xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Lassulás (hardverhiba?) #2020781
    xcut
    Felhasználó

      Hát én ittahogy olvastam, memóriára, illetve driverekre gyanakodnak. Memtest86-ot azért megnézném mit produkál, aztán a vga-t. Tényleg megfelelõen van a VGA-n a hûtés rászerelve? Azért kérdem mert ahogy melegszik a gpu romolhat a teljesítmény is.

      Hozzászólás: magyar nyelvû game #2020113
      xcut
      Felhasználó

        Még egy kicsi segítség kéne. A Win alatt levõ játék mentéseit át tudom tenni Linux alá?
        [align=right][snapback]139387[/snapback][/align]

        igen… általában a játék könyvtárában van, vagy esetleg az %USERPROFILE% egyik alkönyvtárában… az utóbbi esetben nehezebb a dolgod egy kicsit…

        Hozzászólás: Lassulás (hardverhiba?) #2020778
        xcut
        Felhasználó

          Erre ment fel az XP?!!

          Nem értem… 😀
          [align=right][snapback]139405[/snapback][/align]

          most több mindenkinek válaszolok…

          Van 486-osból tuningolt P1-esem, P1-es laptopom, illetve van ez a gépem, aminek a configja:
          Alaplap: Abit BD7-II i845
          Proc: 2GHz Celeron
          VGA: Siluro GF4 Ti4200 128MB
          Memória: 2x256MB Samsung
          Winya: 160GB Samsung, 40GB Maxtor
          Táp: Codegen 350W
          Hangkari: STLAB cmi8758 chipes cucc
          Optikai meghajtó: LG DVD-Rom
          Egyéb: MSI Bluetooth USB adapter, SanDisk 128MB Pendrive, Genius Webcam…

          Amikor felütötte a fejét a gond (tehát gentoo-nál):
          Memória: 256MB Samsung
          Winya: 40GB Maxtor
          Táp: Codegen 300W
          Hangkari: integrált AC’97 (ami meghalt…)
          Egyéb: MSI Bluetooth USB adapter

          Ehhez képest az eredeti config (ami gyári driverekkel hasított) annyiban különbözik, hogy nem volt bluetooth kártyám…

          Nem szokott fagyni a gépem, csak lassul.. illetve anno a blackice nevû tûzfal telepítésekor TCP kapcsolat létesítésekor random fagyott a cuccos, de a progi eltávolításakor megszûnt… néha amúgy jön egy-egy kék halál (BAD_POOL_CALLER amelyiket lejegyeztem…), de az nagyon ritka…

          a tesztprogikat meg kipróbálom…

          Hozzászólás: LE 2005 + Nvidia #2020756
          xcut
          Felhasználó

            nincs róla papír és az is gáz hogy a neten eddig csak egy találatom volt róla és az a depo.hu -n volt.
            ez egy gaba gc-1569j
            [align=right][snapback]139381[/snapback][/align]

            pffff… valahol a neten van egy js cuccos, ami segít kitölteni a confot… keress rá, nem tudom fejbõl a címet (vagy írja be valaki, ha tudja… volt már a fórumon egyszer);

            Hozzászólás: LE 2005 + Nvidia #2020754
            xcut
            Felhasználó

              Az hogy jó-e a vertikális és horizontális szinkron nem tudom, sõt biztos nem jó.
              De a monitoromnak nem tudom a tulajdonságait. Ez egy 15″ monitor 1280*1024esmax felbontással itt a hz számot nem tom de 1024*768 on használom és ott 85 hz en üzemeltetem.
              Van tipped hogy mennyire állítsam?
              [align=right][snapback]139379[/snapback][/align]

              nincs a monitorodhoz valamerre egy leírás? abban benne kell lennie… ha nincs, akkor pedig google…

              Hozzászólás: LE 2005 + Nvidia #2020752
              xcut
              Felhasználó

                Itt a fájl: ebben az állapotában nem mûködik csak ha visszateszem nv-re
                [align=right][snapback]139376[/snapback][/align]

                A HorizSync és a VertSync biztosan jó?
                Illetve lehet nem ártana hozzáadni a videókari tulajdonságaihoz az
                Option „NvAGP” „1”
                sort… (bár nézz utána az nvidia man-jában, mert nem biztos hogy pontos…)

                Hozzászólás: Idén hány éves vagy? #2019257
                xcut
                Felhasználó

                  Persze csak akkor pontos, ha a születési adat is másodperc pontosságú…
                  [align=right][snapback]139373[/snapback][/align]

                  csak mivel az ember nem 1mp alatt születik meg, ezért nem lehet eleve pontos… ^^

                  Hozzászólás: csak Magyarorszagrol #2017161
                  xcut
                  Felhasználó

                    Ez a könyv teljesen véletlenül nincsen meg valakinek ebookban?

                    Hozzászólás: LE 2005 + Nvidia #2020750
                    xcut
                    Felhasználó

                      a glx modult betöltöm (szerintem), a dri nincs ott
                      nem tudom mi a baj
                      [align=right][snapback]139363[/snapback][/align]

                      a xorg.conf-odat feltöltenéd? (txt-re átnevezve, nem tömörítve)

                      Hozzászólás: Netikett probléma #2009275
                      xcut
                      Felhasználó

                        Olvassa valaki olyan ezt a topicot, aki át tudja írni a netikettet?
                        Márciusban felvetett hiba, és még most sincsen javítva… illetve amit írtam, azt is -szerintem- bele kellene rakni…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,401-1,410 / 3,339