xcut

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 2,041-2,050 / 3,339
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990202
    xcut
    Felhasználó

      ha megvan és megyünk inni 🙂 akkor egy mail nekem pls, és teszem a fõoldalra…
      elõtte még kéne egy közel biztos pont, hányan megyünk el tutira (az olyan nálam nem jön be  h bocs de utolsó pillanatban bejött ez az …. és nem tudok menni stb)
      [align=right][snapback]110331[/snapback][/align]

      hangsúlyozom, h akkor tudok menni, ha vkivel szolnokon találkozódok, ugyanis a tájékozódási képességem 0;

      Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994190
      xcut
      Felhasználó

        na most nem a kérdésemre válaszoltál. azt tom, hogy hol van a telepítés leírása. arra vagyok konkrétan kiváncsi, hogy pl. neked személy szerint xcut-nak miért érte meg felszenvedni ezt a disztrot a gépedre? élmények, tapasztalotk, miben más/jobb/érdekesebb mint az uhu stb….
        [align=right][snapback]110322[/snapback][/align]

        megérte felrakni, mert _rengeteget_ tanultam, meg gyors, mint atom;
        és itt tényleg csak az van fent, amit én akarok;

        bár hamarosan átváltok debian-ra, mert nekem a gentoo-ban nagyon nem tetszik az, h iszonyat sokat fordigat, és annyival meg nem gyorsabb;
        ami proginál számítana a sebesség (én szemszögem), azok zárt forrásúak, és így csak pár %-kal gyorsabb a dolog, ami viszont már nem éri meg -nekem- azt a rengeteg fordigatást;

        Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994188
        xcut
        Felhasználó

          kicsit bõvebben pls 🙂 konkrétan miért is? nagyon kiváncsi vagyok, már régóta szemezek a gentoo-val
          [align=right][snapback]110313[/snapback][/align]

          goto gentoo.org, doksi részleg, angol telepítési leírás (azért angol, mert a magyar eléggé elavult);
          ha felfogod úgy kb 2.-ra (a miérteket), akkor megéri felrakni;
          ha nem, akkor linux alapismeretek [copyright killall] ^^

          Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994186
          xcut
          Felhasználó

            Meg.[align=right][snapback]110255[/snapback][/align]

            többször is ^.-

            Hozzászólás: nVidia driver 6629 & Opengl nem OK vmi! #1996063
            xcut
            Felhasználó

              NEM! Meg amúgy is, a portage csak jó helyre teszi :)!
              [align=right][snapback]110065[/snapback][/align]

              annyira jó helyre teszi, h nekem is berhelnem kellett vmit ^.-
              pontosan nem emléxek a fájlokra, de tudom, h lib-eket kellett cserélgetni;

              Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1995027
              xcut
              Felhasználó

                a valasz hihetetlenul egyszeru: fel sem telepitettem a konqueror-t, sot a kde-t sem 🙂
                amugy az kde hiba, nem a debiane…
                [align=right][snapback]110147[/snapback][/align]

                kde rulz! nagyon sokminden hasznos cucc van hozzá;
                meg nekem az egyik fav ablakkezelõm (a másik 2 az enlightenment és a fluxbox);

                Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1995023
                xcut
                Felhasználó

                  Mit forditasz 4-5 napja ? A gnome-kde páros felmegy 1 nap alatt és azok a legnagyobb alkalmazások.
                  [align=right][snapback]110108[/snapback][/align]

                  4-5 órája ^^

                  Hozzászólás: MSN linux alatt #1995902
                  xcut
                  Felhasználó

                    Sziasztok!
                    Hát sok félével próbálkoztam. Ezek közül kettõ tetszett meg leginkább:
                    Gaim és a Kopete
                    De valahogy nem tudok rájönni hogy hogy is lehetne a képemet megjeleníteni.

                    Hozzászólás: milyen webcamot érdemes linuxhoz venni? #1996127
                    xcut
                    Felhasználó

                      STFW?
                      [align=right][snapback]110041[/snapback][/align]

                      thx
                      tények vannak a neten, azok is jók, csak hátha van valakinek konkrét tapasztalata, h xy típus neki van, bevállt, könnyen üzembe helyezte, és olcsó;

                      Hozzászólás: [Gentoo]Kritikán aluli sebesség #1995018
                      xcut
                      Felhasználó

                        Most már fél… :))))
                        [align=right][snapback]110090[/snapback][/align]

                        vszeg;
                        már 4-5 órája fordít, és KDE alatt szinte észre se veszem; ^^

                      10 bejegyzés megtekintése - 2,041-2,050 / 3,339