xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,021-2,030 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: új winya, új probléma #1997464
    xcut
    Felhasználó

      Tudok topikot nyitni nélküle is (hiszen bárki tud), csak a véleményekre lennék kíváncsi, hogy igényli-e valaki egyáltalán a témát. Nem vagyok híve a felesleges topiknyitogatásnak.
      [align=right][snapback]111603[/snapback][/align]

      szvsz jó 5let

      Hozzászólás: új winya, új probléma #1997457
      xcut
      Felhasználó

        //off
        hamar veszel imho maxtore;
        tudom, tudom, hogy „olcso selejt” de nalunk sohasem volt problema; ami termeszetesen nem jelenti azt, hogy rnd nem lehet egy hibas darab;
        de en ragaszkodom a bevallt markakhoz 😉 intel proci, nvidia vidkartya, creative hangkari, hp nyomtato, stb; lehet flamelni, de nekem bejottek;
        [align=right][snapback]111521[/snapback][/align]

        a maxtor nekem is bevált, de…
        szóval baromira melegszik, és rackbe kell raknom (hülyén van megoldva a ház, és csak 1 winya fér bele rendesen…); a rackemnek meg nem jó a ventillátora, és úgy eléggé meleg lenne odabent…
        a samsung meg jóval kevésbé melegszik;

        Hozzászólás: új winya, új probléma #1997454
        xcut
        Felhasználó

          vidd vissza…
          (vagy már mondtam? 🙂 )

          Hozzászólás: új winya, új probléma #1997452
          xcut
          Felhasználó

            de elötte názzed meg, hogy……
            ha egyedül van a gépben akkor is ezt csinálja ?
            [align=right][snapback]111426[/snapback][/align]

            xp telepítõ, amikor elkezdte rá másolni a fájlokat (primary masteren volt a winya) széjjelfagyott jól;

            Hozzászólás: új winya, új probléma #1997449
            xcut
            Felhasználó

              nyomás vissza az üzletbe! 😉

              kl223
              [align=right][snapback]111412[/snapback][/align]

              yah, és amikor indítom a winyát, akkor felpörög, és olyan furát kattan…

              Hozzászólás: új winya, új probléma #1997447
              xcut
              Felhasználó

                a windows _látszólag_ ír rá, majd pár mp múlva kiböki, h sikertelen a késleltetett írás hwhiba miatt… ehh;

                Hozzászólás: ISO mount… #1997325
                xcut
                Felhasználó

                  1.) újraírhatós cd rulz (én csak rw-re írok linuxot, már amikor le tudom hûteni annyira az írót, h ne adja meg magát pár mb után ^^)

                  2.) a vmware-t annyira nehéz használni, h vagy fél perc alatt meg lehet tanulni;

                  Hozzászólás: ISO mount… #1997319
                  xcut
                  Felhasználó

                    ha OS-eket akar próbálgatni, akkor a külsõ kernel+initrd nem túl célszerû szvsz;
                    de ha már annyira OS-eket akar próbálgatni, akkor miért nem jó egy vmware?

                    Hozzászólás: Nagyon sok fájl közül a zipek kimásolása #1997304
                    xcut
                    Felhasználó

                      bash: /bin/cp: Túl hosszú argumentumlista
                      [align=right][snapback]111250[/snapback][/align]

                      vmi fájlkezelõben (mc, krusader) nem lehet kijelölésre filter-t alkalmazni, mint a totalcommander-ben? mert azzal sima ügy a dolog;

                      Hozzászólás: ISO mount… #1997317
                      xcut
                      Felhasználó

                        Sziasztok!

                        Azt szeretném megtudni, hogy egy ISO-t ( cd-re véshetõ képmás fájlt ) fel lehet-e úgy mountolni valahova, hogy a Grub-nak is el tudjam magyarázni, hogy onnan kéne boot-olni… ( százszor könnyebben lehetne kipróbálgatni oprendszereket, és nem fogyna a CD… ).
                        Természetesen a csatolási pont a „/mnt_alt2” lenne, egy másik (3,2GB-os) winyó.

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,021-2,030 / 3,339