Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nos, akkor ideje kipróbálnod egy integrált videós alaplapot. 🙂 Tapasztalatszerzésnek kiváló, lehet, hogy az előítéleteid is enyhülnek. 🙂
Most miért is kell vitatkozni? Mire jó ez? Jah értem, ettől könnyebben választ az illtő.

A celeronnal maximálisan egyetértek! [Már ha fix az intel vonal.
]
Úgy tudom a cél az, hogy olcsó gépet vegyen minimális desktop célokra.
Úgyhogy már bocs Windows NT, de ebből a szemszögből mi a baj az integrált videoval?Mondmár el, ha valaki nem játszik minek a sima pentium miért nem jó a celeron,
Megfordítom: ha valaki nem játszik minek az nVidia, miért nem jó az integrált intel? Nem bírja az 1024*768-at 24bites színnel?
Nameg a barebone ötletet sem gondoltátok át. 🙁 Pedig kézenfekvő.
lacyc3 wrote:Köszi Vladi, megpróbálom, valamelyik csak jó.. Igen álló helyzetben tüntek el róla, most azon agyalok, hogy nem-e egy hibás mount lehet a baj, de az ki van zárva, mert amikor a hálózatról másoltam akkor mindig láttam a lost+found mappát a kérdéses vinyón, így tuti oda dolgoztam…Hmm…. ez most egy újabb x-akta? Álló helyzetben eltűnt… Hardver hiba?

Egészen tuti ez az oda? [Höhööjjj, fogalmazok máá mi? ;D]
Egy leltár a vinyókról nem ártana… [Max eltereli a figyelmed, és lazítasz egy kicsikét. :)]lacyc3 wrote:Köszi Vladi, megpróbálom, valamelyik csak jó.. Igen álló helyzetben tüntek el róla, most azon agyalok, hogy nem-e egy hibás mount lehet a baj, de az ki van zárva, mert amikor a hálózatról másoltam akkor mindig láttam a lost+found mappát a kérdéses vinyón, így tuti oda dolgoztam…Hmm…. ez most egy újabb x-akta? Álló helyzetben eltűnt… Hardver hiba?

Egészen tuti ez az oda? [Höhööjjj, fogalmazok máá mi? ;D]
Egy leltár a vinyókról nem ártana… [Max eltereli a figyelmed, és lazítasz egy kicsikét. :)]MajorosAndras wrote:Aki megkérdezi tőlem milyen linuxot ajánlok az első amit tanácsolok, hogy az Ubuntut messze kerülje.Distrowarral pihenj! Köszi.
lacyc3!
Jól értem, hogy lényegében álló helyzetben tűntek el az adatok?! ???
[Pánikba még mindig ne ess, nekem egyszer két hónapot pihent a polcon egy lerobbant vinyó, mire le tudtam szedni róla az adatokat. 😉 Egyszóval: amíg a polcon hever, addig rosszabb nem lesz. ;D]Vannak speciális live cd-k telis-tele rendszermentő programokkal. Válogass:
http://www.inside-security.de/insert_en.html
http://www.sysresccd.org/Main_Page
http://directory.fsf.org/Recovery.html
http://www.ultimatebootcd.com/
🙂MajorosAndras wrote:Aki megkérdezi tőlem milyen linuxot ajánlok az első amit tanácsolok, hogy az Ubuntut messze kerülje.Distrowarral pihenj! Köszi.
lacyc3!
Jól értem, hogy lényegében álló helyzetben tűntek el az adatok?! ???
[Pánikba még mindig ne ess, nekem egyszer két hónapot pihent a polcon egy lerobbant vinyó, mire le tudtam szedni róla az adatokat. 😉 Egyszóval: amíg a polcon hever, addig rosszabb nem lesz. ;D]Vannak speciális live cd-k telis-tele rendszermentő programokkal. Válogass:
http://www.inside-security.de/insert_en.html
http://www.sysresccd.org/Main_Page
http://directory.fsf.org/Recovery.html
http://www.ultimatebootcd.com/
🙂Ez esetben indítsd el konzolból, így talán közli veled az aggályait is. 😉
nanobit wrote:Csövi mindenkinek!Hmm… most akkor vége a topiknak?
nanobit wrote:Amolyan win felfogásúak.Akkor elkél egy írás szemléletformáló célzattal. Pl: http://wiki.lme.hu/lmewiki/index.php/A_Linux_nem_Windows
😉szrk:
Szerintem a /usr/csomi-ba kell csomizni. ;Dnanobit wrote:akkor a program hová kerül?Ahova a configure szkript megadja! /usr/bin, /usr/local/bin.
/usr/src/programneve mappába a program forráskódja kerül.
Szerintem Te a már lefordított bináris programokra gondolsz. (Van amit így terjesztenek, pl: Songbird. Na az kerül a /usr/local-ba :))[Akkor sem tekintem át mégegyszer.
]nanobit wrote:Csövi mindenkinek!Hmm… most akkor vége a topiknak?
nanobit wrote:Amolyan win felfogásúak.Akkor elkél egy írás szemléletformáló célzattal. Pl: http://wiki.lme.hu/lmewiki/index.php/A_Linux_nem_Windows
😉szrk:
Szerintem a /usr/csomi-ba kell csomizni. ;Dnanobit wrote:akkor a program hová kerül?Ahova a configure szkript megadja! /usr/bin, /usr/local/bin.
/usr/src/programneve mappába a program forráskódja kerül.
Szerintem Te a már lefordított bináris programokra gondolsz. (Van amit így terjesztenek, pl: Songbird. Na az kerül a /usr/local-ba :))[Akkor sem tekintem át mégegyszer.
]Megint csak: köszi 🙂
[Azért szólok, hogy 350 megáról beszélünk. Ez persze nem sok, csak nekem vékonyak a partícióim.
] -
SzerzőBejegyzés

]
]