xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,011-2,020 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991967
    xcut
    Felhasználó

      mitõl lenne egy független zsûri részrehajló ????? mert ez abban az esetben lehetne igaz ha pl blackpather usereket kértrem volna fel és

      Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991965
      xcut
      Felhasználó

        akkor most véleményezek jól:
        a.) a versenyen csak a képpel rendelkezõ felhasználók osztályozhatnak (ld bP.hu)
        ez nem jó, ugyanis az történik, h a havernak nyomom a jó osztályzatot, a többieknek meg a 0-t. Nézzétek meg a képeimet, szvsz nem 1-est érdemelnek (ha valaki szerint igen, akkor adjon rá _ésszerû_ magyarázatot, mert ott nem kaptam). Egy valaki írt egy halovány kritikát, de azt se fejtette ki, még a kérésemre sem.
        A következõ versenyre egy halom képpel fogok nevezni, az összes „nyerõ kombinációt” végig próbálgatom. Lesz XP-s is, KDE-s is, fluxboxos is, enlightenment-es is, sõt, leírófájl-alapú ablakkezelõt is ki akarok próbálni.
        De lehet olyan elvetemült leszek, h még „egzotikus” oprendszerekkel is csinálok képeket ^^
        Vagy 20 képet felrakok, az biztos. Nem érdekel, ha a nevezett képek fele az enyém lesz ^^

        b.) bárki szavazhat
        jönnek a klikkelgetõs haverok… kitárgyalva.

        c.) független zsûri
        megint nem jó, mert részrehajló a zsûri; bár szvsz ez a legjárhatóbb út…
        és több kategória, pl megnézni a belefektetett munkát is; a mostani desktopommal (amit a köv versenyre tartogatok) pl órákat szívtam, mire átírogttam a theme-eket, h passzoljon;

        amúgy meg ha már itt tartunk: mondjatok egy olyan internetes versenyt, amit még a vesztesek is 100%-osan igazságosnak tartanak, és magyar lap hirdette meg.

        Hozzászólás: Mindenféle 1ben #1997398
        xcut
        Felhasználó

          Hanem?
          Mit tudtok a KDE 3.4-rõl? Mennyiben különbözik a KDE 3.2-tõl.
          [align=right][snapback]111706[/snapback][/align]

          gyorsabb, szebb, bugmentesebb…

          Hozzászólás: Mindenféle 1ben #1997396
          xcut
          Felhasználó

            A 32bit „színmélység” ámítás, olyan nincs, csak win alatt. 😀
            Keress olvasni valót a tárgyban, ha nem hiszed! 🙂
            [align=right][snapback]111682[/snapback][/align]

            a 32bit az nem is színmélység, hanem vmi mást jelent… most nem vágom fejbõl, h mit, de vhol olvastam…

            Hozzászólás: Mindenféle 1ben #1997395
            xcut
            Felhasználó

              Az új uhut tetted fel vagy az új Menüszerkesztõt?
              [align=right][snapback]111665[/snapback][/align]

              az új kde-t az ubk-ról ^^

              Hozzászólás: új winya, új probléma #1997474
              xcut
              Felhasználó

                Mit hogy helyztél üzembe , HDD-t ? Azt be kell dugni és kész.
                [align=right][snapback]111650[/snapback][/align]

                az ok, de pl egy bluetooth kártya üzembe helyezése már nem csak „bedugom és kész”;
                vagy pl én egy csomót szívtam olyasmivel, h nem találtam meg az alaplapom driverét (már megvan), vagy a hangkártyám drivere után is egy csomót kellett guglizgatni;

                Hozzászólás: Webdesign és weblapkészítés #1996089
                xcut
                Felhasználó

                  crossover office (/wine) + photoshop; – grafika
                  flash-et nem használok
                  bluefish meg nekem kielégíti az igényeim; plusz fent van az apache2+php így a böngészõben azonnal láthatom a lapot;

                  tényleg, vki nem tudja, h a ps8-at hogyan tudom linux alatt életre lehelni? mert a crossover office nem akarja indítani;

                  Hozzászólás: új winya, új probléma #1997471
                  xcut
                  Felhasználó

                    tényleg, és a hw elemek mellé majd oda lehet(/kell) írni, h hogyan helyeztem üzembe? mert szvsz az is hasznos lehetne…

                    Hozzászólás: új winya, új probléma #1997469
                    xcut
                    Felhasználó

                      Igen. Ez komoly érv ellene.
                      Hacsak nem nézi át naponta egy véres ollójú moderátor.
                      [align=right][snapback]111636[/snapback][/align]

                      magadra gondolsz? ^^

                      Hozzászólás: Mindenféle 1ben #1997390
                      xcut
                      Felhasználó

                        hozzáteszem nekem se ment uhu alatt a menüszerkesztés kde-vel, amíg fel nem raktam az újat, de abban meg nincs benne az UHU menü…

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,011-2,020 / 3,339