Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ugye a glx modult betöltöd, a dri pedig ki van commentezve… fõleg a dri-re figyelj oda, nekem anno az okozott ilyet;
Pl. Samba szerver.
[align=right][snapback]139203[/snapback][/align]ha csak fájlcsereberélésrõl van szó, akkor szerintem az ftp jobb ötlet…
2 nap alatt sikerült kitalálnom mit irtál le!
… :~# apt-cache search tidy
perltidy – forráskód szépítõ
Szegmentálási hibaNekem ez jött elõ 🙁 . Lehet hogy ez nem nekem való <_< Viszont a szöveg második fele rejtély: KDE-s DoKtor része. <= kdesdk része
Hangsújozni szeretném Kezdõ vagyok Linuxban és UHU-m van, de addig is kösz mindent
[align=right][snapback]139349[/snapback][/align]Ez szuper!!!
[align=right][snapback]139331[/snapback][/align]Ha van rá igény, akkor felfejleszthetem olyan szintre, hogy ne csak az enyémet mutassa, hanem bárkiét némi adat megadása után ^^
Hehe…I not beszél
De egyedül vagyok…
19 vendég, 1 felhasználó 2 anonim felhasználó
xcutHm…. Ez érdekes. Kifejtenéd ,hogyan is értelmezzük?
[align=right][snapback]139313[/snapback][/align]Amiket leírtál, abból számomra elég egyértelmû, hogy kizárólag hw hiba lehet.
áááá… inkább csinálok egy lapot, ami kiírja timestampban… ^^
[align=right][snapback]139292[/snapback][/align]Készen is van:
http://xcut.uw.hu/szuletesi_idopont.php -
SzerzőBejegyzés