xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: xorg eltávolítása #2036748
    xcut
    Felhasználó
      vizsla wrote:
      Emberek!!!!!!!!!
      Mit mûveltek?  😡 😡 😡 😡 😡 😡

      Fõleg te xcut? Beidézed az egészet? grrrr. Esküszöm ezt direkt csinálod :)))))

      johnshoe
      legközelebb inkább csatold az ilyen hosszút, mert átláthatatlan… és akkor nem tudják beidézni sem 🙂
      egyébként a # kezdetû sorok csak kommentek.

      bocsi, javítva ^^

      Hozzászólás: Kocsma topik #1949040
      xcut
      Felhasználó
        vizsla wrote:
        „ha tudtam volna, akkor úgy kezdtem volna, de mivel nem tudtam, ezért nem kezdtem úgy”
        ez csak példa volt… a lényeg az, hogy elhitetted velünk, hogy verejtékben izgultál, hogy leég az iskola 🙂

        aprópó azt ismeritek?
        Ha az iskola az életre nevel, nem félek a haláltól! 🙂

        Verejtékben izgultam, hogy leégjen az iskola ^^

        Adrenalin: ahhoz elég „csak” félelem, pánik, stb…

        Hozzászólás: xorg eltávolítása #2036740
        xcut
        Felhasználó
          johnshoe wrote:
          xorgconf

          Hirtelen amit észrevettem:

          A module szekciónál a dri-t nem árt kicommentezni, ha nvidia drivered van, illetve ez a sor hibás:
          Option    „NvAGP” => Option    „NvAGP” „1”

          Hozzászólás: xorg eltávolítása #2036739
          xcut
          Felhasználó

            esetleg:
            `cat /var/log/Xorg.0.log | grep „(EE)”`

            Hozzászólás: Kocsma topik #1949037
            xcut
            Felhasználó
              vizsla wrote:
              Legalább azt írtad volna, hogy volt egy rémálmom, meg egy …, melyikkel kezdjem… – tényleg mi a rémálom ellentéte?

              ha tudtam volna, akkor úgy kezdtem volna, de mivel nem tudtam, ezért nem kezdtem úgy ^^

              Hozzászólás: Kocsma topik #1949036
              xcut
              Felhasználó
                Bunya wrote:
                A kis drogos!

                az adrenalin mióta drog?

                Hozzászólás: xorg eltávolítása #2036729
                xcut
                Felhasználó

                  szerintem neked nem a xorg-oddal van a baj, hanem a graf felületeteddel… melyiket használod?
                  illetve megtennéd, hogy beírsz ide egy `emerge –info` kimenetet?

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1949033
                  xcut
                  Felhasználó
                    vizsla wrote:
                    „öröm volt állni a suli elõtt, és nézni, ahogyan ég…”
                    Akkor meg mit vezetsz itt félre mindenkit :)))

                    ???
                    azt írtam, hogy egyszer rémálmom volt, aztán meg azt álmodtam, hogy leégett a suli… ^^

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1949031
                    xcut
                    Felhasználó
                      Bunya wrote:
                      xcut wrote:
                      Ma meg azt álmodtam, hogy leégett a suli…

                      De ez nem rémálom,

                      😀

                      hát nem is… öröm volt állni a suli elõtt, és nézni, ahogyan ég…
                      bár a kijutás adrenalindús volt ^^
                      meg poén, hogy tesiórán, mert a tanár nem írta be az egyesemet, mert nem volt cuccom, és még a napló is elégett ^^

                      xcut
                      Felhasználó

                        Hozzáadtam magam Yorirou néven…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,151-1,160 / 3,339