xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: LE 2005 + Nvidia #2020748
    xcut
    Felhasználó

      ugye a glx modult betöltöd, a dri pedig ki van commentezve… fõleg a dri-re figyelj oda, nekem anno az okozott ilyet;

      Hozzászólás: Helyi halozat suse 9.2 allat #2020726
      xcut
      Felhasználó

        Pl. Samba szerver.
        [align=right][snapback]139203[/snapback][/align]

        ha csak fájlcsereberélésrõl van szó, akkor szerintem az ftp jobb ötlet…

        Hozzászólás: Nem találom a megfelelö platformra! #2020719
        xcut
        Felhasználó

          2 nap alatt sikerült kitalálnom mit irtál le!

          … :~# apt-cache search tidy
          perltidy – forráskód szépítõ
          Szegmentálási hiba

          Nekem ez jött elõ 🙁 . Lehet hogy ez nem nekem való <_< Viszont a szöveg második fele rejtély: KDE-s DoKtor része. <= kdesdk része


          Hangsújozni szeretném Kezdõ vagyok Linuxban és UHU-m van, de addig is kösz mindent
          [align=right][snapback]139349[/snapback][/align]

          Hozzászólás: file kezelõ #2019137
          xcut
          Felhasználó
            Hozzászólás: Idén hány éves vagy? #2019254
            xcut
            Felhasználó

              Ez szuper!!!
              [align=right][snapback]139331[/snapback][/align]

              Ha van rá igény, akkor felfejleszthetem olyan szintre, hogy ne csak az enyémet mutassa, hanem bárkiét némi adat megadása után ^^

              Hozzászólás: Idén hány éves vagy? #2019252
              xcut
              Felhasználó

                Hehe…I not beszél

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948793
                xcut
                Felhasználó

                  De egyedül vagyok…

                  19 vendég, 1 felhasználó 2 anonim felhasználó
                  xcut

                  Hozzászólás: Idén hány éves vagy? #2019250
                  xcut
                  Felhasználó

                    Hm…. Ez érdekes. Kifejtenéd ,hogyan is értelmezzük?
                    [align=right][snapback]139313[/snapback][/align]

                    http://en.wikipedia.org/wiki/Unix_time

                    Hozzászólás: Lassulás (hardverhiba?) #2020766
                    xcut
                    Felhasználó

                      Amiket leírtál, abból számomra elég egyértelmû, hogy kizárólag hw hiba lehet.

                      Hozzászólás: Idén hány éves vagy? #2019248
                      xcut
                      Felhasználó

                        áááá… inkább csinálok egy lapot, ami kiírja timestampban… ^^
                        [align=right][snapback]139292[/snapback][/align]

                        Készen is van:
                        http://xcut.uw.hu/szuletesi_idopont.php

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 3,339