Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Így van!
Ébresztő [lf.hu] klán! ;D
Igazság szerint én magam nem játszom mostanában. (Na jó elvétve codozok.) Mivel itt a nyár 🙂 és a szakdolgozat ideje. 🙁
De ősszel biztos több időm lesz. Akkor majd „odapörkölhetünk” neki. ;D
juuzer!
Hogy van a pályaszerkesztő ambíciód?

./off
Volt egy nyolcadik vezér is: Szameg! Ez kiderül a feljegyzésekből:
„Mikor megérkeztek a Kárpát-medencébe Álmos így szólt:
Huba, Szameg! Hova hoztatok engem?”Azt hiszem – bocs: szvsz – ez a téma részemről még mindig nem ér meg ennél több komolyságot. 🙂
./off
Volt egy nyolcadik vezér is: Szameg! Ez kiderül a feljegyzésekből:
„Mikor megérkeztek a Kárpát-medencébe Álmos így szólt:
Huba, Szameg! Hova hoztatok engem?”Azt hiszem – bocs: szvsz – ez a téma részemről még mindig nem ér meg ennél több komolyságot. 🙂
„Látjátok feleim szümtükkel, mik vogymuk. Isa pur es homu vogymuk.”
„Szvsz skacok skubi ide: btw por + hamu vagyunk”Jajanyám. 🙁
„Látjátok feleim szümtükkel, mik vogymuk. Isa pur es homu vogymuk.”
„Szvsz skacok skubi ide: btw por + hamu vagyunk”Jajanyám. 🙁
Teljesen jó, csak kde-base kell hozzá. Viszont javaslom ne használj KTorrent 2.13-at vagy 2.14-et.
Rossz tapasztalatom volt velük, nem részletezem.Esetleg ott a qBittorrent. Na ez meg Qt-t használ. 🙂
Milyen disztro?kisbetu wrote:Akkor elhihetnéd végre.Úgy próbálta. Csak „képben” csatolta.
petipetya! Konzolkimeneteket ezentúl ne képekkel csatold, hanem csak simán másold be hozzászólásnak.
Egyébként örülök, hogy sikerült!
Akkor rendszer indítás után nem csatolja automatikusan? Ezen kívül mindenképpen hivatkozni kell rá fstabban? Jó tudni. Majd én is kipróbálom.
[lehet, hogy így kellett volna csatolni:
Code:mount -t ntfs /dev/sda1 /mnt/windowsHa van kedved – fstab bejegyzés nélkül – kipróbálnád?]
kisbetu wrote:Akkor elhihetnéd végre.Úgy próbálta. Csak „képben” csatolta.
petipetya! Konzolkimeneteket ezentúl ne képekkel csatold, hanem csak simán másold be hozzászólásnak.
Egyébként örülök, hogy sikerült!
Akkor rendszer indítás után nem csatolja automatikusan? Ezen kívül mindenképpen hivatkozni kell rá fstabban? Jó tudni. Majd én is kipróbálom.
[lehet, hogy így kellett volna csatolni:
Code:mount -t ntfs /dev/sda1 /mnt/windowsHa van kedved – fstab bejegyzés nélkül – kipróbálnád?]
petipetya!
Nem kell semmit létrehozni. Azt írják:
IDE Device Names Changed
The new IDE drivers now cause all IDE drives to have device names such as /dev/sdX instead of /dev/hdX.
Tehát ezentúl az IDE driverek is az sdx nevezést használják, ugyanúgy mint a SATA driverek vagy az usb holmik.
Ha megnézed a /dev könyvtárat láthatod is.Code:ls /devAhogy azt már korábban írtam. De azt mondtad, megnézted gpateddel. Nézd meg újra, milyen néven szerepel a meghajtód!
Ezután felcsatolhatod terminálban. Ha sikerült jöhet az fstab.
Látod Petya, ezért kell elolvasni a release notest! Akkor nincsenek ilyen problémáid.

petipetya!
Nem kell semmit létrehozni. Azt írják:
IDE Device Names Changed
The new IDE drivers now cause all IDE drives to have device names such as /dev/sdX instead of /dev/hdX.
Tehát ezentúl az IDE driverek is az sdx nevezést használják, ugyanúgy mint a SATA driverek vagy az usb holmik.
Ha megnézed a /dev könyvtárat láthatod is.Code:ls /devAhogy azt már korábban írtam. De azt mondtad, megnézted gpateddel. Nézd meg újra, milyen néven szerepel a meghajtód!
Ezután felcsatolhatod terminálban. Ha sikerült jöhet az fstab.
Látod Petya, ezért kell elolvasni a release notest! Akkor nincsenek ilyen problémáid.

-
SzerzőBejegyzés

