része, hanem inkább netikett.
Erre írtam, hogy sok esetben ez a visszájára sül el, és jó játékosokat – aki esetleg hivatásos játékos – rúgnak ki mert: biztosrohattcsiter ígycsakazokjátszanak! Közben meg tényleg nem csal. 🙁
[Megtölrtént eset: egyik kiváló játékost pl. kirúgták egyik szerverről. Nem egyszer, mindíg, ha csatlakozni akart. Ismertem a srácot, biztosan nem csaló. Kérdem az admint: Miért rugjátok ki mindig? válasz: Csak. Mert túl jó. Na akkor sziaszok. logout.]Ezekben az esetekben – amiket a videokon láttok – tényleg semmi értelme. Igazán az a veszélyes, ha valaki okosan használja a csalásokat. Akkor elég nehéz kiszúrni. 🙁 (Komoly tapasztalat szükséges hozzá.)
Kivédésére azért sok lehetőség kínálkozik:
– Normális szerver konfig. Mondjuk az alap, hogy a szavazás engedélyezve van. (kickplayer)
– PB/BE futtatása. Sajnos sok szerveren nincs a warez kulccsal játszók miatt. Node egy ingyenes játéknál? Vagy abban az esetben, ha egy játék pl 3000 ft-ért már megvehető? ???
– Ha meg valaki gyanús, hát irány spectate és meg kell jó alaposan figyelni, hogy mit csinál. Ha tényleg csaló, akkor vagy kiszavazás, vagy keresni kell egy admint, hogy kickelje. Ennyi.
Nem kell elkezdni anyázni.Sajnos sok szerveren megy ez az anyázósdi. Ha valaki jól játszik akkor is nekieshetnek, hogy: „vuzi cshíter, rohdjadj meg”. Még rosszabb esetben épp admin csinálja.
(Láttam ilyet sokat, és juuzer esetében is ez történt.)Egyszóval könnyen kivédhető! A vírusokhoz hasonlóan értelmes emberi hozzáállás kérdése.

Ezekben az esetekben – amiket a videokon láttok – tényleg semmi értelme. Igazán az a veszélyes, ha valaki okosan használja a csalásokat. Akkor elég nehéz kiszúrni. 🙁 (Komoly tapasztalat szükséges hozzá.)
Kivédésére azért sok lehetőség kínálkozik:
– Normális szerver konfig. Mondjuk az alap, hogy a szavazás engedélyezve van. (kickplayer)
– PB/BE futtatása. Sajnos sok szerveren nincs a warez kulccsal játszók miatt. Node egy ingyenes játéknál? Vagy abban az esetben, ha egy játék pl 3000 ft-ért már megvehető? ???
– Ha meg valaki gyanús, hát irány spectate és meg kell jó alaposan figyelni, hogy mit csinál. Ha tényleg csaló, akkor vagy kiszavazás, vagy keresni kell egy admint, hogy kickelje. Ennyi.
Nem kell elkezdni anyázni.Sajnos sok szerveren megy ez az anyázósdi. Ha valaki jól játszik akkor is nekieshetnek, hogy: „vuzi cshíter, rohdjadj meg”. Még rosszabb esetben épp admin csinálja.
(Láttam ilyet sokat, és juuzer esetében is ez történt.)Egyszóval könnyen kivédhető! A vírusokhoz hasonlóan értelmes emberi hozzáállás kérdése.

-
SzerzőBejegyzés



(Láttam ilyet sokat, és juuzer esetében is ez történt.)