Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Amit még nem említettem viszont alap, az a Fedoraforum.
A legtöbb felmerülő probléma megjelenik itt. De ezen kívül sok hasznos leírás és hír is olvasható. Jó néhány Fedora fejlesztő is jár ide.
Ajánlom minden Fedorás figyelmébe.Amit még nem említettem viszont alap, az a Fedoraforum.
A legtöbb felmerülő probléma megjelenik itt. De ezen kívül sok hasznos leírás és hír is olvasható. Jó néhány Fedora fejlesztő is jár ide.
Ajánlom minden Fedorás figyelmébe.Natessék!
Vagy csinálhatsz egy saját mirrorlistát. Nagyon sok tükörszerver http-t használ, így azokkal nem lehet gond. Nemrég írtam hogyan.

„Ma azért sikerült bekavarnom a multimédiának”
Hogyhogy?
majorlacko wrote:
Vladi az oldalakért.
Szívesen.

Natessék!
Vagy csinálhatsz egy saját mirrorlistát. Nagyon sok tükörszerver http-t használ, így azokkal nem lehet gond. Nemrég írtam hogyan.

„Ma azért sikerült bekavarnom a multimédiának”
Hogyhogy?
majorlacko wrote:
Vladi az oldalakért.
Szívesen.
uzsolt wrote:Szvsz rosszul gondolod 😉
http://rovidites.hu/index.php?action=rovid&id=30157&keresettrov=SZVSZAjaj. Akkor szvsz btw már megint lol hogy mielőtt rtfm.
Örömmel látom, hogy fejlődik a magyar nyelv.
uzsolt wrote:Szvsz rosszul gondolod 😉
http://rovidites.hu/index.php?action=rovid&id=30157&keresettrov=SZVSZAjaj. Akkor szvsz btw már megint lol hogy mielőtt rtfm.
Örömmel látom, hogy fejlődik a magyar nyelv.
./off
A helyzet az, hogy fogalmam sincs mi az az szvsz, de ha LCoder írkálja, biztos egy tuti fejlesztő környezet. Lehet, hogy ez a jövő biztonság technológiájának kulcsa?
./off
A helyzet az, hogy fogalmam sincs mi az az szvsz, de ha LCoder írkálja, biztos egy tuti fejlesztő környezet. Lehet, hogy ez a jövő biztonság technológiájának kulcsa?
Naugye!! Petya!!! Szedd össze magad!
Akkor most mi a teendő??
Nos?Naugye!! Petya!!! Szedd össze magad!
Akkor most mi a teendő??
Nos? -
SzerzőBejegyzés


Vladi az oldalakért.

