Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A felso panel Superkaramba theme. Az also panel kicsit becsapos, maga a panel kepe a hatteren van, az igazi panel meg teljessen atlatszo es rajta vannak a dolgok.
RC2 es vezioban mar SVG lesz a hatter es ezalltal a panel is, igy konyebben alakithato lesz mint a mostani PSD-bol PNG be mentegetes.
Maga a launch gomb meg egy KBFX kep.
[align=right][snapback]148968[/snapback][/align]aha…
Ma elkeszult a desktopom 3.0 RC1 valtozata:) Meg lesznek modositasok es talan uj dolgok is rajta. Edig igy nez ki:
KIKK IDE
[align=right][snapback]148965[/snapback][/align]a kde panelt, ill a felsõ menüsort hogyan csináltad?
köszi… akkor meg is kezdem a tanulmányaim ^^
tényleg: tud valaki valami jó forrást, ahonnan onleály pythont lehetne tanulni?
Ez a sor
Code:FOR($i=3;!mysql_connect($host, $user, $pwd);(–$i? Delay(‘MySQL CONNECT ERROR’):die(‘SQL Connection ERROR’))){}így tényleg egyszerûbb,
Code:mysql_connect($host, $user, $pwd) ? NULL : die(‘SQL Connection ERROR’);meg majdnem ugyan azt is csinálja.
De amikor a saját oldalamat tesztelétem, azt tapasztaltam, hogy nagy terhelésnél nem csatlakozott biztosan, ezért egészítettem ki egy kicsit.
Nagyon ronda?
[align=right][snapback]148914[/snapback][/align]nem ^^ éppen hogy tetszik… vannak olyan stílusok, amikkel a kezdõket szokták „ilyesztgetni”;
pl:
if!(bool_valt)fgv();
for(i=0;;(if(int==N){goto cimke;}else{i++;}));
cimke:Kösz!
1 probléma maradt:
a 2. esnél, hiába csinálom meg, õ konstans a php-4.4.0-t akarja feltenni
[align=right][snapback]148733[/snapback][/align]mégegy parancs, és menni fog:
echo „dev-lang/php”>>/etc/portage/package.unmaskCode:db($db)?TRUE:die(‘SQL database connection ERROR’);
}
function Db($db) {RETURN mysql_select_db($db)?TRUE:$this->Error($db);}
function Error($q=NULL){RETURN ?>Valami hiba van a sorban
connect(SQL_HOST, SQL_DB, SQL_USER, SQL_PWD);
?>Nem ellenõriztem le pontosan, lehet hogy van benne hiba!
Lehet hogy az a hibád, hogy a mysql_id-t rosszúl írtad, mert 1 $jel lemaradt elõle!!! Azaz $mysql_id=…
[align=right][snapback]147777[/snapback][/align]uhh… ez aztán a ciklus! ^^
Van nékem egy Debianom amire a SATAN (Security Administrator Tool for Analyzing Networks) progrmaot szeretném telepíteni. A telepítés a következõ hibaüzenettel áll le:
dell_latitude_c610:/home/tepsi# /root/satan/reconfig
checking to make sure all the target(s) are here…
ERROR — config/paths.pl not found!
dell_latitude_c610:/home/tepsi#Valakinek van valami ötlete? A paths.pl a config könyvtárban van!
Esetleg valaki telepítetette már ezt a programot sikeresen, vagy más hasonló feladatköröket ellátó programot?
[align=right][snapback]148740[/snapback][/align]a jogok rendben vannak?
Errõl nekem a számtech órai bemutatkozás jut eszembe: Kinek van gépe és mire használja? 1. delikvens: Van számítógépem, áemdé, zenét hallgatok, filmet nézek, internetezek” 2. delikvens: „zenét hallgatok, internetezek” én: „Slackware Linux alatt portál-rendszert írogatok” 4. delikvens: „zenét hallgatok, internetezek” …
[align=right][snapback]148734[/snapback][/align]hehe ^^
nálunk ilyen nem volt -még-, de ha lesz, akkor nálam is lenne döbbenet… nem csak a „csézek, emesenezek, csetelek” kategória lenne; illetve ott a haverom, aki pedig modellezget Maya3D-vel; az se túl gyakori elfogalaltság ^^a debiant egy image-re rakod, amit initrd-vel tudsz megoldani (csinálsz egyet);
a kernelbe el ne felejtsd majd a loop device support-ot beforgatni!
sok sikert ^^ -
SzerzőBejegyzés