Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem akartam beleszólni, de itt nem arról volt szó, hogy ki mennyit dolgozott és hogy hogyan hozta létre hanem hogy a megjelenése milyen… gratulálok a munkáért neki de tény hogy kevés embernek tetszett és itt ez volt a lényeg.
ahány ember annyi izlés, én nem gondoltam volna hogy a végeredmény így alakul, de hát így alakult, ezért nem reklamálni kell hanem készülni a következõ fordulóra esetleg egy másik desktoppal ami nagyobb közönséget vonz ha nyerni akar… ha nem csak desktopokat gyártani én szívesen felajánlok neki tárhelyet ahol elhelyezheti a munkáit ………
[align=right][snapback]112743[/snapback][/align]tudom, h a végeredmény a lényeg…
mondjuk nekem akkor is jobban tetszik, mint pár olyan, aminél 1 látványosnak mondható(?) háttérkép van, rajta egy átlátszó konzollal…Ezt kicsit lassabban, részletesebben :blink:
Mármint a python cserélgeti a képeket???
[align=right][snapback]112751[/snapback][/align]csak egy sima superkaramba theme, python scripttel…
Tény. Attól én még nem hackernek, hanem fanatistának vallom magam, mert a hackernek azért van még más jelentése is, amihez jelenleg nem értek.
Evenger: ez sztem inkább sexizmus, azaz a dolgok nemek szerinti megkülönböztetése. Tehát hogy „ez férfi” dolog, ez „nõi dolog”. Csak javításként írtam, a témába nem kívánok beleszólni.
[align=right][snapback]112719[/snapback][/align]tudom, h mire gondolsz, csak a programozás (hackelés? érdekes kérdés, h mi tartozik abba.. mik a határok? kitalálni egy problémát, és megoldani az már hackelés?) az nagyon hasonlít a linuxozáshoz… legalább is kbre ugyanaz az érzés alkamazást/weblapot fejleszteni, mint problémát megoldani linuxban ^^
fanatizmus:
Hackernek lenni szórakoztató dolog, de ez az a fajta szórakozás, ami erõfeszítést igényel. Az erõfeszítés nagy része a motiváció. A sikeres atlétákat az fizikailag mámorító érzés motiválja, hogy testüket tökéletesítik, és a lehetõ legjobbat kihozva magukból túlszárnyalják a saját fizikai korlátjaikat. Ehhez hasonlóan, akkor lehetsz jó hacker, ha izgalomba hoznak a megoldásra váró problémák, cél és motiváló erõ a képességeid fejlesztése és az elméd edzése.
tudom, nem hacker az, aki felrak egy linuxot, de a kettõ dolog hasonló ^^
most nagyon gonosz leszek, de sztem egy szép új háttérképet szerezz be, meg ha gnome párti vagy (úgy látom) akkor egy ahhoz illõ gnome-os szinösszeállítást/témát 😉 a te asztalodnak sztem az volt a legnagyobb baja 🙂
winamp meg nem kell, ott az xmms 🙂 rengeteg skin van hozzá, amit synaptical feltudsz telepiteni 🙂
[align=right][snapback]112652[/snapback][/align]nekem tetszett a háttérképe ^^
nameg László az fullosan saját desktopot csinál, mindent maga ^^
ezt becsülöm benne, mert _jóval_ több munka, mint összeollózni, vagy már egy kész témát letölteni…nah, cedega-val (4.2.1) próbálkoztam… a vb-s cucc úgy tûnik, h felment, de a progi telepítése elején kijön egy olyan hibaüzi, h „Stack overflow” (a telepítõ dobja ki), és leáll…
esetleg valami 5let?a különdíj csak az én saját döntésem volt, mivel nem volt felajánlás erre a nyereményre … de egyébként szívem szerint még vagy 10 embernek adtam volna :))))
[align=right][snapback]112364[/snapback][/align]és ki az a másik 10? ^^
gratz;
mondjuk a különdíjat _szvsz_ László érdemelte volna, mivel õ teljesen saját asztalt csinált… [csak nehogy meg legyek már elégedve teljesen ^.-]Nem igazán találtam meg azon a linken hogy melyik .rpm -et kéne leszednem. Ezért megpróbáltam azt a 26.8 mb-os forrást fordítani, de annak is baja van:
Code:loading cache ./config.cache
checking host system type… i686-pc-linux-gnu
checking target system type… i686-pc-linux-gnu
checking build system type… i686-pc-linux-gnu
checking for a BSD compatible install… /usr/bin/install -c
./configure: line 2332: cc: command not found
*** The command ‘cc -o conftest -g conftest.c’ failed.
*** You must set the environment variable CC to a working compiler.Ebbõl azt veszem ki, hogy cc is kell neki? Ajjajj nem egyszerû ez :blink:
[align=right][snapback]112350[/snapback][/align]annyi a probléma, hogy nincs fent fordítód, amivel le tudnád fordítani a fordítót ^^
szóval rpm-bõl próbáld pakolni ^^amúgy nekem gcc 3.4.5-öm van, és eddig nincs semmi bajom vele…
-
SzerzőBejegyzés