Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
???
Ne bénázz! Íme!!
Egyébként meg:
Eszköz tulajdonságok: szerkesztés / Általános / IP cím automatikus lekérése ezzel: [DHCP – BOOTP – tárcsázás]
Az egyik csak jó. Próbálgatsd.:Code:su -c ‘service network restart’Ha meg fix ip-d van, akkor értelem szerüen: állandó ip cím. stb
Ha valami gebasz történik akkor dobj egy hibaüzenetet fentebb említett parancs után.

Tippelek:
Rendszr > Adminisztráció > Hálózat > Új > Varázslat.
vagy
Code:system-config-networkvagy
Code:pppoe -hVálogass. 🙂
Hmm…
Akkor – ha jó értem – települt, csak aztán elpánikolt. Abban az esetben, ha valaki nem akar/tud csinálni saját kernelt, nem elég az initrd módosítása? (rescue, live cd. stb.)

Most már elhiszem, hogy három napig tartott. 🙂Kérdés:
A gyári kernelnek mi volt a baja, hogy nem kezelte az usb-s hdd-t? Mi hiányzott belőle?Jah, jók a szóközök. ;D
Kód kimenete csatolva. Abban jól jelenik meg a „találatok” és a „szótárak.”
Viszont az mceditben rosszul volt. Javítottam, ahogy javasoltad és most:Code:[oleg@localhost ~]$ ./szotar.sh
apple
alma[oleg@localhost ~]$
Tadamm… 🙂
Ugye, hogy kell a bugreport. 😉 ;D
[Egyébként gedit is megtördeli a sorokat, ezért mcedittel mentettem. Az jól nevelt.]

Akkor megint értelmeset kérdeztem?
Code:Warning! Fatal error!! Unexpected User error. Please change user and restart computer. 😛Viszont kellett hozzá egy w3m csomag.
Az után meg:Code:[oleg@localhost ~]$ ./szotar
apple
sed: -e kifejezés #1, karakter 3: unexpected `,’
Usage: grep [OPTION]… PATTERN [FILE]…
Try `grep –help’ for more information.???
Izéé..
Kipróbáltam nevezett programocskát. Csak sajna nem csinált semmit:
(szólj, hogy hol szúrtam el)
– Lementetem sima szöveges állománynak. (szotar néven)
– Adtam rá futás jogot
– Majd: ./szotarAztán csak egy villogó kurzor, eredmény nuku. 🙁
Hahóó!
Ez itt még a linuxfórum, vagy olyan sokáig voltam távol, hogy közben mindenki pistára váltott? ???
Én meg égetem itt magam a szar FC6-al.
Egyébként p3 500 mhz és 256 mb sd ram társaságában a Zenwak úgy hasít mint az A6-os, amit vele terveztek. ;D

[lol ez az 1024.ik sületlenségem amit ide beírtam. Asszem bináris vagyok.
]Hogyne, persze, hogy érdekel! Minket? Minden! ;D
Ha van egy kis időd, rászánhatnád. Írd le részletesen, hogy miket csináltál. Néhány egyszerű lépésben is leírhatod kitérve az esetleges buktatókra. 🙂
majorlacko wrote:„Jön helyettük „éhesebb”..”
Azzal sosincs baj, ha betonba harapnak. Vagy fűbe.:)Egyszer csak elfogynak. Vagy végre mi is sorra kerülünk. ;D
-
SzerzőBejegyzés



