Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha megvan és megyünk inni 🙂 akkor egy mail nekem pls, és teszem a fõoldalra…
elõtte még kéne egy közel biztos pont, hányan megyünk el tutira (az olyan nálam nem jön be h bocs de utolsó pillanatban bejött ez az …. és nem tudok menni stb)
[align=right][snapback]110331[/snapback][/align]hangsúlyozom, h akkor tudok menni, ha vkivel szolnokon találkozódok, ugyanis a tájékozódási képességem 0;
na most nem a kérdésemre válaszoltál. azt tom, hogy hol van a telepítés leírása. arra vagyok konkrétan kiváncsi, hogy pl. neked személy szerint xcut-nak miért érte meg felszenvedni ezt a disztrot a gépedre? élmények, tapasztalotk, miben más/jobb/érdekesebb mint az uhu stb….
[align=right][snapback]110322[/snapback][/align]megérte felrakni, mert _rengeteget_ tanultam, meg gyors, mint atom;
és itt tényleg csak az van fent, amit én akarok;bár hamarosan átváltok debian-ra, mert nekem a gentoo-ban nagyon nem tetszik az, h iszonyat sokat fordigat, és annyival meg nem gyorsabb;
ami proginál számítana a sebesség (én szemszögem), azok zárt forrásúak, és így csak pár %-kal gyorsabb a dolog, ami viszont már nem éri meg -nekem- azt a rengeteg fordigatást;kicsit bõvebben pls 🙂 konkrétan miért is? nagyon kiváncsi vagyok, már régóta szemezek a gentoo-val
[align=right][snapback]110313[/snapback][/align]goto gentoo.org, doksi részleg, angol telepítési leírás (azért angol, mert a magyar eléggé elavult);
ha felfogod úgy kb 2.-ra (a miérteket), akkor megéri felrakni;
ha nem, akkor linux alapismeretek [copyright killall] ^^Meg.[align=right][snapback]110255[/snapback][/align]
többször is ^.-
NEM! Meg amúgy is, a portage csak jó helyre teszi :)!
[align=right][snapback]110065[/snapback][/align]annyira jó helyre teszi, h nekem is berhelnem kellett vmit ^.-
pontosan nem emléxek a fájlokra, de tudom, h lib-eket kellett cserélgetni;a valasz hihetetlenul egyszeru: fel sem telepitettem a konqueror-t, sot a kde-t sem 🙂
amugy az kde hiba, nem a debiane…
[align=right][snapback]110147[/snapback][/align]kde rulz! nagyon sokminden hasznos cucc van hozzá;
meg nekem az egyik fav ablakkezelõm (a másik 2 az enlightenment és a fluxbox);Mit forditasz 4-5 napja ? A gnome-kde páros felmegy 1 nap alatt és azok a legnagyobb alkalmazások.
[align=right][snapback]110108[/snapback][/align]4-5 órája ^^
Sziasztok!
Hát sok félével próbálkoztam. Ezek közül kettõ tetszett meg leginkább:
Gaim és a Kopete
De valahogy nem tudok rájönni hogy hogy is lehetne a képemet megjeleníteni.STFW?
[align=right][snapback]110041[/snapback][/align]thx
tények vannak a neten, azok is jók, csak hátha van valakinek konkrét tapasztalata, h xy típus neki van, bevállt, könnyen üzembe helyezte, és olcsó;Most már fél… :))))
[align=right][snapback]110090[/snapback][/align]vszeg;
már 4-5 órája fordít, és KDE alatt szinte észre se veszem; ^^ -
SzerzőBejegyzés