Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vizsla wrote:Emberek!!!!!!!!!
Mit mûveltek? 😡 😡 😡 😡 😡 😡Fõleg te xcut? Beidézed az egészet? grrrr. Esküszöm ezt direkt csinálod :)))))
johnshoe
legközelebb inkább csatold az ilyen hosszút, mert átláthatatlan… és akkor nem tudják beidézni sem 🙂
egyébként a # kezdetû sorok csak kommentek.bocsi, javítva ^^
vizsla wrote:„ha tudtam volna, akkor úgy kezdtem volna, de mivel nem tudtam, ezért nem kezdtem úgy”
ez csak példa volt… a lényeg az, hogy elhitetted velünk, hogy verejtékben izgultál, hogy leég az iskola 🙂aprópó azt ismeritek?
Ha az iskola az életre nevel, nem félek a haláltól! 🙂Verejtékben izgultam, hogy leégjen az iskola ^^
Adrenalin: ahhoz elég „csak” félelem, pánik, stb…
johnshoe wrote:xorgconfHirtelen amit észrevettem:
A module szekciónál a dri-t nem árt kicommentezni, ha nvidia drivered van, illetve ez a sor hibás:
Option „NvAGP” => Option „NvAGP” „1”esetleg:
`cat /var/log/Xorg.0.log | grep „(EE)”`vizsla wrote:Legalább azt írtad volna, hogy volt egy rémálmom, meg egy …, melyikkel kezdjem… – tényleg mi a rémálom ellentéte?ha tudtam volna, akkor úgy kezdtem volna, de mivel nem tudtam, ezért nem kezdtem úgy ^^
Bunya wrote:A kis drogos!az adrenalin mióta drog?
szerintem neked nem a xorg-oddal van a baj, hanem a graf felületeteddel… melyiket használod?
illetve megtennéd, hogy beírsz ide egy `emerge –info` kimenetet?vizsla wrote:„öröm volt állni a suli elõtt, és nézni, ahogyan ég…”
Akkor meg mit vezetsz itt félre mindenkit :)))???
azt írtam, hogy egyszer rémálmom volt, aztán meg azt álmodtam, hogy leégett a suli… ^^Bunya wrote:xcut wrote:Ma meg azt álmodtam, hogy leégett a suli…De ez nem rémálom,
😀
hát nem is… öröm volt állni a suli elõtt, és nézni, ahogyan ég…
bár a kijutás adrenalindús volt ^^
meg poén, hogy tesiórán, mert a tanár nem írta be az egyesemet, mert nem volt cuccom, és még a napló is elégett ^^Hozzáadtam magam Yorirou néven…
-
SzerzőBejegyzés