Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hmm…
Ha tényleg nem akarsz játszani, mit szólnál egy integrált videohoz?
Konkrétat egyenlőre nem mondok. 🙂Más: az S775 már fix szempont?
MajorosAndras wrote:Vissza se tedd többé. Komoly.
Miért? Jobban szellőzik az rendben, de van még valami egyéb ok?
Nem elég ok? Amúgy meg jobban néz ki úgy. ;D De teljesen komolyan mondom: ezeket a mai erőműveket bűn zárt házban izzasztani.
Hogy szokták a hupon? Takarítás +1 😀
MajorosAndras wrote:Szerintetek milyenek ezek az értékek?Magasak. De mit vártál 37 fokban Unrealezés után?

Ez ugye nem a gyári hűtő? Én azért ellenőrizném, hogy megfelelő -e az illesztés. (Pasztázás.)
Én pihentetném a játékot ilyen hőségben. 🙁MajorosAndras wrote:A gép oldalát levettemVissza se tedd többé. Komoly.
Napok óta nem bírok rájönni, ez mit reklámoz: (csati.)
Opera 9.21 def. téma. Próbálgattam a betűtípusokat, aztán ez lett az eredménye. Nem mindig jön elő.
[Höhö, már megint kérdeztem. ;D]
maczy wrote:Még egy kérdés amit gyárilag felrakott azzal nem kell foglalkoznom?
Igaz egy csak 2dsHogy érted? Vesa? ???
Bár valószínűleg most is vagy egy tucat driver van a gépeden. 🙂
Ne izgulj, csak azt használja amit az xorg.conf definiál neki. Szóval hagyd csak ott ahol van, jól jön majd, ha az fglrx bemondja az unalmast. 😉elfmage wrote:Olyan mintha ugrálna. Az a jelenség, hogy ahogy haladok, egyszercsak ugrás, és jóval arrébb találom magam.Lehet hülye vagyok, de ez nem sima lag? Sp módban jelentkezik, vagy szerveren? Mindegyik szerveren?
Hello!
Két módszert/drivert is választhatsz:
– Gyári ati driver, ITt egy leírás.
– Nyílt forrású radeon driver, íme, hogyan. Ez utóbbi „experimental”. Tehát vagy megy a 3d vagy nem. 😉No! Ez: http://www.alicebot.org/ azért érdekesebb vitapartner! 🙂
jules wrote:Memória: 1GB DDR/400 Mhz KingmaxTöbb mint gyanús, hogy kellene bele valami gyorsabb ram. Általában még olcsóbbak is mint a 400 mhzesek.
-
SzerzőBejegyzés

