Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mitõl lenne egy független zsûri részrehajló ????? mert ez abban az esetben lehetne igaz ha pl blackpather usereket kértrem volna fel és
akkor most véleményezek jól:
a.) a versenyen csak a képpel rendelkezõ felhasználók osztályozhatnak (ld bP.hu)
ez nem jó, ugyanis az történik, h a havernak nyomom a jó osztályzatot, a többieknek meg a 0-t. Nézzétek meg a képeimet, szvsz nem 1-est érdemelnek (ha valaki szerint igen, akkor adjon rá _ésszerû_ magyarázatot, mert ott nem kaptam). Egy valaki írt egy halovány kritikát, de azt se fejtette ki, még a kérésemre sem.
A következõ versenyre egy halom képpel fogok nevezni, az összes „nyerõ kombinációt” végig próbálgatom. Lesz XP-s is, KDE-s is, fluxboxos is, enlightenment-es is, sõt, leírófájl-alapú ablakkezelõt is ki akarok próbálni.
De lehet olyan elvetemült leszek, h még „egzotikus” oprendszerekkel is csinálok képeket ^^
Vagy 20 képet felrakok, az biztos. Nem érdekel, ha a nevezett képek fele az enyém lesz ^^b.) bárki szavazhat
jönnek a klikkelgetõs haverok… kitárgyalva.c.) független zsûri
megint nem jó, mert részrehajló a zsûri; bár szvsz ez a legjárhatóbb út…
és több kategória, pl megnézni a belefektetett munkát is; a mostani desktopommal (amit a köv versenyre tartogatok) pl órákat szívtam, mire átírogttam a theme-eket, h passzoljon;amúgy meg ha már itt tartunk: mondjatok egy olyan internetes versenyt, amit még a vesztesek is 100%-osan igazságosnak tartanak, és magyar lap hirdette meg.
Hanem?
Mit tudtok a KDE 3.4-rõl? Mennyiben különbözik a KDE 3.2-tõl.
[align=right][snapback]111706[/snapback][/align]gyorsabb, szebb, bugmentesebb…
A 32bit „színmélység” ámítás, olyan nincs, csak win alatt. 😀
Keress olvasni valót a tárgyban, ha nem hiszed! 🙂
[align=right][snapback]111682[/snapback][/align]a 32bit az nem is színmélység, hanem vmi mást jelent… most nem vágom fejbõl, h mit, de vhol olvastam…
Az új uhut tetted fel vagy az új Menüszerkesztõt?
[align=right][snapback]111665[/snapback][/align]az új kde-t az ubk-ról ^^
Mit hogy helyztél üzembe , HDD-t ? Azt be kell dugni és kész.
[align=right][snapback]111650[/snapback][/align]az ok, de pl egy bluetooth kártya üzembe helyezése már nem csak „bedugom és kész”;
vagy pl én egy csomót szívtam olyasmivel, h nem találtam meg az alaplapom driverét (már megvan), vagy a hangkártyám drivere után is egy csomót kellett guglizgatni;crossover office (/wine) + photoshop; – grafika
flash-et nem használok
bluefish meg nekem kielégíti az igényeim; plusz fent van az apache2+php így a böngészõben azonnal láthatom a lapot;tényleg, vki nem tudja, h a ps8-at hogyan tudom linux alatt életre lehelni? mert a crossover office nem akarja indítani;
tényleg, és a hw elemek mellé majd oda lehet(/kell) írni, h hogyan helyeztem üzembe? mert szvsz az is hasznos lehetne…
Igen. Ez komoly érv ellene.
Hacsak nem nézi át naponta egy véres ollójú moderátor.
[align=right][snapback]111636[/snapback][/align]magadra gondolsz? ^^
hozzáteszem nekem se ment uhu alatt a menüszerkesztés kde-vel, amíg fel nem raktam az újat, de abban meg nincs benne az UHU menü…
-
SzerzőBejegyzés