xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992242
    xcut
    Felhasználó

      A felso panel Superkaramba theme. Az also panel kicsit becsapos, maga a panel kepe a hatteren van, az igazi panel meg teljessen atlatszo es rajta vannak a dolgok.
      RC2 es vezioban mar SVG lesz a hatter es ezalltal a panel is, igy konyebben alakithato lesz mint a mostani PSD-bol PNG be mentegetes.
      Maga a launch gomb meg egy KBFX kep.
      [align=right][snapback]148968[/snapback][/align]

      aha…

      Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992240
      xcut
      Felhasználó

        Ma elkeszult a desktopom 3.0 RC1 valtozata:) Meg lesznek modositasok es talan uj dolgok is rajta. Edig igy nez ki:

        KIKK IDE
        [align=right][snapback]148965[/snapback][/align]

        a kde panelt, ill a felsõ menüsort hogyan csináltad?

        Hozzászólás: Python #2029386
        xcut
        Felhasználó

          köszi… akkor meg is kezdem a tanulmányaim ^^

          Hozzászólás: Python #2029383
          xcut
          Felhasználó

            tényleg: tud valaki valami jó forrást, ahonnan onleály pythont lehetne tanulni?

            Hozzászólás: Mysql nem megy #2028532
            xcut
            Felhasználó

              Ez a sor

              Code:
              FOR($i=3;!mysql_connect($host, $user, $pwd);(–$i? Delay(‘MySQL CONNECT ERROR’):die(‘SQL Connection ERROR’))){}

              így tényleg egyszerûbb,

              Code:
              mysql_connect($host, $user, $pwd) ? NULL : die(‘SQL Connection ERROR’);

              meg majdnem ugyan azt is csinálja.
              De amikor a saját oldalamat tesztelétem, azt tapasztaltam, hogy nagy terhelésnél nem csatlakozott biztosan, ezért egészítettem ki egy kicsit.
              Nagyon ronda?
              [align=right][snapback]148914[/snapback][/align]

              nem ^^ éppen hogy tetszik… vannak olyan stílusok, amikkel a kezdõket szokták „ilyesztgetni”;
              pl:
              if!(bool_valt)fgv();
              for(i=0;;(if(int==N){goto cimke;}else{i++;}));
              cimke:

              Hozzászólás: egy két ( lehet hogy gagyi ) Gentoo probléma #2029042
              xcut
              Felhasználó

                Kösz!

                1 probléma maradt:
                a 2. esnél, hiába csinálom meg, õ konstans a php-4.4.0-t akarja feltenni
                [align=right][snapback]148733[/snapback][/align]

                mégegy parancs, és menni fog:
                echo „dev-lang/php”>>/etc/portage/package.unmask

                Hozzászólás: Mysql nem megy #2028530
                xcut
                Felhasználó
                  Code:
                  db($db)?TRUE:die(‘SQL database connection ERROR’);
                  }
                  function Db($db) {RETURN mysql_select_db($db)?TRUE:$this->Error($db);}
                  function Error($q=NULL){RETURN ?>

                  Valami hiba van a sorban

                  connect(SQL_HOST, SQL_DB, SQL_USER, SQL_PWD);
                  ?>

                  Nem ellenõriztem le pontosan, lehet hogy van benne hiba!
                  Lehet hogy az a hibád, hogy a mysql_id-t rosszúl írtad, mert 1 $jel lemaradt elõle!!! Azaz $mysql_id=…
                  [align=right][snapback]147777[/snapback][/align]

                  uhh… ez aztán a ciklus! ^^

                  Hozzászólás: SATAN #2029208
                  xcut
                  Felhasználó

                    Van nékem egy Debianom amire a SATAN (Security Administrator Tool for Analyzing Networks) progrmaot szeretném telepíteni. A telepítés a következõ hibaüzenettel áll le:

                    dell_latitude_c610:/home/tepsi# /root/satan/reconfig
                    checking to make sure all the target(s) are here…
                    ERROR — config/paths.pl not found!
                    dell_latitude_c610:/home/tepsi#

                    Valakinek van valami ötlete? A paths.pl a config könyvtárban van!

                    Esetleg valaki telepítetette már ezt a programot sikeresen, vagy más hasonló feladatköröket ellátó programot?
                    [align=right][snapback]148740[/snapback][/align]

                    a jogok rendben vannak?

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948908
                    xcut
                    Felhasználó

                      Errõl nekem a számtech órai bemutatkozás jut eszembe: Kinek van gépe és mire használja? 1. delikvens: Van számítógépem, áemdé, zenét hallgatok, filmet nézek, internetezek” 2. delikvens: „zenét hallgatok, internetezek” én: „Slackware Linux alatt portál-rendszert írogatok” 4. delikvens: „zenét hallgatok, internetezek” …
                      [align=right][snapback]148734[/snapback][/align]

                      hehe ^^
                      nálunk ilyen nem volt -még-, de ha lesz, akkor nálam is lenne döbbenet… nem csak a „csézek, emesenezek, csetelek” kategória lenne; illetve ott a haverom, aki pedig modellezget Maya3D-vel; az se túl gyakori elfogalaltság ^^

                      Hozzászólás: suse-röl Debianra #2029180
                      xcut
                      Felhasználó

                        a debiant egy image-re rakod, amit initrd-vel tudsz megoldani (csinálsz egyet);
                        a kernelbe el ne felejtsd majd a loop device support-ot beforgatni!
                        sok sikert ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,271-1,280 / 3,339