Vladi

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 2,068
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: PC konfiguráció összeállítás #2122446
    Vladi
    Felhasználó

      Akkor egy ilyen lap is érdekelheti ez esetben. 😉
      Máris 15 K minusz. 🙂

      Hozzászólás: PC konfiguráció összeállítás #2122444
      Vladi
      Felhasználó

        Hmm…

        Ha tényleg nem akarsz játszani, mit szólnál egy integrált videohoz?
        Konkrétat egyenlőre nem mondok. 🙂

        Más: az S775 már fix szempont?

        Hozzászólás: Hőmérséklet problémák #2123033
        Vladi
        Felhasználó
          MajorosAndras wrote:

          Vissza se tedd többé. Komoly.

          Miért? Jobban szellőzik az rendben, de van még valami egyéb ok?

          Nem elég ok? Amúgy meg jobban néz ki úgy. ;D De teljesen komolyan mondom: ezeket a mai erőműveket bűn zárt házban izzasztani.

          Hogy szokták a hupon? Takarítás +1 😀

          Hozzászólás: Hőmérséklet problémák #2123027
          Vladi
          Felhasználó
            MajorosAndras wrote:
            Szerintetek milyenek ezek az értékek?

            Magasak. De mit vártál 37 fokban Unrealezés után? kiss.gif

            Ez ugye nem a gyári hűtő? Én azért ellenőrizném, hogy megfelelő -e az illesztés. (Pasztázás.)
            Én pihentetném a játékot ilyen hőségben. 🙁

            MajorosAndras wrote:
            A gép oldalát levettem

            Vissza se tedd többé. Komoly.

            Hozzászólás: Bugok az oldalon #2007443
            Vladi
            Felhasználó

              Napok óta nem bírok rájönni, ez mit reklámoz: (csati.)
              Opera 9.21 def. téma. Próbálgattam a betűtípusokat, aztán ez lett az eredménye. Nem mindig jön elő. rolleyes.gif

              [Höhö, már megint kérdeztem. ;D]

              Hozzászólás: ATI radeon 9600 xt #2122851
              Vladi
              Felhasználó
                maczy wrote:
                Még egy kérdés amit gyárilag felrakott azzal nem kell foglalkoznom?
                Igaz egy csak 2ds

                Hogy érted? Vesa? ???
                Bár valószínűleg most is vagy egy tucat driver van a gépeden. 🙂
                Ne izgulj, csak azt használja amit az xorg.conf definiál neki. Szóval hagyd csak ott ahol van, jól jön majd, ha az fglrx bemondja az unalmast. 😉

                Hozzászólás: Openarena #2121892
                Vladi
                Felhasználó
                  elfmage wrote:
                  Olyan mintha ugrálna. Az a jelenség, hogy ahogy haladok, egyszercsak ugrás, és jóval arrébb találom magam.

                  Lehet hülye vagyok, de ez nem sima lag? Sp módban jelentkezik, vagy szerveren? Mindegyik szerveren?

                  Hozzászólás: ATI radeon 9600 xt #2122846
                  Vladi
                  Felhasználó

                    Hello!

                    Két módszert/drivert is választhatsz:
                    – Gyári ati driver, ITt egy leírás.
                    – Nyílt forrású radeon driver, íme, hogyan. Ez utóbbi „experimental”. Tehát vagy megy a 3d vagy nem. 😉

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1950990
                    Vladi
                    Felhasználó

                      No! Ez: http://www.alicebot.org/ azért érdekesebb vitapartner! 🙂

                      Hozzászólás: PC konfiguráció összeállítás #2122414
                      Vladi
                      Felhasználó
                        jules wrote:
                        Memória: 1GB DDR/400 Mhz Kingmax

                        Több mint gyanús, hogy kellene bele valami gyorsabb ram. Általában még olcsóbbak is mint a 400 mhzesek.

                      10 bejegyzés megtekintése - 681-690 / 2,068