xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,991-2,000 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992044
    xcut
    Felhasználó

      nem akartam beleszólni, de itt nem arról volt szó, hogy ki mennyit dolgozott és hogy hogyan hozta létre hanem hogy a megjelenése milyen… gratulálok a munkáért neki de tény hogy kevés embernek tetszett és itt ez volt a lényeg.

      ahány ember annyi izlés, én nem gondoltam volna hogy a végeredmény így alakul, de hát így alakult, ezért nem reklamálni kell hanem készülni a következõ fordulóra esetleg egy másik desktoppal ami nagyobb közönséget vonz ha nyerni akar… ha nem csak desktopokat gyártani én szívesen felajánlok neki tárhelyet ahol elhelyezheti a munkáit ………
      [align=right][snapback]112743[/snapback][/align]

      tudom, h a végeredmény a lényeg…
      mondjuk nekem akkor is jobban tetszik, mint pár olyan, aminél 1 látványosnak mondható(?) háttérkép van, rajta egy átlátszó konzollal…

      Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992043
      xcut
      Felhasználó

        Ezt kicsit lassabban, részletesebben  :blink:

        Mármint a python cserélgeti a képeket???
        [align=right][snapback]112751[/snapback][/align]

        csak egy sima superkaramba theme, python scripttel…

        Hozzászólás: a linux és a lányok #1969883
        xcut
        Felhasználó

          Tény. Attól én még nem hackernek, hanem fanatistának vallom magam, mert a hackernek azért van még más jelentése is, amihez jelenleg nem értek.

          Evenger: ez sztem inkább sexizmus, azaz a dolgok nemek szerinti megkülönböztetése. Tehát hogy „ez férfi” dolog, ez „nõi dolog”. Csak javításként írtam, a témába nem kívánok beleszólni.
          [align=right][snapback]112719[/snapback][/align]

          tudom, h mire gondolsz, csak a programozás (hackelés? érdekes kérdés, h mi tartozik abba.. mik a határok? kitalálni egy problémát, és megoldani az már hackelés?) az nagyon hasonlít a linuxozáshoz… legalább is kbre ugyanaz az érzés alkamazást/weblapot fejleszteni, mint problémát megoldani linuxban ^^

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969878
          xcut
          Felhasználó

            fanatizmus:

            Hackernek lenni szórakoztató dolog, de ez az a fajta szórakozás, ami erõfeszítést igényel. Az erõfeszítés nagy része a motiváció. A sikeres atlétákat az fizikailag mámorító érzés motiválja, hogy testüket tökéletesítik, és a lehetõ legjobbat kihozva magukból túlszárnyalják a saját fizikai korlátjaikat. Ehhez hasonlóan, akkor lehetsz jó hacker, ha izgalomba hoznak a megoldásra váró problémák, cél és motiváló erõ a képességeid fejlesztése és az elméd edzése.

            tudom, nem hacker az, aki felrak egy linuxot, de a kettõ dolog hasonló ^^

            Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992036
            xcut
            Felhasználó

              most nagyon gonosz leszek, de sztem egy szép új háttérképet szerezz be, meg ha gnome párti vagy (úgy látom) akkor egy ahhoz illõ gnome-os szinösszeállítást/témát  😉 a te asztalodnak sztem az volt a legnagyobb baja 🙂

              winamp meg nem kell, ott az xmms 🙂 rengeteg skin van hozzá, amit synaptical feltudsz telepiteni 🙂
              [align=right][snapback]112652[/snapback][/align]

              nekem tetszett a háttérképe ^^
              nameg László az fullosan saját desktopot csinál, mindent maga ^^
              ezt becsülöm benne, mert _jóval_ több munka, mint összeollózni, vagy már egy kész témát letölteni…

              Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992034
              xcut
              Felhasználó
                Hozzászólás: wav 2 amr #1965843
                xcut
                Felhasználó

                  nah, cedega-val (4.2.1) próbálkoztam… a vb-s cucc úgy tûnik, h felment, de a progi telepítése elején kijön egy olyan hibaüzi, h „Stack overflow” (a telepítõ dobja ki), és leáll…
                  esetleg valami 5let?

                  Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1992002
                  xcut
                  Felhasználó

                    a különdíj csak az én saját döntésem volt, mivel nem volt felajánlás erre a nyereményre … de egyébként szívem szerint még vagy 10 embernek adtam volna :))))
                    [align=right][snapback]112364[/snapback][/align]

                    és ki az a másik 10? ^^

                    Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991998
                    xcut
                    Felhasználó

                      gratz;
                      mondjuk a különdíjat _szvsz_ László érdemelte volna, mivel õ teljesen saját asztalt csinált… [csak nehogy meg legyek már elégedve teljesen ^.-]

                      Hozzászólás: Telepítés #1997701
                      xcut
                      Felhasználó

                        Nem igazán találtam meg azon a linken hogy melyik .rpm -et kéne leszednem. Ezért megpróbáltam azt a 26.8 mb-os forrást fordítani, de annak is baja van:

                        Code:
                        loading cache ./config.cache
                        checking host system type… i686-pc-linux-gnu
                        checking target system type… i686-pc-linux-gnu
                        checking build system type… i686-pc-linux-gnu
                        checking for a BSD compatible install… /usr/bin/install -c
                        ./configure: line 2332: cc: command not found
                        *** The command ‘cc -o conftest -g   conftest.c’ failed.
                        *** You must set the environment variable CC to a working compiler.

                        Ebbõl azt veszem ki, hogy cc is kell neki? Ajjajj nem egyszerû ez  :blink:
                        [align=right][snapback]112350[/snapback][/align]

                        annyi a probléma, hogy nincs fent fordítód, amivel le tudnád fordítani a fordítót ^^
                        szóval rpm-bõl próbáld pakolni ^^

                        amúgy nekem gcc 3.4.5-öm van, és eddig nincs semmi bajom vele…

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,991-2,000 / 3,339